Béčko remizovalo s juniorkou Třince

14. 2. 2015

O P A V A - Opavská rezerva se v sobotu představila na umělce v Kylešovicích, kdy náš tým v rámci přípravy prověřila juniorka Třince. Opavští sice dali obě branky, ale nakonec se museli spokojit s remízou 1:1.

První branka zápasu padla ve 28. minutě, kdy domácí kopali rohový kop. Míč poslal do vápna Kuzník a Kubalák překonal hostujícího brankáře. „První poločas nebyl z naší strany až tak špatný. Soupeře jsme pustili do jedné vážnější šance,“ řekl trenér Lubomír Hrabina.

Po přestávce začali mít navrch hosté, kteří se také dočkali vyrovnání, a to když si odražený balón srazil jeden z domácích hráčů do sítě. „Po prostřídání sestavy nás dostal Třinec pod tlak, měl převahu a i šance. Naše hra byla neurovnaná, bylo znát, že nám chybí zápasová praxe,“ přiznal trenér.

Jedinou šanci jeho týmu měl Uvíra, bohužel proměnit se mu ji nepodařilo. „Hráli jsme s mladým běhavým soupeřem, který měl svou kvalitu,“ uzavřel kouč opavského béčka.

SFC Opava B – Třinec U 21 1:1 (1:0)
Branky: 28. Kubalák - vlastní.
SFC Opava B: Štencel – Maléř, Hoza, Vojtěšek (46. Gebauer), Pavlíček (65. Rubý) - Kuznik, M. Zagol, Galvas (65. Mezera), Lavrovič (46. Uvíra) – Kubalák, P. Zagol (70. Němčík). Trenér Lubomír Hrabina.