oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 13.1., příp.
Trnava 
od 12:00
 SFC Opava


Posledních 30 článků

11.12.Dvanáctka bronzová na Lipina CupuRedakceOpava – Raškovice byly dějištěm mezinárodního turnaje Lipina Cup, který byl vypsán pro věkovou kategorii U 12. V hale se představil i tým Slezského FC Opava, který nakonec obsadil třetí místo.
11.12.Třináctka veze z mezinárodního festivalu šesté místoRedakceOpava – Na mezinárodním halovém festivalu v Bílovci startovali fotbalisté opavské třináctky. Během tří dnů odehráli celkem osm zápasů a v konečném zúčtování obsadili šestou příčku.
8.12.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Mládežníci si zimní přestávku tradičně zpestřují zápolením na turnajích. Jaký program mají mužstva Slezského FC o víkendu?
7.12.Velká paráda! Starší přípravka na turnaji v MnichověRedakceOpava – Letošní podzim byl pro hráče Slezského FC Opava U 11 opravdu pestrý. V září si na mezinárodním turnaji E.ON Cup v Českých Budějovicích kluci díky umístění vybojovali postup na další mezinárodní turnaj v německém Mnichově, který plně hradil pořadatel.
6.12.Třináctka bronzová na mezinárodním turnaji v BruntáleRedakceOpava – Od pátku do neděle bojovala část fotbalistů opavské třináctky na mezinárodním turnaji v Bruntále. Malí Slezané v silné konkurenci vybojovali třetí místo.
6.12.Vánoční utkání se odehraje před Štědrým dnem, v pátek 22. prosinceRedakceOpava – Vánoční utkání Slezského FC Opava už zná svůj termín. Tradiční exhibice se uskuteční dva dny před Štědrým dnem, tedy v pátek 22. prosince 2017 od 17 hodin na umělé trávě v Opavě-Kylešovicích.
5.12.Třináctka kralovala na HanéRedakceOpava – Nabitý víkend mají za sebou fotbalisté opavské třináctky. Startovali totiž na dvou turnajích. Velice se jim dařilo v Prostějově, kde vybojovali zlaté medaile. Navíc Richard Kovárník se s osmi góly stal nejlepším střelcem turnaje.
5.12.Dobrá zpráva! Zranění Tomáše Smoly není vážnéRedakceOpava – Obrovský balvan spadl ze srdce Tomáši Smolovi. Klíčového muže Slezského FC čekala v pondělí operace levého kolena. Ta naštěstí dopadala dobře.
4.12.Opavští fotbalisté nadělovali ve Slezské nemocniciRedakce | FOTO: Deník / Petr DušekOpava – Generální manažer Slezského FC Opava Alois Grussmann spolu s hráči Joelem Ngandu Kayambou a Jany Žídkem a Schaffartzikem navštívili dětské oddělení Slezské nemocnice v Opavě, aby mikulášskou nadílkou zpříjemnili nemocným dětem jejich pobyt.
4.12.Závěrečná SFC? Zabíjačka přímo na stadionuRedakce | FOTO: Deník / František GélaOpava – Fotbalisté Slezského FC přezimovali po podzimu na prvním místě. V polovině sezony tak mají velmi dobře nakročeno k postupovému cíli. Před úprkem na zaslouženou dovolenou si hráči užili tradiční zabíjačku přímo na stadionu v Městských sadech.
1.12.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Většina mužstev Slezského FC už má po podzimu zasloužené volno. Ne ale opavští mládežníci, které čeká zápolení na turnajích.
29.11.Opava se představila v ProstějověRedakceOpava – Opavská třináctka se po republikovém finále představila na Hané, kde ji čekal turnaj v Prostějově. Slezané odehráli pět zápasů, dva vyhráli, stejný počet prohráli a v jednom remizovali.
28.11.Třináctka startovala na republiceRedakceOpava – Až do finále halového mistrovství republiky se probojovali fotbalisté naší třináctky. Na kladenské palubovce odehráli pět zápasů, bohužel bez jediného bodového zisku.
27.11.Dvanáctka vyhrála v BílovciRedakceOpava – Halový turnaj v Bílovci se stal kořistí našeho týmu. Během celého podniku kromě jedné remízy Opava všechno vyhrála. Navíc byl Matyáš Kadlec vyhlášen nejlepším gólmanem turnaje.
26.11.Opavští fotbalisté podpořili Kabelkový veletrhRedakce | FOTO: Deník / Petr DušekOpava – Fotbalisté Slezského FC Opava podpořili Kabelkový veletrh, který pořádal náš mediální partner Opavský a Hlučínský Deník v OC Breda. Trenér Roman Skuhravý s Pavlem Zavadilem, Nemanjou Kuzmanovičem, Tomášem Smolou, Janem Žídkem a Joelem Kayambou byli aktéry hlavního bodu doprovodného programu, kterým byla autogramiáda. Malý Jakub Bačkovský, jemuž byl výtěžek z veletrhu věnován, dostal z rukou Lumíra Sedláčka také dárek v podobě podepsaného míče.
24.11.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Druholigové áčko Slezského FC už má podzimní část sezony Fortuna národní ligy za sebou. Stejně tak opavská rezerva, která hraje divizi. Další zápasy ovšem čekají dorostence, mládežníci SFC pak zamíří na turnajová klání.
21.11.VIDEO: Parádní obrat Opavy v duelu s HradcemRedakce | FOTO: Deník / Lukáš KaboňOpava – Připomeňte si závěrečnou podzimní bitvu Slezského FC s Hradcem Králové. Votroci v Opavě dvakrát vedli, ale opavští fotbalisté skóre skvěle otočili a nakonec před nejvyšší návštěvou dosavadního průběhu sezony zvítězili 3:2.
