oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava


V prosinci 2020 byly zveřejněné tyto aktuality

21.12.Fanshop před VánociPoslední šanci nakoupit si ve fanshopu před Vánoci máte dnes a v úterý 22. prosince od 14 do 17 hodin. Ve středu 23. prosince je zavřeno, znovu otevřeno bude 6. ledna. Veškeré objednávky na e-shopu po 22. prosinci budou expedovány v lednu.
15.12.Delegace rozhodčíchStředeční utkání Slezského FC na půdě Liberce bude jako hlavní rozhodčí řídit Karel Hrubeš, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Kotalík (AR1) a Jiří Pečenka (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Milan Matějček. Videorozhodčím je Ondřej Pechanec, asistent videorozhodčího je Lucie Ratajová. Delegátem FAČR je Karel Vidlák a technickým delegátem LFA Petr Mikel.
15.12.Jan Schaffartzik má narozeninyDnes slaví své 33. narozeniny opavský záložník Jan Schaffartzik. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně úspěchů a hlavně rychlý návrat do hry, Honzo!
14.12.Zdeněk Pospěch má 42 letDnes slaví své 42. narozeniny jeden z nejslavnějších odchovanců opavského fotbalu Zdeněk Pospěch. Bývalý vynikající krajní obránce či záložník, který si zahrál kromě Opavy za Baník, Spartu, německou Mohuč či dánskou Kodaň, to dotáhl až do české reprezentace. Nyní pomáhá SFC coby sportovní manažer mládeže. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a mnoho zdaru v osobním i pracovním životě!
11.12.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC s Mladou Boleslaví bude jako hlavní rozhodčí řídit Ondřej Berka, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Caletka (AR1) a Lucie Ratajová (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Jakub Vojkovský. Videorozhodčím je Jana Adámková, asistent videorozhodčího je Marek Podaný. Delegátem FAČR je Jaroslav Kubíček a technickým delegátem LFA Stanislav Kaláb.
9.12.Fanshop je otevřen do VánocV kamenném fanshopu Slezského FC si budete moci nakoupit až do 23. prosince. Prodejna je otevřena vždy v úterý a čtvrtek od 14 do 17 hodin a ve středu od 15 do 18 hodin. Otevřeno bude až do 23. prosince, po svátcích se fanshop znovu otevře ve středu 6. ledna.
3.12.Fanshop je znovu otevřenDnes opět otevírá fanshop Slezského FC na stadionu v Městských sadech. Otevřeno bude v rozmezí 14.00 – 17.00 hodin, tak se za námi stavte. Těšíme se na Vás!
2.12.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC s FC Baník Ostrava bude jako hlavní rozhodčí řídit Pavel Franěk, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Ivo Nádvorník (AR1) a Zdeněk Dobrovolný (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Radek Dubravský. Videorozhodčím je Emanuel Marek, asistent videorozhodčího je Marek Podaný. Delegátem FAČR je Pavel Peřina a technickým delegátem LFA Ladislav Kruliš.