oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava


V dubnu 2015 byly zveřejněné tyto aktuality

4.4.Komárek slaví narozeninyV sobotu 4. dubna 2015 se významného životního jubilea dožívá dlouholetý hráč TJ Ostroj Opava Martin Komárek. Gratulujeme!
4.4.Devatenáctka prohrála v BrněOpavská devatenáctka nezvládla páteční utkání Dorostenecké ligy. Na hřišti brněnské Zbrojovky prohráli svěřenci trenéra Aloise Skácela 0:1.
14.4.Mládež s Baníkem v ŽimrovicíchHřiště v Žimrovicích se už zítra, tedy ve středu 15. dubna, stane dějištěm hned dvou utkání našich výběrů do sedmnácti a šestnácti let s vrstevníky z Baníku Ostrava. Od 15 hodin se v rámci soutěže SCM skupiny A střetnou výběry U-17 a o dvě hodiny později také šestnáctky Slezského FC a Baníku. Proto neváhejte a přijeďte do Žimrovic povzbudit naše mládežníky! Vydatná podpora se jim bude určitě hodit.
14.4.Mladší dorost v ŽimrovicíchMladší dorostence čeká ve středu 15. dubna v áčkové skupině soutěže SCM derby s ostravským Baníkem. Zápasy se odehrají na hřišti v Žimrovicích. Utkání sedmnáctky startuje v 15 hodin, duel šestnáctky má úvodní výkop na programu od 17:00. Přijďte povzbudit naše mládežníky.
16.4.Janetzký se omluvil z nároďákuOPAVA – Opavský záložník Jakub Janetzký se musel omluvit trenéru české osmnáctky Pavlu Malurovi z nominace pro turnaj Slovakia Cup 2015. Důvodem je virové onemocnění. V širší nominaci figuruje i jméno Matěje Hellebranda.
×
Dnes v 10:15 |
SK Sigma Olomouc B
Slezský FC Opava