oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 14.5., 30.kolo
Vlašim 3
SFC Opava 1
čtvrtek 19.5., BAR1
SFC Opava 
17:00
 Bohemians 1905


V dubnu 2021 byly zveřejněné tyto aktuality

30.4.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC s Bohemians bude jako hlavní rozhodčí řídit Alex Denev, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Kamil Hájek (AR1) a Lucie Ratajová (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Jakub Vojkovský. Videorozhodčím je Ondřej Cieslar a asistentem videorozhodčího je Marek Podaný. Delegátem FAČR je Martin Wilczek a technickým delegátem LFA Jiří Trčka.
30.4.Pavel Zavadil slaví narozeninyDnes slaví své 43. narozeniny někdejší vynikající záložník a současný sportovní manažer SFC Pavel Zavadil. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a hodně štěstí v osobním i pracovním životě!
29.4.Matěj Hrabina má 28 letDnes slaví své 28. narozeniny opavský obránce Matěj Hrabina. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a hodně úspěchů na hřišti i mimo něj, Matěji!
28.4.Závěrečná kola v 17 hodinFORTUNA:LIGA již odkryla přesný termín utkání 33. a 34. kola, které budou mít jednotný začátek. Zápas v Brně sehrajeme v neděli 23. května a sezonu uzavřeme domácím duelem s Plzní v sobotu 29. května. Obě utkání mají výkop na programu v 17.00.
23.4.Upřesnění termínuŘídící orgán FORTUNY:LIGY potvrdil přesné termíny utkání 32. kola – domácí duel se Sigmou Olomouc sehrajeme v sobotu 15. května od 15 hodin.
20.4.Delegace rozhodčíchStředeční utkání Slezského FC s Liberecem bude jako hlavní rozhodčí řídit Radek Dubravský, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Tomáš Mokrusch (AR1) a Jakub Hrabovský (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Ladislav Szikszay. Delegátem FAČR je Lubomír Martinec a technickým delegátem LFA Stanislav Kaláb.
19.4.Lukáš Kania má 24 letZáložník Lukáš Kania dnes slaví své 24. narozeniny! Přejeme všechno nejlepší, hlavně pevné zdraví, plno štěstí a radosti ve sportovním i osobním životě!
18.4.Kamil Bitta má narozeninyDnes slaví své 41. narozeniny náš masér Kamil Bitta! Pohodový borec, který si zahrál kromě Opavy za Hranice, Jakubčovice, Kravaře a Malé Hoštice, se od léta roku 2018 pečlivě stará o hráče našeho A-týmu. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí a radosti ve sportovním i osobním životě!
16.4.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC na půdě Mladé Boleslavi bude jako hlavní rozhodčí řídit Jana Adámková, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Blažej (AR1) a Petr Antoníček (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Tomáš Ulrich, videorozhodčí je Miroslav Zelinka a asistentem videorozhodčího je Olga Zadinová. Delegátem FAČR je Michal Beneš a technickým delegátem LFA Martin Hrinko.
16.4.Se Zlínem v sobotu od 15:00Řídící orgán FORTUNA:LIGY už potvrdil přesné termíny 31. kola. Utkání na půdě Zlína sehrajeme v sobotu 8. května od 15 hodin.
15.4.Omluva za výpadek webuVelice se omlouváme za dočasnou nedostupnost našeho webu, který se od brzkých ranních hodin potýkal s obrovským DDoS útokem. Ten zahlcoval kapacitu serveru, na kterém stránky běží, a byly několik hodin nedostupné. Děkujeme za pochopení.
13.4.Mondek má stopkuKarol Mondek si v sobotu na půdě Mladé Boleslavi nezahraje. Disciplinární komise mu zastavila činnost na jedno soutěžní utkání poté, co nasbíral čtyři žluté karty.
9.4.Upřesnění termínuVedení FORTUNA:LIGY už potvrdilo přesné termíny utkání 30. kola – domácí duel s pražskými Bohemians 1905 sehrajeme v sobotu 1. května od 15 hodin.
8.4.František Metelka má 41 letDnes slaví své 41. narozeniny někdejší vynikající záložník, který má na svém kontě 157 ligových startů, a nynější trenér mladších dorostenců U17 František Metelka! Přejeme všechno nejlepší, hlavně pevné zdraví a hodně štěstí i úspěchů ve fotbalovém a osobním životě!
7.4.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC na půdě Baníku bude jako hlavní rozhodčí řídit Karel Hrubeš, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Kotalík (AR1) a Jiří Pečenka (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Dalibor Černý, videorozhodčí je Jana Adámková a asistentem videorozhodčího je Adam Horák. Delegátem FAČR je Zdeněk Tasch a technickým delegátem LFA je Petr Mikel.
2.4.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC se Slováckem bude jako hlavní rozhodčí řídit Ondřej Lerch, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Caletka (AR1) a Jakub Mojžíš (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Jakub Vojkovský, videorozhodčí je Ondřej Cieslar a asistentem videorozhodčího je David Hock. Delegátem FAČR je Miroslav Tullinger a technickým delegátem LFA František Hubička.