oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
čtvrtek 30.6., přip.
AC Sparta Praha 3
SFC Opava 0
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Pov. Bystrica


V dubnu 2021 byly zveřejněné tyto aktuality

2.4.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC se Slováckem bude jako hlavní rozhodčí řídit Ondřej Lerch, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Caletka (AR1) a Jakub Mojžíš (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Jakub Vojkovský, videorozhodčí je Ondřej Cieslar a asistentem videorozhodčího je David Hock. Delegátem FAČR je Miroslav Tullinger a technickým delegátem LFA František Hubička.
7.4.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC na půdě Baníku bude jako hlavní rozhodčí řídit Karel Hrubeš, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Kotalík (AR1) a Jiří Pečenka (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Dalibor Černý, videorozhodčí je Jana Adámková a asistentem videorozhodčího je Adam Horák. Delegátem FAČR je Zdeněk Tasch a technickým delegátem LFA je Petr Mikel.
8.4.František Metelka má 41 letDnes slaví své 41. narozeniny někdejší vynikající záložník, který má na svém kontě 157 ligových startů, a nynější trenér mladších dorostenců U17 František Metelka! Přejeme všechno nejlepší, hlavně pevné zdraví a hodně štěstí i úspěchů ve fotbalovém a osobním životě!
9.4.Upřesnění termínuVedení FORTUNA:LIGY už potvrdilo přesné termíny utkání 30. kola – domácí duel s pražskými Bohemians 1905 sehrajeme v sobotu 1. května od 15 hodin.
13.4.Mondek má stopkuKarol Mondek si v sobotu na půdě Mladé Boleslavi nezahraje. Disciplinární komise mu zastavila činnost na jedno soutěžní utkání poté, co nasbíral čtyři žluté karty.
15.4.Omluva za výpadek webuVelice se omlouváme za dočasnou nedostupnost našeho webu, který se od brzkých ranních hodin potýkal s obrovským DDoS útokem. Ten zahlcoval kapacitu serveru, na kterém stránky běží, a byly několik hodin nedostupné. Děkujeme za pochopení.
16.4.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC na půdě Mladé Boleslavi bude jako hlavní rozhodčí řídit Jana Adámková, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Blažej (AR1) a Petr Antoníček (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Tomáš Ulrich, videorozhodčí je Miroslav Zelinka a asistentem videorozhodčího je Olga Zadinová. Delegátem FAČR je Michal Beneš a technickým delegátem LFA Martin Hrinko.
16.4.Se Zlínem v sobotu od 15:00Řídící orgán FORTUNA:LIGY už potvrdil přesné termíny 31. kola. Utkání na půdě Zlína sehrajeme v sobotu 8. května od 15 hodin.
18.4.Kamil Bitta má narozeninyDnes slaví své 41. narozeniny náš masér Kamil Bitta! Pohodový borec, který si zahrál kromě Opavy za Hranice, Jakubčovice, Kravaře a Malé Hoštice, se od léta roku 2018 pečlivě stará o hráče našeho A-týmu. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí a radosti ve sportovním i osobním životě!
19.4.Lukáš Kania má 24 letZáložník Lukáš Kania dnes slaví své 24. narozeniny! Přejeme všechno nejlepší, hlavně pevné zdraví, plno štěstí a radosti ve sportovním i osobním životě!
20.4.Delegace rozhodčíchStředeční utkání Slezského FC s Liberecem bude jako hlavní rozhodčí řídit Radek Dubravský, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Tomáš Mokrusch (AR1) a Jakub Hrabovský (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Ladislav Szikszay. Delegátem FAČR je Lubomír Martinec a technickým delegátem LFA Stanislav Kaláb.
23.4.Upřesnění termínuŘídící orgán FORTUNY:LIGY potvrdil přesné termíny utkání 32. kola – domácí duel se Sigmou Olomouc sehrajeme v sobotu 15. května od 15 hodin.
28.4.Závěrečná kola v 17 hodinFORTUNA:LIGA již odkryla přesný termín utkání 33. a 34. kola, které budou mít jednotný začátek. Zápas v Brně sehrajeme v neděli 23. května a sezonu uzavřeme domácím duelem s Plzní v sobotu 29. května. Obě utkání mají výkop na programu v 17.00.
29.4.Matěj Hrabina má 28 letDnes slaví své 28. narozeniny opavský obránce Matěj Hrabina. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a hodně úspěchů na hřišti i mimo něj, Matěji!
30.4.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC s Bohemians bude jako hlavní rozhodčí řídit Alex Denev, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Kamil Hájek (AR1) a Lucie Ratajová (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Jakub Vojkovský. Videorozhodčím je Ondřej Cieslar a asistentem videorozhodčího je Marek Podaný. Delegátem FAČR je Martin Wilczek a technickým delegátem LFA Jiří Trčka.
30.4.Pavel Zavadil slaví narozeninyDnes slaví své 43. narozeniny někdejší vynikající záložník a současný sportovní manažer SFC Pavel Zavadil. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a hodně štěstí v osobním i pracovním životě!