Branky: 18. Kubista, 56. Hodek – 45+1. Janoščín

ŽK: 37. Osaghae – 36. Janoščín

Vaňák – Ambler, Kouřil, Kubista, Zálešák – Osaghae, Kříž (70. Kosař) – Švanda, Stránský (59. Samko), Rudnytskyy (69. Gembický) – Hodek

Richter – Kopečný, Vincour, Janoščín, Blecha – Rezek, Omale (78. Kadlec), Málek, Ondráček – Hýbl, Vaněček (59. Rataj)

O P A V A - Ve Varnsdorfu i přes velké šance zejména ve druhém poločase prohráváme 1:2.

Do utkání na severu Čech vstoupili lépe opavští, když mohl hned v páté minutě otevřít skóre Ondráček. Jeho technické zakončení však jen těsně minulo pravou tyč branky Hodka. Ještě blíže však ke gólu byli domácí, kteří hned v následující minutě orazítkovali břevno Richterovy brány. Herní převahu však drželi domácí, kteří byli o poznání aktivnější. Tu zužitkoval v 18. minutě Kubista, který využil centru Osaghaeho a hlavou nedal Richterovi šanci. Další šanci měl o šest minut Rudnytskyy, ten ale odkrytou bránu minul. Hra se však začala kouskovat a další výraznější šance se zrodila až v samotném závěru poločasu. Po sérii rohových kopů a obléhání varnsdorfské brány se nakonec dokázal prosadit Janoščín, který z otočky ke vzdálenější tyči vyrovnal, 1:1.

Po změně stran byla hra vyrovnaná a vyznačovala se především bojem o střed hřiště. Slezané se nakonec dokázali v 54. minutě po standardní situaci, ale pro ofsajd nebyl gól uznán. O dvě minuty později tak domácí šli do vedení po úniku Hodka, který kličkou obešel Richtera. Opavští však nepolevovali v tlaku a vytvářeli si šanci za šancí. Všechny závary Varnsdorf dokázal přežít hlavně díky zákrokům Vaňáka. Vytáhnul se také Richter, který zneškodnil reflexivním zákrokem střelu Hodka z bezprostřední blízkosti. Opavští však svého soupeře nepouštěli ze svého tlaku. Ani střela Málka nebo hlavička Kopečného však ke vstřelené brance nevedla. V nastaveném čase se do hlavičky dostal Wehowský, který však minul.