oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava


V září 2013 byly zveřejněné tyto aktuality

28.9.Úspěšný víkend mládežníkůNaděje Slezského FC si o víkendu připsaly dva cenné triumfy. Turnaj přípravek v Kylešovicích ovládl výběr SFC 2005. Na turnaji v Chlebičově kralovali jejich starší kolegové ročníku narození 2004. Gratulujeme!
24.9.Zápas béčka přeložen!Zápas rezervy Slezského FC s Lískovcem, který měl být sehrán v neděli v 10:15, se přesouvá na úterý 1. října v 16 hodin.
22.9.Video z turnaje v Buly na ČTČeská televize přinesla reportáž z povedeného turnaje mládežníků roč. narození 2005 a mladších O pohár Generali pojišťovny. Na video se můžete podívat kliknutím zde.
16.9.Zpráva ze zastupitelstvaSlezskému FC byla dotace ve výši 7,9 milionů Kč schválena. Zároveň městské zastupitelstvo přijalo rezignace minulých členů představenstva a do nového byl jakožto předseda schválen Marek Hájek, členem bude také Václav Klučka. Posvětit nové členy musí ještě valná hromada klubu, která se koná v pondělí 23. září 2013.
12.9.Jarda Kolínek slaví narozeninyDlouholetý hráč Slezského FC, bývalý trenér B týmu, ještě nedávno asistent hlavního trenéra a současný kouč hlučínské devatenáctky dnes slaví 41. narozeniny! Jardovi gratulujeme a přejeme všechno nejlepší jak v osobním, tak sportovním životě.
11.9.Reprezentace U19 v OpavěČeská fotbalová reprezentace do devatenácti let se představí v rámci svého kvalifikačního bloku v půlce října ve slezské metropoli. Více informací přineseme ve čtvrtek.
9.9.Záznam utkání v TřebíčiNa kompletní záznam sobotního zápasu v Třebíči se můžete podívat kliknutím zde. Upozornění: Špatná kvalita zvuku.
7.9.Kuděla do FrenštátuObránce Radek Kuděla, který loni na podzim nastupoval za A - tým Slezského FC, putuje na půlroční hostování do Frenštátu pod Radhoštěm, hrajícího v I.A třídě. V klubu se setká mj. s Martinem Prohászkou, bývalým útočníkem Opavy.
3.9.Zpravodaj zveřejněnKlubový zpravodaj Slezského FC ze zápasu proti Uničovu byl již zveřejněn v elektronické podobě. Přečíst si jej můžete kliknutím zde.