oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava


V prosinci 2018 byly zveřejněné tyto aktuality

21.12.OznámeníOznámení o doplnění pořadu valné hromady: Kvalifikovaný akcionář požádal představenstvo o doplnění pořadu Valné hromady konané dne 30. 12. 2018 v 10 hodin.
Žádost včetně odůvodnění a návrhu usnesení:
Žádost (.pdf)
Oznámení (.pdf)
Výroční zpráva (.pdf)
15.12.Jan Schaffartzik má narozeninyDnes slaví své 31. narozeniny opavský středopolař Jan Schaffartzik. Zkušenému záložníkovi přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a spokojenosti ve sportovním i osobním životě.
14.12.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC s Mladou Boleslaví bude jako hlavní rozhodčí řídit Pavel Orel. Na čarách mu budou asistovat Stanislav Pochylý a Michal Novák. Čtvrtým sudím je Jan Machálek.
13.12.SFC opět platí za své fanouškySlezský FC Opava je nucen znovu platit za chování svých fanoušků. Disciplinární komise potrestala SFC za porušení povinností pořádajícího klubu (pronesení a použití pyrotechniky, výtržnosti fanoušků) v utkání proti SK Slavia Praha peněžitou pokutou ve výši 50 tisíc korun.
7.12.Fanshop otevřen také v pondělíPřed Vánoci bude fanshop Slezského FC otevřen také v pondělí. Propagační předměty SFC si tak budeme moci zakoupit v těchto dnech:
10. prosince, 12. prosince, 17. prosince, 19. prosince, a to vždy v době od 15 do 18 hodin. Poté bude fanshop až do nového roku uzavřen. Poté bude až do nového roku uzavřen.
6.12.Víkendový program SFCsobota 8. prosince: SFC U 13 – turnaj (Frýdek-Místek)
SFC U 11 – turnaj (Zašová)
SFC U 10 – triangl (Hala SFC), 9.00 – 12.00 hod.
SFC U 9 – turnaj Chlebičov a triangl (Hala SFC), 12.00 – 15.00 hod.
neděle 9. prosince:
SFC Miniškolička – triangl (Hala SFC), 9.00 – 12.00 hod.
6.12.Lístky na Slovan u pokladenVstupenky na zápas opavských fotbalistů v Liberci, který se odehraje v pondělí 10. prosince, budou k dostání na pokladnách stadionu U Nisy. Cena vstupenky činí 100 Kč. Kapacita sektoru hostí na stadionu Slovanu je 600 míst.
6.12.Fanoušky řeší disciplinárkaPříznivce SFC opět řeší disciplinární komise, která zahájila disciplinární řízení se Slezským FC za porušení povinností pořádajícího klubu (pronesení a použití pyrotechniky, výtržnosti fanoušků) v utkání proti SK Slavia Praha.
4.12.Přípravka U 9 druhá v BystřiciHráči opavské přípravky kategorie U 9 obsadili na turnaji v Bystřici pod Hostýnem druhé místo, když porazili Púchov, Kozlovice, Vyškov a ve finále podlehli Vsetínu. Robin Václavík byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Gratulujeme!
4.12.Delegace rozhodčíchPondělní utkání Slezského FC na půdě libereckého Slovanu bude jako hlavní rozhodčí řídit Jiří Houdek. Na čarách mu budou asistovat Tomáš Mokrusch a Lucie Ratajová. Čtvrtým sudím je Ondřej Ginzel.
2.12.Vstupenky na SlaviiDnes máte poslední šanci zakoupit si vstupenky na zápas s pražskou Slavií on-line za výhodnější cenu. Lístky si můžete zakoupit on-line v síti Ticketportal. Neprodané vstupenky budou k dispozici v den zápasu na pokladnách.