Vánoční utkání skončilo remízou

27. 12. 2012

Na hřišti v Kylešovicích se odehrál šestý ročník tradičního utkání současných a bývalých hráčů.

První poločas se lépe vyvedl týmu současných hráčů, kteří nastoupili v žlutomodrých dresech. Do vedení je poslal 18letý Václav Jurečka, na jeho trefu odpověděl za tým bývalých hráčů Milan Halaška, který hájí barvy Zbrojovky Brno. Václav Jurečka se do přestávky prosadil ještě jednou, další dvě branky přidal Martin Neubert, jenž se do Slezského FC vrátil z hostování ve Frýdku-Místku. Za bývalé hráče se trefil Zbyněk Pospěch z Dukly Praha.

Bývalí hráči se po přestávce prezentovali mnohem lepším výkonem a svým protihráčům už nedovolili přidat další branku do sítě Viléma Axmanna. Naopak sami nejprve snížili na 3:4 zásluhou Libora Kozáka z Lazia Řím. O vyrovnání se postaral bývalý opavský kanonýr Martin Rozhon. Vánoční utkání tak skončilo výsledkem 4:4.

Branky: Milan Halaška, Zbyněk Pospěch, Libor Kozák, Martin Rozhon – Václav Jurečka 2, Martin Neubert 2

Bývalí hráči: Vilém Axmann, Zdeněk Pospěch, Lukáš Černín, Daniel Kutty, Aleš Rozsypal, Jan Nezmar, Martin Rozhon, Radek Havala, Milan Barteska, Jaroslav Kolínek, Pavel Harazim, Milan Halaška, Pavel Hadaščok, Libor Kozák, Zbyněk Pospěch, Jaroslav Černý + fanoušci Martin Prášil a Patrik Nagy

Současní hráči: Josef Květon, Petr Kašný, Robin Wirth, Jan Schaffartzik, Tomáš Binar, Martin Uvíra, Jakub Swiech, Michal Šrom, Lumír Sedláček, Zdeněk Partyš, František Metelka, Lukáš Krčmařík, Václav Jurečka, Martin Neubert + fanoušek Ondřej Fabián

Další fotografie naleznete ve fotogalerii a také na webu opavských fanoušků.