oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 1
SFC Opava 0
pátek 19.8., 4.kolo
SFC Opava 
18:00
 Vyškov


V únoru 2021 byly zveřejněné tyto aktuality

26.2.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC s Jabloncem bude jako hlavní rozhodčí řídit Jan Machálek, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Adam Horák (AR1) a Lukáš Lakomý (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Ondřej Cieslar, videorozhodčí je Emanuel Marek a asistentem videorozhodčí je Petr Dorušák. Delegátem FAČR je Jiří Kureš a technickým delegátem LFA Michal Urban.
23.2.Stopka pro Čvančaru a HelešiceDisciplinární komise LFA uložila trest zastavení závodní činnosti na jedno soutěžní utkání hráčům po čtyřech žlutých kartách. Stopku si odpykají i opavský útočník Tomáš Čvančara a obránce Matěj Helešic.
21.2.Petr Stuchlík má narozeninyFyzioterapeut Slezského FC Petr Stuchlík dnes slaví své 34. narozeniny! Přejeme všechno nejlepší, zejména pevné zdraví, hodně štěstí a pohody v pracovním i osobním životě!
19.2.Delegace rozhodčíchNedělní utkání Slezského FC v Českých Budějovicích bude jako hlavní rozhodčí řídit Jan Petřík, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Matěj Vlček (AR1) a Jan Váňa (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Petr Hocek, videorozhodčí je Ondřej Pechanec a asistentem videorozhodčí je Ivo Nádvorník. Delegátem FAČR je Slavomír Kozel a technickým delegátem LFA Michal Tandler.
18.2.Akce: O2 TV Sport PackVe spolupráci s O2 TV jsme pro si vás připravili cenově zvýhodněnou nabídku služby O2 TV Sport Pack na tři měsíce za 299 Kč! Pokud odebíráte náš newsletter, zkontrolujte si e-mail a využijte této zajímavé akce.
16.2.David Březina má narozeninyDnes slaví své 24. narozeniny opavský obránce David Březina. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a hodně zdaru na hřišti i mimo něj, Břízo!
16.2.V Teplicích v sobotu od 16.00FORTUNA:LIGA už zná přesný termín 22. kola. Na půdě Teplic se představíme v sobotu 6. března od 16 hodin.
5.2.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC v Karviné bude jako hlavní rozhodčí řídit Tomáš Klíma, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Kamil Hájek (AR1) a Jaroslav Poživil (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Milan Matějček, videorozhodčí je Jana Adámková a asistentem videorozhodčí je Marek Podaný. Delegátem FAČR je Zdeněk Tasch a technickým delegátem LFA Miroslav Poklop.
4.2.S Jabloncem od 14 hodinDomácí utkání 21. kola FORTUNA:LIGY s Jabloncem sehrajeme na stadionu v Městských sadech v sobotu 27. února od 14 hodin.
4.2.Žídek s Březinou mají stopkuDisciplinární komise LFA uložila trest zastavení závodní činnosti na 1 soutěžní utkání opavským obráncům Davidu Březinovi a Janu Žídkovi, kteří nasbírali čtyři žluté karty.
2.2.Václav Juřena má 30 letDnes slaví své 30. narozeniny opavský útočník Václav Juřena. Přejeme Ti všechno nejlepší, pevné zdraví a hodně zdaru na hřišti i mimo něj, Vašku!