oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava


V červenci 2021 byly zveřejněné tyto aktuality

4.7.Honza Žídek má 36 letDnes slaví své narozeniny náš kapitán Honza Žídek. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a hodně štěstí i úspěchů nejen na hřišti!
17.7.Stream z generálkyPoslední přípravný duel Slezského FC před startem F:NL s GKS Tychy můžete sledovat prostřednictvím živého streamu. Úvodní výkop je na programu v 11 hodin.
19.7.Vstupenky na Vlašim on-lineVstupenky na úvodní duel sezony s Vlašimí už byly uvolněny do on-line prodeje.
22.7.Honza Žídek podruhé otcemHonza Žídek je podruhé otcem – dnes ve 12.39 hodin jeho žena Petra porodila synka Tobiase! Malý Žiďas se má čile k světu, měří 49 centimetrů a váží 3 300 gramů. Gratulujeme celé rodince a přejeme, ať jste všichni zdraví!
23.7.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC s Vlašimí bude jako hlavní rozhodčí řídit Karel Hanousek, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Karel Mikeska (AR1) a Jakub Bureš (AR2). Delegátem FAČR je Pavel Peřina a technickým delegátem LFA je Jiří Trčka.
26.7.Rataj prožil debut v NorskuÚtočník Tomáš Rataj má za sebou premiéru v dresu FK Bodö/Glimt! První minuty si odkroutil v pohárovém utkání na půdě Rana FK, kde jeho celek zvítězil jasně 4:1. Opavský odchovanec se na hřiště dostal coby střídající hráč v 75. minutě. Gratulujeme, jen ať ty minuty hezky přibývají.
29.7.Disciplinární řízení s OpavouDisciplinární komise zahájila disciplinární řízení se Slezským FC Opava za porušení předpisů z Protokolu opatření LFA v souvislosti s COVID-19 z důvodu nedodržení odstupu mezi diváky a hráči a členy realizačních týmů po skončení utkání 1. kola F:NL proti Vlašimi.
30.7.Patnáctka porazila KarvinouStarší žáci Slezského FC kategorie U15 zvítězili na půdě Karviné v poměru 2:0, trefili se Višňa a Prohászka. Utkání výběrů U14 se bohužel neuskutečnilo, soupeř se v úterý omluvil pro nedostatečný počet hráčů.
30.7.Delegace rozhodčíchNedělní utkání Slezského FC na půdě Zbrojovky Brno bude jako hlavní rozhodčí řídit Petr Hocek, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Dan Vodrážka (AR1) a Zdeněk Arnošt (AR2). Delegátem FAČR je František Hubička a technickým delegátem LFA je Petr Hojsík.
31.7.Výsledkový servisSlezský FC Opava U19 – SK Sigma Olomouc 0:8
Slezský FC Opava U17 – SK Sigma Olomouc 2:3