Formu béčka pocítil Vratimov

22. 10. 2023
6:0 (4:0)
FC Vratimov

Branky: 19. Wehowský, 28. Ligač, 29. Višňa, 4. Jaroszek, 53. Tipoas, 75. Gebauer

ŽK: 35. Wehowský, 84. Kopečný - 56. Maršál, 63. Roháček, 67. Bajzath, 69. Brezula, 77. Chlopek, 90. Maršál

ČK: 90. Maršál

Kramář, Kaizar (58. Šrek), Jaroszek, Celta (71. Gebauer), Višňa (71. Hendrych), Ligač, Chládek, Kovárník, Kopečný, Wehowský (58. Stambolidis), Tipoas (58. Kokeš)

FC Vratimov

Střalka, Šindler (61. Barták), Kavan (46. Chlopek), Šeba (46. Brezula), Bajzath, Maršál, Roháček, Máša (61. Barták), Dawid (22. Zbavitel), Klejnot, Zupko

Béčko jede na vítězné vlně. Dalším, kdo okusil jeho sílu byl Vratimov. Díky zaváhání Hlubiny se navíc rezerva SFC vyhoupla na první příčku.

,,Zápas s Vratimovem nám vyšel velice dobře po stránce produktivity. Chtěli jsme na Vratimov tlačit od první minuty, stejně jako s Krnovem. Vytvořili jsme si nějaké šance a góly jsme dali prakticky ze všeho, do čeho jsme kopli, plus i krásné dva góly. Samozřejmě poločas 4:0 soupeře ovlivní, tak se druhý poločas jen dohrál a my jsme přidali ještě dva góly, takže výsledek pro soupeře krutý," uvedl po zápase trenér Zbyněk Pospěch.