Naše rezerva remizovala s Petřkovicemi

7. 3. 2016

O P A V A – Dalším soupeřem našeho béčka v zimní přípravě se stal účastník divize Odra Petřkovice. Přestože hostující výběr po poločase vedl nejtěsnějším možným rozdílem, nakonec se trefil také opavský Klembara a utkání dospělo k remíze 1:1.

Během prvního poločasu to přitom byl Slezský FC, komu se herně více dařilo. „Byli jsme lepším týmem, bohužel se nám nepovedlo proměnit velkou šanci, v níž se mohl ocitnout Němčík. Petřkovice se pak bohužel trefily.

Po přestávce se hra vyrovnala. My jsme skórovali po centru Pavelky. Mezi střelce se zapsal Klembara. I tak jsme podle mého nepodali špatný výkon. Dá se na něm stavět,“ zamyslel se trenér opavského béčka Lubomír Hrabina.

SFC Opava B – Petřkovice 1:1 (0:1)
Branka Opavy: Klembara.
Opava, I. poločas: Lasák – Košárek, Michal Hrabina, Swiech, Mezera – Němčík, Češek, Rolný, Fišer – Korbel, Gebauer.
II. poločas: Lasák (70. Mosler) – Košárek (75. Mezera), Češek, Swiech, Černín – Pavelka, Rolný, Fišer, Fojtík – Gebauer (60. Klembara), Uvíra. Trenér: Lubomír Hrabina.