oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava


V květnu 2021 byly zveřejněné tyto aktuality

3.5.Vojta Šrom má 33 letDnes slaví své 33. narozeniny opavský brankář Vojtěch Šrom! Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, spoustu vychytaných nul a hlavně pohodu v osobním i pracovním životě!
3.5.Holík ve Zlíně nenastoupíSlužby ofenzivně laděného záložníka či útočníka Lukáše Holíka trenéři nebudou moci využít v následujícím ligovém utkání na půdě Zlína. Holík totiž v duelu s Bohemians Praha 1905 obdržel čtvrtou žlutou kartu a čeká ho stopka.
3.5.Rycka slaví šedesátinyVýznamné životní jubileum slaví Miroslav Rycka – někdejší dlouholetý masér SFC má právě dnes 60. narozeniny! Kromě všeho dobrého přejeme hlavně pevné zdraví, hodně štěstí a radosti ze života!
7.5.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC na půdě Zlína bude jako hlavní rozhodčí řídit Pavel Franěk, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Karel Mikeska (AR1) a Jan Hurych (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Jakub Vojkovský. Videorozhodčím je Alex Denev a asistentem videorozhodčího je Adam Horák. Delegátem FAČR je Dušan Pospíšil a technickým delegátem LFA Ludvík Urbanec.
10.5.Michal Hampel má 45 letDnes slaví své 45. narozeniny někdejší opavský útočník a nynější kondiční kouč našeho A-mužstva Michal Hampel. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí a hlavně pohodu v osobním i pracovním životě.
11.5.Mrázek má narozeninyDnes slaví své 35. narozeniny někdejší útočník Opavy a nynější trenér mladšího dorostu U16 Tomáš Mrázek. Přejeme všechno nejlepší, hlavně pevné zdraví, kopu štěstí a spoustu úspěchů v profesním i osobním životě!
13.5.Didiba má stopkuJoss Moudoumbou Didiba si proti Sigmě Olomouc nezahraje. Disciplinárka totiž opavskému obránci, který nasbíral osm žlutých karet, uložila trest zastavení závodní činnosti na jedno soutěžní utkání.
14.5.Tomáš Digaňa slaví narozeninyDnes slaví své 24. narozeniny opavský brankář Tomáš Digaňa. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí a spoustu vychytaných nul!
14.5.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC se Sigmou Olomouc bude jako hlavní rozhodčí řídit Tomáš Klíma, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Caletka (AR1) a Petr Antoníček (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Jan Machálek. Videorozhodčím je Petr Dorušák a asistentem videorozhodčího je Adam Horák. Delegátem FAČR je Karel Bohuněk a technickým delegátem LFA je Michal Tandler.
16.5.Hellebrand má 22 letDnes slaví své 22. narozeniny záložník Patrik Hellebrand. Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, pevné zdraví a spoustu úspěchů na hřišti i mimo něj!
22.5.Sedláček předsedou T-M komiseŠéftrenér miniškoličky SFC Lumír Sedláček je novým předsedou Trenérsko-metodické komise OFS Opava. Na svém jednání o tom rozhodl Výkonný výbor OFS Opava, který jmenoval i předsedy dalších komisí. Gratulujeme a přejeme hodně zdaru!
22.5.Hrabina bude v Brně chybětObránce Matěj Hrabina bude opavskému týmu v nedělním utkání s Brnem scházet. Disciplinárka mu totiž uložila trest zastavení závodní činnosti na jedno soutěžní utkání poté, co byl bek SFC v posledním duelu vyloučen.
22.5.Delegace rozhodčíchNedělní utkání Slezského FC na půdě brněnské Zbrojovky bude jako hlavní rozhodčí řídit Ladislav Szikszay, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Tomáš Mokrusch (AR1) a Ivo Nádvorník (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Lukáš Raplík. Delegátem FAČR je Libor Zeman a technickým delegátem LFA je Jiří Neuberg.
23.5.Starší žáci porazili HlučínStarší žáci SFC kategorie U15 změřili síly s hlučínskou šestnáctkou a zvítězili 4:2. Branky SFC: Hottek 2, Moravec 2.
27.5.SFC zaplatí pokutuDisciplinární komise potrestala Slezský FC za porušení předpisů z Protokolu opatření LFA v souvislosti s COVID-19 v sektorech tribuny G a nad sektorem A3 v utkání proti Sigmě Olomouc peněžitou pokutou ve výši 10 tisíc korun.
29.5.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC s Plzní bude jako hlavní rozhodčí řídit Ondřej Lerch, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Zdeněk Dobrovolný (AR1) a Milan Flimmel (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Dalibor Černý. Videorozhodčím je Pavel Julínek a asistentem videorozhodčího je Marek Podaný. Delegátem FAČR je Petr Hojsík a technickým delegátem LFA je Jan Kořínek.
29.5.Vilda Fendrich je otcemBrankář Vilém Fendrich se stal v pátek večer otcem! Jeho přítelkyně Lucie ve 20.41 hodin porodila dcerku Julinku. Celé rodince přejeme hlavně pevné zdraví!
31.5.Fanshop je uzavřenFanshop Slezského FC je tento týden (31. 5. – 6. 6.) z důvodu inventury uzavřen. Děkujeme za pochopení.