oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava


V červenci 2013 byly zveřejněné tyto aktuality

31.7.Hledáme redaktory!Nově vznikající redakce oficiálního webu Slezského FC Opava hledá nové redaktory! Baví vás fotbal a navštěvujete zápasy SFC? Ovládáte solidně český jazyk? Rádi byste si zkusili napsat on-line přenos? Pro bližší informace pište na e-mail jan.simek@esports.cz. (Ideální pro studenty)
27.7.Vítězství na půdě HoliceSobotní přípravný zápas s HFK Olomouc Slezský FC zvládl a po třech gólech Václava Jurečky zvítězil 3:0.
20.7.Známe soupeře v poháruSlezský FC už zná jméno svého soupeře ve druhém kole Poháru České pošty. Opavští fotbalisté se na konci srpna utkají s nedalekým Hlučínem. Rozhodlo o tom vítězství Hlučínských v duelu s Orlovou 3:0.
19.7.On-line přenos z poháruPrvní kolo Poháru České pošty můžete sledovat také prostřednictvím textového on-line přenosu, který přináší Onlajny.com.
19.7.Postup v 1. kole poháruOpavští fotbalisté po vítězství 4:0 na půdě Dolního Benešova postoupili do druhého kola Poháru České pošty. V něm se Slezský FC utká s vítězem duelu Hlučín - Orlová.
15.7.Pohár se hraje v pátekFAČR posvětila dohodu mezi Slezským FC Opava a Dolním Benešovem o posunutí termínu 1. kola Poháru České pošty. Po dohodě obou klubů se tedy bude hrát v pátek 19. července 2013 od 17:00 na hřišti Dolního Benešova.
14.7.Pohár České poštySlezský FC se v prvním kole Poháru České pošty střetne s Dolním Benešovem. Rozhodlo o tom dnešní vítězství dolnobenešovských fotbalistů nad Havířovem 4:3 v předkole. Hrát se bude s největší pravděpodobností v pátek v Dolním Benešově.
13.7.SFC Opava - Prostějov 0:3Fotbalisté Slezského FC v pátém přípravném utkání poprvé poznali hořkost porážky, když nestačili na Prostějov, se kterým prohráli 0:3.
11.7.V sobotu se hraje v 10:15Opavští fotbalisté se střetnou v přípravném utkání s Prostějovem v sobotu 13. července na hřišti za koupalištěm už v 10:15.
9.7.SFC Opava - Frýdek-Místek 3:1Slezský FC zvítězil také ve svém čtvrtém přípravném utkání. Nováčka Fotbalové národní ligy z Frýdku-Místku porazil v poměru 3:1. Branky Opavy: Sedláček, Skřehot, Komenda.
6.7.Remíza v TřinciNa hřišti Třince remizoval Slezský FC se svém třetím přípravném utkání 1:1 (1:1). Gól Opavy vstřelil Václav Jurečka.
6.7.Jan Jelínek zpátky v OpavěDo přípravného zápasu s Třincem zasáhl v dresu Opavy také odchovanec zlínského fotbalu Jan Jelínek. Obránce, který ve Slezském FC působil za trenéra Jiřího Nečka, se v pondělí zapojí do přípravy s A - týmem.