21.11.Pozvánka na valnou hromadu Slezského FCKlubOpava – Představenstvo akciové společnosti Slezský fotbalový club Opava a.s. se sídlem Lípová 105/2, Předměstí, 746 01 Opava, IČ: 25835912, Spisová značka: B 2192 vedená u Krajského soudu v Ostravě (dále jen „Společnost“) svolává v souladu s příslušným ustanovení Zákona o obchodních korporacích a Stanov společnosti řádnou valnou hromadu Společnosti, která se bude konat ve čtvrtek 21. prosince 2017 od 10.00 hodin v sídle Společnosti, zasedací místnost, II. patro.
20.11.Pokud zopakujeme jaro, budeme v první lize, hlásí bomber KuzmanovićRedakce | FOTO: Deník / Lukáš KaboňOpava – Proti Hradci byl vidět. Dřel a makal, rozjížděl nápadité akce. Navzdory tomu, že se střelecky neprosadil, stihl na podzim nasázet devět branek. Nejlepší opavský kanonýr Nemanja Kuzmanović prožil velmi dobrý půlrok, na jehož konci dokonce coby cizinec nosil kapitánskou pásku hrdého klubu ze slezské metropole.
20.11.Skuhravý: Největším soupeřem jsme byli sami sobě. Je třeba zlepšit defenzivuOPA - HRA 3:2, 15.kolo | RedakceOpava – Slezský FC po parádním obratu srazil královehradecké Votroky v poměru 3:2 a podzimní část sezony zakončil se ziskem 31 bodů. Vzhledem ke zbývajícím utkáním ještě není známo, na jakou příčku v tabulce to bude stačit. Je ale jasné, že Opavští se na jaře budou prát o postup.
20.11.Třináctka postoupila do finále republikyRedakceOpava – Třináctka Slezského FC skvěle prošla kvalifikačním turnajem na mistrovství republiky v halovém fotbalu. Na palubovce v Bílovci vybojovala čtyři vítězství a jednu remízu. O víkendu ji čeká velké finále na Kladně.
18.11.Patnáctka podlehla SlováckuOPA - SLO 4:6, 17.kolo | RedakceOpava – Patnáctka SFC se v posledním utkání podzimu představila na domácí půdě proti Slovácku. Nevyšel jí první poločas a nakonec prohrála 4:6
17.11.Paráda! Slezský FC skvěle otočil bitvu s HradcemOPA - HRA 3:2, 15.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Lukáš KaboňOpava – Zápas jako hrom servíroval šlágr měsíce v Městských sadech. Slezský FC v souboji s Hradcem Králové dvakrát dotahoval, ale nevzdal se. Ještě v 74. minutě Opava prohrávala, jenže pak to přišlo. Nejprve srovnal Smola a krátce nato střídající Puškáč zařídil vítězství Slezanů.
16.11.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Víkend se blíží a znovu bude plný fotbalových zápasů. Druholigové fotbalisty Slezského FC čeká poslední podzimní bitva. Na stadionu v Městských sadech v pátek po obědě přivítají Hradec Králové. Devatenáctka míří do Zlína.
16.11.Páteční šlágr s Hradcem ve znamení řady soutěžíRedakceOpava – Poslední duel podzimní sezony s Hradcem Králové bude hodně zaměřen směrem k fanouškům. Generální partner soutěže sázková společnost Fortuna zvolila tento duel za šlágr měsíce a pro fanoušky připravila bohatý doprovodný program, který bude ve znamení soutěží. Rozdávat se bude pivo, limonády a čaj zdarma.
16.11.Poslední bitva podzimu je tady, dorazí hradečtí VotrociOPA - HRA 3:2, 15.kolo | RedakceOpava – V pátek čeká na opavské fotbalisty poslední zápas podzimu. Na stadion do Městských sadů míří hradečtí Votroci. K vidění bude bitva dvou aspirantů na postup, i když je pravda, že Východočeši čekali od podzimní části více.
15.11.VIDEO: Blondýnky, nebo brunetky? Slezané perlili v dotazníkuRedakceOpava – Šlágr listopadu se blíží. Fotbalisté Slezského FC vyzvou v pátek 17. listopadu od 13 hodin před televizními kamerami výběr Hradce Králové. Před pátečním soubojem hráči obou celků odpovídali na zvídavé otázky a kolikrát to byla velká legrace.
14.11.Dvanáctka si v Uničově otevřela střelniciUNI - OPA 1:17, 13.kolo | RedakceOpava – S velkým přehledem zvládli fotbalisté opavské dvanáctky poslední zápas podzimu v Uničově. Už po první třetině bylo jasné, že vyhrají, když si vypracovali pětigólový náskok. Nakonec svěřenci trenéra Radima Malocha vyhráli 17:1.
14.11.Rezerva veze tři body z JeseníkuJES - OPB 0:2, 15.kolo | RedakceOpava – Skvěle představení odehrálo opavské béčko v Jeseníku. Z horké horské půdy veze tři body za vítězství 2:0. Branky Opavy vstřelili Adam Helebrand a Kuzník.
14.11.Jursa gólem nalomil Vítkovice, teď vyhlíží Hradec: Musíme ho přejet!VIT - OPA 1:2, 16.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOstrava-Vítkovice – Načal Vítkovice, opavský záložník Tomáš Jursa otevřel skóre pátečního derby. Trefil se v první minutě nastavení úvodního dějství a svým gólem vzal týmu s rytířem Vítkem na prsou vítr z plachet. Favorit z Opavy nakonec vyhrál 2:1.