oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 2
Pov. Bystrica 2
středa 6.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Jastrzebie


V červnu 2020 byly zveřejněné tyto aktuality

1.6.Valná hromada spolkuValná hromada SLEZSKÉHO FC OPAVA, z.s. se uskuteční v pondělí 22. 6. 2020 v 17:00 hodin v presscentru Městského stadionu.
2.6.Mondek slaví narozeninySlovenský záložník ve službách SFC Karol Mondek dnes slaví své 29. narozeniny. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a hodně štěstí i úspěchů nejen hřišti!
5.6.Juřena s Žídkem mají stopkuOpavští fotbalisté Václav Juřena s Janem Žídkem nebudou moci zasáhnout do nedělního duelu se Slováckem. Disciplinární komise jim po čtyřech žlutých kartách zastavila činnost na jedno soutěžní utkání.
5.6.Mladší žáciMladší žáky Slezského FC o víkendu čekají dva turnaje – třináctka se představí v Šumperku, dvanáctku čeká dvoudenní Baník Cup v areálu ZŠ Jana Šoupala v Ostravě Porubě.
5.6.Mladší žáci míří na turnajeMladší žáky Slezského FC o víkendu čekají dva turnaje – třináctka se představí v Šumperku, dvanáctku čeká dvoudenní Baník Cup v areálu ZŠ Jana Šoupala v Ostravě Porubě.
5.6.Delegace rozhodčíchNedělní utkání Slezského FC se Slováckem bude jako hlavní rozhodčí řídit Pavel Orel, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Blažej (AR1) a David Hock (AR 2). Čtvrtým rozhodčím je Ondřej Cieslar. Delegátem FAČR je Ladislav Dofek a technickým delegátem LFA Zdeněk Duda.
7.6.Dvanáctka bronzováMladší žáci Slezského FC kategorie U12 se na kvalitně obsazeném Baník Cupu neztratili a vybojovali celkovou třetí příčku. Zvítězil domácí výběr, druhý byl Hradec Králové.
9.6.Delegace rozhodčíchStředeční utkání Slezského FC na půdě Sparty bude jako hlavní rozhodčí řídit Emanuel Marek, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Dan Vodrážka (AR1) a Tomáš Batík (AR 2). Čtvrtým rozhodčím je Dalibor Černý. Delegátem FAČR je Michal Beneš a technickým delegátem LFA Milan Ondo.
9.6.Start nové sezony? Asi v srpnuPříští ročník FORTUNA:LIGY by měl začít v sobotu 22. srpna. Klubům to navrhne ligový výbor Ligové fotbalové asociace. Tento návrh budou kluby schvalovat poté, co bude známa termínová listina příštího ročníku evropských pohárů.
12.6.Delegace rozhodčíchNedělní utkání Slezského FC s Českými Budějovicemi bude jako hlavní rozhodčí řídit Ondřej Pechanec, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Jaroslav Kubr (AR1) a Zdeněk Vaňkát (AR 2). Čtvrtým rozhodčím je Petr Dorušák. Delegátem FAČR je Patrik Filípek a technickým delegátem LFA Jiří Trčka.
13.6.Lumír Sedláček má narozeninyDnes slaví své 42. narozeniny někdejší vynikající záložník Lumír Sedláček, který nyní pracuje ve Slezském FC coby sekretář. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí, pohodu a stále pozitivní náladu!
13.6.Třináctka má postup v kapseVýběr Slezského FC kategorie U13 zvládl úvodní hrací den na Ondrášovka Cupu parádně a postoupil do zlaté skupiny. V neděli čekají opavský tým zápasy o 1. – 8. místo.
16.6.Dvanáctka na OndrášovceOpavská dvanáctka má za sebou základní skupinu na Ondrášovka Cupu v Hradci Králové. Domácí výběr porazila 1:0 a zvítězila i nad Motorletem (2:1), remizovala s Třincem (3:3) a podlehla Slavii (0:3) a Vítkovicím (0:1). Ve středu je čeká stříbrná skupina (o 9. – 16. místo).
16.6.Třináctka skončila sedmáMladší žáci Slezského FC Opava kategorie U13 nakonec na Ondrášovka Cupu v Šumperku obsadili konečné sedmé místo.
18.6.Dvanáctka na 16. místěMladší žáci Slezského FC na Ondrášovka Cupu v Hradci Králové postoupili do stříbrné skupiny a nakonec obsadili 16. místo z 24 účastníků turnaje.
20.6.Delegace rozhodčíchSobotní Slezského FC na půdě Zlína bude jako hlavní rozhodčí řídit Karel Hrubeš, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Zdeněk Koval (AR1) a Miloš Vitner (AR 2). Čtvrtým rozhodčím je Alex Denev. Delegátem FAČR je Ladislav Míka a technickým delegátem LFA Zdeněk Zavadil.
21.6.Sobotní utkání ve Zlíně kvůli zranění dolní končetiny nedohrál Honza Schaffartzik. 🚑 Hřiště opustil ve 37. minutě, následně absolvoval lékařské vyšetření a ještě večer podstoupil operaci. Přejeme brzké uzdravení a rychlý návrat do hry!
21.6.Schaffartzik po operaciSobotní utkání ve Zlíně kvůli zranění dolní končetiny nedohrál Jan Schaffartzik. Hřiště opustil ve 37. minutě, následně absolvoval lékařské vyšetření a ještě večer podstoupil operaci. Přejeme brzké uzdravení a rychlý návrat do hry, Honzo!
22.6.Delegace rozhodčíchÚterní utkání Slezského FC na půdě Karviné bude jako hlavní rozhodčí řídit Pavel Královec, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Ivo Nádvorník (AR1) a Tomáš Mokrusch (AR 2). Čtvrtým rozhodčím je Jan Machálek. Delegátem FAČR je Ladislav Dofek a technickým delegátem LFA Ludvík Urbanec.
24.6.Pavel Prusek má narozeninyDnes slaví své 43. narozeniny fyzioterapeut opavského A-mužstva Pavel Prusek. Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, pevné zdraví a úspěchů v profesním i osobním životě!
26.6.Delegace rozhodčíchNedělní utkání Slezského FC s Příbramí bude jako hlavní rozhodčí řídit Miroslav Zelinka, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Jan Paták (AR1) a Marek Podaný (AR 2). Čtvrtým rozhodčím je Ondřej Cieslar. Delegátem FAČR je Slavomír Kozel a technickým delegátem LFA Václav Andrejs.
28.6.Jedenáctka na OndrášovceStarší přípravka SFC kategorie U11 obsadila na Ondrášovka Cupu v základní skupině 5. místo poté, co zapsala jednu výhru a čtyři porážky. V pondělí ji čeká boj v bronzové skupině.
29.6.Přípravka sedmnáctáPřípravka SFC kategorie U11 se na Ondrášovka Cupu v Benešově stala vítězem bronzové skupiny. V celkovém pořadí tak obsadila 17. příčku.