1.SK Prostějov
2:3 (1:3)

Branky: 20. Mach, 58. Malec – 15. Rezek, 18. Rezek, 31. Málek

Číž – Kopečný (89. Celta), Pejša, Janoščín (C), Hýbl (46. Kadlec) – Omale (75. Šrek), Blecha – Rezek (86. Pawlik), Ondráček (67. Haitl), Přichystal (46. Wehowský) – Málek (89. Sochor)

Slezský zvládl závěr zimní Tipsport ligy vítězně. Po dvou gólech Rezka a jedné trefě Málka udolal Prostějov 3:2.

Opavští si od úvodních minut vypracovali velký tlak, ze kterého dlouhou dobu nepouštěli domácí obranu. V 15. minutě z toho těžil Rezek. Blecha nejdříve ve středovém kruhu vybojoval míč pro Málka, ten ho posunul do běhu Rezkovi a ten propálil vše co mu stálo v cestě. O tři minuty později bylo ještě veseleji, když se k míči po nahrávce Kopečného dostal k míči opět Rezek. Ten se svým akrobatickým zakončením opět nemýlil a bylo to o dvě branky. Na to však zareagoval Prostějov gólem, když ve 20. minutě rohový kop využil Mach. Opavští se ale dvougólového náskoku nehodlali vzdát. Přetažený centr Kopečného na protější straně vyzvedl Rezek. Tomu se o přihrávku do vápna přihlásil Málek a levačkou neomylně narval míč pod břevno.

Druhá půle byla o poznání vyrovnanější a bojovnější. V 58. minutě vykřesal naději pro domácí Malec, který dokázal snížit. Prostějov byl tak na dostřel a snažil se vyrovnat. Slezský však již další branku nepřipustil a s přispěním Číže v bráně a celé obrany dokázal přežit několik kritických momentů.