Ústí n. L.
U12: SFC Opava - Třinec 16:4

S Třincem si poradili i žáci kategorie U12

5.5.2015, autor Redakce
O P A V A - Naši hráči z výběru U-12 si vyšlápli na Třinec. Po poločase vedli o tři branky 5:2, ve druhé půli svůj náskok výrazně zvýšili a nakonec vybojovali zasloužené vítězství 16:4. Hattrick zaznamenal Martin Škrobánek.
24.kolo, sobota 2.5.2015, 11:30
SFC Opava SFC Opava
16:4
Třinec Třinec
I. skupina: Martin Frey, Jaromír Blažej, Jan Jelen, Lukáš Manderla, Radim Kovář, Martin Škrobánek, David Kosmál, Tomáš Bubík, Šimon Makovický. II.skupina: Philipp Skront, Filip Vala, Lukáš Kollek, Dalibor Večerka, Tonda Žižka, Michal Kosmál, Patrik Péter, Denis Hais, Vojta Petzuch, Dominik Plodzien.

Branky Opavy: Martin Škrobánek 3, Denis Hais 2, Lukáš Kollek 2, Lukáš Manderla 2, Jan Jelen 2, Philipp Skront 2, Tonda Žižka 2, David Kosmál.

Slezský FC byl v průběhu celého utkání aktivnější. Zezačátku se Třinečtí ještě drželi, těžili z obranného bloku a opavské neproduktivity, později jim ovšem došly fyzické síly a převaha mladých Opavanů byla ještě znatelnější.

Ve druhém poločase se SFC zlepšil v koncovce a nakonec nastřílel šestnáct branek. „Kluci zaslouží pochvalu za snahu a chuť neustále aktivně hrát a prosazovat se po individuálních akcích anebo kombinační hře,“ uvedl kouč opavské dvanáctky Martin Kotala.