ŽK: 53. Michalčák, 65. Jež - 39., 44. Šrek, 52. Sochor, 88. Rataj, 91. Richter

ČK: 44. Šrek

MFK Havířov

Laštůvka, Remiáš, Zavadil (35. Večeřa), Kundrátek, Jež, Schaffartzik (90. Zaremba), Kundrátek (74. Hamrozi), Wojnar, Michalčák, Heller, Bewene

Richter, Celta, Šrek, Helebrand, Kim (46. Chládek), Kadlec, Sochor (82. Ščudla), Yahaya (66. Pejša), Rataj (90. Jaroszek), Wehowský

Opavská rezerva srdnatě bojovala. I přes vyloučení v prvním poločase dokázala Havířov zlobit a sahala po vítězství. Trenér Partyš však svůj tým chválil a dle jeho slov je remíza dobrým výsledkem.

,,Zápas měl jednoznačně třetiligovou úroveň. Přišlo hodně fanoušků, hřiště bylo v perfektním stavu. My jsme hráli výborně zejména první poločas. Byli jsme nebezpeční, dali jsme krásný gól po brejku a měli jsme i spoustu dalších šancí, ať už Marzuq nebo Rataj. Měli jsme také spoustu zajímavých šancí kolem brány, které jsme však nedokázali dotáhnout. Zápas však ovlivnilo vyloučení, šli jsme do desíti a na základě toho jsme museli lehce přeskládat sestavu a hru. Do druhého poločasu jsme však stále šli s tím, že chceme být nebezpeční směrem dopředu. Nechali jsme také Rataje nahoře, aby nabíhal a zlobil obranu. Havířov však hrál opravdu dobře a bylo to prakticky na jednu bránu. Chtěl bych ale naše kluky pochválit, protože to skvěle odbojovali a cítil jsem na tom hřišti opravdu opavské srdce. Jak hráčům A-týmu, tak hráčům B-týmu bych za to chtěl opravdu poděkovat za srdcervoucí výkon, po kterém jsme uhráli skvělou remízu 1:1. Hráčům po utkání jsem řekl, že ten týmový výkon předčil výsledek a to pro mě bylo to klíčové a podstatné, co jsem si z toho zápasu odnesl. Jediné co mě mrzí je, že jsme nepřidali druhý gól, protože jsme na něj šance měli a za stavu 2:0 by to měl Havířov obrovsky těžké. Každopádně bod z Havířova se jednoznačně cení. Teď nás ale čeká zápas s Hlubinou, kde, pokud chceme pomýšlet na první místo, musíme vyhrát," zhodnotil utkání trenér B-týmu Zdeněk Partyš.