oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava


V lednu 2021 byly zveřejněné tyto aktuality

30.1.Zemřel Petr Čelůstka✝ Slezský FC Opava dnes přijal zprávu o úmrtí bývalého hráče, který prošel opavskou mládeží či Kaučukem Kralupy nad Vltavou, dlouholetého trenéra a předsedy FK Slavia Opava Petra Čelůstky, který navždy odešel v pouhých 47 letech. Rodině a všem pozůstalým vyjadřujeme upřímnou soustrast. Památku Petra Čelůstky uctíme před výkopem nedělního utkání s Brnem minutou ticha.
29.1.Delegace rozhodčíchNedělní utkání Slezského FC s Brnem bude jako hlavní rozhodčí řídit Radek Dubravský, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Blažej (AR1) a Jaroslav Kubr (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Dalibor Černý, videorozhodčím je Pavel Franěk a asistentem Jiří Kříž. Delegátem FAČR je Libor Zeman a technickým delegátem LFA Milan Ondo.
28.1.Na jihu Čech hrajeme v neděliFORTUNA:LIGA už upřesnila termíny 20. kola. Utkání na půdě Českých Budějovic sehrajeme v neděli 21. února od 14 hodin.
26.1.Delegace rozhodčíchStředeční utkání Slezského FC na půdě Bohemians Praha 1905 bude jako hlavní rozhodčí řídit Ondřej Cieslar, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Tomáš Mokrusch (AR1) a Marek Podaný (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Jan Petřík, videorozhodčí je Jiří Adam a asistentem viderozhodčího je Jaroslav Kubr. Delegátem FAČR je Miroslav Svoboda a technickým delegátem LFA Jiří Neuberg.
26.1.Tiéhi má stopkuChrist Joel Tiéhi, který byl po dvou žlutých kartách vyloučen v utkání na půdě Sigmy Olomouc, bude SFC chybět v jednom utkání. Disciplinární komise mu zastavila činnosti na jedno soutěžní utkání.
22.1.Fendrich a Smékal slavíDnes máme hned dva oslavence! Své 30. narozeniny slaví opavský brankář Vilém Fendrich a 23 let má čerstvě útočník Dominik Smékal! Oběma přejeme zejména pevné zdraví, hodně štěstí a spokojenosti v osobním i fotbalovém životě!
22.1.S Příbramí od 14 hodinVedení FORTUNA:LIGY už potvrdilo přesné termíny 19. kola. Domácí duel s Příbramí sehrajeme v sobotu 13. února od 14 hodin.
22.1.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC na půdě Sigmy Olomouc bude jako hlavní rozhodčí řídit Emanuel Marek, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Caletka (AR1) a Petr Antoníček (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Tomáš Batík, videorozhodčí je Jiří Adam a asistentem viderozhodčího je Ondřej Cieslar. Delegátem FAČR je Jiří Kureš a technickým delegátem LFA Zdeněk Duda.
21.1.Pohár ve středu 9. únoraNový termín odloženého 3. kola MOL Cupu už je znám. Na půdě FC Slavia Karlovy Vary se představíme v úterý 9. února od 16:30 hodin.
20.1.V Karviné v sobotu od 16 hodinTermín 18. kola FORTUNA:LIGY už je upřesněn. Na půdě Karviné se představíme v sobotu 6. února od 16 hodin.
19.1.Delegace rozhodčíchStředeční utkání Slezského FC se Spartou bude jako hlavní rozhodčí řídit Pavel Julínek, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Zdeněk Dobrovolný (AR1) a Jan Dohnálek (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Radek Dubravský, videorozhodčím je Miroslav Zelinkea a asistentem Ivo Nádvorník. Delegátem FAČR je Dušan Pospíšil a technickým delegátem LFA Michal Tandler.
17.1.Béčko podlehlo SigměDivizní rezerva SFC v přípravném utkání prohrála s béčkem Sigmy Olomouc 1:3. Jediný gól Opavy vstřelil Filip Jelínek.
15.1.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC s Libercem bude jako hlavní rozhodčí řídit Jan Petřík, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Ivo Nádvorník (AR1) a Adam Horák (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Radek Dubravský. Delegátem FAČR je Ladislav Dofek a technickým delegátem LFA Michal Brutar.
7.1.S Brnem v neděli od 14 hodinFORTUNA:LIGA už zná přesné termíny 17. kola. Domácí utkání s brněnskou Zbrojovkou je na programu v neděli 31. ledna s výkopem od 14 hodin.