oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 7.6., 28.kolo
SFC Opava 
od 15:00
 Slovácko


Posledních 30 aktualít

5.6.Juřena s Žídkem mají stopkuOpavští fotbalisté Václav Juřena s Janem Žídkem nebudou moci zasáhnout do nedělního duelu se Slováckem. Disciplinární komise jim po čtyřech žlutých kartách zastavila činnost na jedno soutěžní utkání.
5.6.Mladší žáciMladší žáky Slezského FC o víkendu čekají dva turnaje – třináctka se představí v Šumperku, dvanáctku čeká dvoudenní Baník Cup v areálu ZŠ Jana Šoupala v Ostravě Porubě.
5.6.Mladší žáci míří na turnajeMladší žáky Slezského FC o víkendu čekají dva turnaje – třináctka se představí v Šumperku, dvanáctku čeká dvoudenní Baník Cup v areálu ZŠ Jana Šoupala v Ostravě Porubě.
5.6.Delegace rozhodčíchNedělní utkání Slezského FC se Slováckem bude jako hlavní rozhodčí řídit Pavel Orel, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Blažej (AR1) a David Hock (AR 2). Čtvrtým rozhodčím je Ondřej Cieslar. Delegátem FAČR je Ladislav Dofek a technickým delegátem LFA Zdeněk Duda.
2.6.Mondek slaví narozeninySlovenský záložník ve službách SFC Karol Mondek dnes slaví své 29. narozeniny. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a hodně štěstí i úspěchů nejen hřišti!
2.6.Delegace rozhodčíchStředeční utkání Slezského FC s Bohemians Praha 1905 bude jako hlavní rozhodčí řídit Petr Ardeleanu, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Jakub Hrabovský (AR1) a Petr Caletka (AR 2). Čtvrtým rozhodčím je Tomáš Klíma. Delegátem FAČR je Zdeněk Tasch a technickým delegátem LFA Ivo Chytil.
29.5.Zemřel Jaroslav ŠvachS velikou lítostí jsme přijali zprávu o úmrtí Jaroslava Švacha. Spolehlivý obránce toho nejvíc odehrál za Zlín, krátce působil také u nás v Opavě. Rodině a všem pozůstalým vyjadřujeme upřímnou soustrast. Čest jeho památce!
26.5.Dordič má narozeninyDnes slaví své 26. narozeniny Bojan Dordič! Přejeme všechnoí nejlepší, hlavně zdraví a plno sportovních a rodinných úspěchů.
26.5.Delegace rozhodčíchStředeční utkání Slezského FC s Karvinou bude jako hlavní rozhodčí řídit Pavel Franěk, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Michal Novák (AR1) a Jan Váňa (AR 2). Čtvrtým rozhodčím je Pavel Orel. Delegátem FAČR je Jiří Kureš a technickým delegátem LFA Miroslav Poklop.
21.5.Béčko podlehlo BílovciDivizní rezerva Slezského FC v přípravném utkání proti Bílovci neskórovala a prohrála v poměru 0:2.
14.5.Petr Deseyve má 55 letDnes slaví své 55. narozeniny dlouholetý trenér a také bývalý opavský fotbalista Petr Deseyve. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí a pohody v osobním i pracovním životě!
13.5.ŽIVĚ: Líšeň vs. SFCProstřednictvím živého streamu máte možnost sledovat dnešní přípravné utkání Slezského FC s Líšní. Zápas startuje v 16 hodin.
10.5.Michal Hampel má 44 letPrávě dnes slaví své 44. narozeniny náš kondiční trenér Michal Hampel! Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a hodně úspěchů i pohody v pracovním a osobním životě!
6.5.Fanshop od středy otevřenFanshop Slezského FC v Městských sadech se poprvé znovuotevře ve středu 6. května. Otevřeno bude dle klasické otevírací doby od 15 do 18 hodin. Ve stejné době bude fanshop otevřen také ve čtvrtek.
3.5.Vojtěch Šrom má 32 letDnes slaví své 32. narozeniny opavský brankář Vojtěch Šrom. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a pohodu na hřišti i mimo něj, Vojto!
1.5.Zemřel Milan BřenekSFC s velikou lítostí přijal zprávu o úmrtí bývalého útočníka opavského Ostroje Milana Břenka, který zemřel v pátek 30. dubna ve věku nedožitých 64 let. Rodině a všem pozůstalým vyjadřujeme upřímnou soustrast. Čest jeho památce!
30.4.Oslavenci: Zavadil a ZapalačStředopolař Pavel Zavadil má dnes čerstvě 42 let a záložník Petr Zapalč slav své 33. narozeniny. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí a úspěchů ve sportovním i osobním životě!
29.4.Balcárek a Hrabina mají narozeSvé 47. narozeniny slaví trenér Slezského FC Jiří Balcárek a opavský obránce Matěj Hrabina, který má čerstvě 27 let. Oběma borcům přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a spoustu úspěchů na hřišti i mimo něj!
29.4.Balcárek a Hrabina slavíSvé 47. narozeniny slaví trenér Slezského FC Jiří Balcárek a opavský obránce Matěj Hrabina, který má čerstvě 27 let. Oběma borcům přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a spoustu úspěchů na hřišti i mimo něj!
26.4.Slezské derby ve středuLukáš Železník se v semifinále Datart e:LIGA Challenge střetne s ostravským Lumírem Čížem ve středu 29. dubna od 18.15 hodin. Následovat budou série o 3. místo v turnaji, a pak finálová série.
25.4.Jan Hruška slaví narozeninyDlouholetý trenér mládeže Slezského FC Jan Hruška mladší, který nyní vede výběr opavské třináctky, právě dnes slaví své 36. narozeniny. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a hodně štěstí a úspěchů ve fotbalovém i osobním životě!
23.4.Zavadil v Bez frázíNa Bez frází čtěte zajímavý příběh opavského záložníka Pavla Zavadila.
19.4.Miroslav Paul má narozeninyDnes slaví své 32. narozeniny asistent trenéra Balcárka Miroslav Paul! Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, spoustu štěstí a hromadu úspěchů na hřišti, lavičce i v osobním životě!
8.4.Železník s Provodem v sobotuDuel opavského útočníka Lukáše Železníka s Lukášem Provodem z pražské Slavie, který se měl sehrát dnes od 14.30, vinou technických potíží neodstartoval. Zápas je přesunut na sobotu 11. dubna s výkopem v 17 hodin.
7.4.Železník vs. ProvodNa serveru Twitch můžete sledovat souboj opavského útočníka Lukáše Železníka s Lukášem Provodem z pražské Slavie. Úvodní zápas Železníka v Datart e:LIGA Challenge sledujte od 14.30 hodin.
1.4.Jan Hošek má narozeninyDnes slaví své 31. narozeniny obránce Jan Hošek. Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, pevné zdraví a spokojenost ve sportovním i osobním životě, Hošane!
18.3.Fanshop je uzavřenVzhledem k aktuálnímu nařízení české vlády je uzavřen i náš fanshop na Městském stadionu. Děkujeme za pochopení.
15.3.Martin Sus má 30 letDnes slaví své 30. narozeniny opavský obránce či záložník Martin Sus. Přejeme všechno nejlepší, hlavně pevné zdraví a hodně štěstí a pohody na hřišti i mimo něj!
13.3.Valná hromada spolkuValná hromada spolku byla vzhledem k aktuální situaci přesunuta na neurčito. Děkujeme za pochopení.
13.3.Soutěže mládeže odloženyVážení fanoušci, znovu upozorňujeme, že divize i soutěže mládeže byly rozhodnutím FAČR odloženy do odvolání.