oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 24.2., příp.
SFC Opava 
od 10:00
 Skalica
U12: SFC Opava – Púchov 8:3

Dvanáctka si poradila s Púchovem

17.3.2017, autor Redakce
Opava – Hřiště s umělou trávou v Kylešovicích se stalo dějištěm přípravného utkání mezi dvanáctkou Slezského FC Opava a jejich vrstevníky ze slovenského MŠK Púchov.

Současně se hrálo na dvou hřištích, přičemž v poločase došlo k výměně soupeře. Celkově Opava zvítězila 8:3.

Domácí fotbalisté narazili na houževnatého protivníka, jenž praktikoval jednoduchou a přímočarou hru. Zároveň se nebál důrazu v osobních soubojích a ve svém středu disponoval šikovnými individualitami.

„Hráči Slezského FC si s tím však poradili velmi dobře a svého soupeře tentokrát přehráli. V zápase bylo vidět několik pěkných individuálních akcí i velké množství povedených kombinací. Samozřejmě ne vše bylo OK, ale to si již povíme v kabině. Kluky chválím za předvedený výkon,“ uvedl trenér opavské dvanáctky Marcel Klajmon.

SFC Opava – MŠK Púchov 8:3
Branky SFC: Adam Cileček 3, Martin Blažej, Matyáš Piernik, Dominik Malý, Ríša Kovarník, Tomáš Nováček.
Sestava SFC – mužstvo 1: Honza Ulrich, Lukáš Vyležík, Filip Kokeš, Tomáš Nováček, Dominik Malý, Albert Vlašánek, Patrik Wehowský, Max Híreš, Matyáš Piernik, Dan Sukdol.
Sestava SFC – mužstvo 2: Adam Cileček, Ríša Kovarník, Lukáš Lazecký, Martin Blažej, Adam Sedláček, Dominik Stareček, Pavel Šrek, Dan Bártek, Robin Matýsek, Matyáš Thiemel.