10. 2. 2024
1:1 (1:0)
TJ Jednota Bánová

Branka Opava: Málek

I. poločas: Číž - Pejša, Helebrand, Janoščín, Kadlec - Přichystal, Šrek, Ondráček, Málek, Kim - Vaněček II. poločas: Hafera - Wehowský, Kaizar, Celta, Kadlec - Kim, Pejša, Chládek, Jaroszek - Velička, Marzuq

Slezský v posledním domácím utkáním přípravy remizoval se Slovenskou Bánovou.

Hned v úvodu prvního poločasu meli dobrou šanci hosté z Bánové, nicméně ji nevyužili. Následně převzala otěže utkání a byla více na míči. Nicméně v první části utkání si větší šanci nevytvořili. Naopak Bánová hrozila z brejkových situací. Ve druhé půli první části se opavští fotbalisté již dostávali do šancí. Do dobrých příležitostí se dostal dvakrát Málek a jednou také Vaněček, nicméně gól byl k vidění až ve 42. minutě, kdy se po stříleném centru Hýbla prosadil Málek a domácí tak šli do kabin s jednogólovým náskokem.

Do druhého poločasu nastoupili opavští téměř v kompletně obměněné sestavě, když na hřišti zůstali pouze Pejša s Kimem. To se projevilo na startu druhé půle, když hosté dokázali ve 47. minutě vyrovnat na 1:1. Následně měli šance také opavští, ale Wehowského střelu po rohovém kopu skvěle zastavil hostující brankář. Také ve druhém poločase byli opavští fotbalisté znovu více na míči, přičemž Bánová znovu hrozila zejména z rychlých brejků. Na obou stranách bylo nicméně k vidění velké množství nepřesností a ani jeden z týmů se tak již ve zbytku utkání nedokázal prosadit