oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava


V prosinci 2012 byly zveřejněné tyto aktuality

17.12.Šenk pokračuje v testechMichal Šenk, jenž je v SFC na testech z Blanska, se v Opavě zapojí i do lednové přípravy. "Udělal dobrý dojem, chceme ho vidět v přátelských utkáních," řekl šéftrenér klubu Daniel Kutty.
13.12.SFC na bruslích v KrnověHráči Slezského FC zakončí přípravný meziblok pátečním hokejem na zimním stadionu v Krnově. Na umění fotbalistů na ledě se můžete přijít podívat 14. prosince od 10 hodin.
13.12.Radzinevičius končí v A-týmuTomas Radzinevičius si po roce a půl v Opavě hledá nové angažmá. Za Slezský FC v celkem 46 ligových a pohárových zápasech nastřílel 15 branek, v minulém ročníku byl nejlepším střelcem týmu. Klub mu děkuje za jeho služby a přeje mnoho úspěchů v dalším působišti.
6.12.Koledy na náměstíZveme fanoušky na akci Česko zpívá koledy, které se Slezský FC Opava také bude účastnit. Akce začíná 12. prosince v 18 hodin na Dolním náměstí.
4.12.Odměna za vyplnění dotazníkuTři vylosovaní respondenti, kteří vyplnili dotazník týkající se klubového webu, získávají od SFC slevový poukaz v hodnotě 300 Kč na nákup libovolného zboží ve fanshopu na Městském stadionu. Výhercům byly zaslány instrukce na e-mailovou adresu uvedenou v dotazníku.
2.12.Dnešní oslavenciKulaté jubileum slaví dnes dva muži spojení s Opavou. Miroslav Mentel, který s klubem postoupil jako hráč do první ligy a později jej i trénoval, oslavuje 50. narozeniny. 60 let má Karel Jarůšek, jenž Opavu vedl v postupovém ročníku 2002/03. SFC přeje oběma všechno nejlepší!