oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 17.4., 27.kolo
Mladá Boleslav 
14:00
 SFC Opava


Posledních 30 aktualít

13.4.Mondek má stopkuKarol Mondek si v sobotu na půdě Mladé Boleslavi nezahraje. Disciplinární komise mu zastavila činnost na jedno soutěžní utkání poté, co nasbíral čtyři žluté karty.
9.4.Upřesnění termínuVedení FORTUNA:LIGY už potvrdilo přesné termíny utkání 30. kola – domácí duel s pražskými Bohemians 1905 sehrajeme v sobotu 1. května od 15 hodin.
8.4.František Metelka má 41 letDnes slaví své 41. narozeniny někdejší vynikající záložník, který má na svém kontě 157 ligových startů, a nynější trenér mladších dorostenců U17 František Metelka! Přejeme všechno nejlepší, hlavně pevné zdraví a hodně štěstí i úspěchů ve fotbalovém a osobním životě!
7.4.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC na půdě Baníku bude jako hlavní rozhodčí řídit Karel Hrubeš, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Kotalík (AR1) a Jiří Pečenka (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Dalibor Černý, videorozhodčí je Jana Adámková a asistentem videorozhodčího je Adam Horák. Delegátem FAČR je Zdeněk Tasch a technickým delegátem LFA je Petr Mikel.
2.4.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC se Slováckem bude jako hlavní rozhodčí řídit Ondřej Lerch, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Caletka (AR1) a Jakub Mojžíš (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Jakub Vojkovský, videorozhodčí je Ondřej Cieslar a asistentem videorozhodčího je David Hock. Delegátem FAČR je Miroslav Tullinger a technickým delegátem LFA František Hubička.
31.3.Upřesnění termínůZnáme termíny 28. a 29. kola! Domácí duel s Libercem sehrajeme ve středu 21. dubna od 15 hodin, na půdě pražské Sparty se představíme v neděli 25. dubna od 16.00.
30.3.David Mikula má 38 letDnes slaví své 38. narozeniny někdejší obránce Opavy, pražské Dukly, Karviné, Jakubčovic nad Odrou, Vítkovic či Pusté Polomi a nynější trenér starších dorostenců SFC David Mikula. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a hodně úspěchů na hřišti i mimo něj, Miky!
26.3.V Mladé Boleslavi v sobotu od FORTUNA:LIGA už odkryla pevné termíny 27. kola. Utkání na stadionu Mladé Boleslavi sehrajeme v sobotu 17. dubna od 14 hodin.
26.3.V Mladé Boleslavi v sobotuFORTUNA:LIGA už odkryla pevné termíny 27. kola. Utkání na stadionu Mladé Boleslavi sehrajeme v sobotu 17. dubna od 14 hodin.
25.3.Kulhánek má stopkuDisciplinární komise LFA zastavila závodní činnost na jedno soutěžní utkání Jiřímu Kulhánkovi. Opavský obránce byl v posledním duelu se Slavií po dvou žlutých kartách vyloučen. Nyní si tak odpyká stopku a nebude k dispozici pro nejbližší zápas se Slováckem.
24.3.Marcel Klajmon má 45 letDnes slaví své 45. narozeniny bývalý záložník Opavy Marcel Klajmon. Ten nyní ve Slezském FC působí coby trenér mladších žáků kategorie U13 a jako člen technického úseku se stará o údržbu sportovišť SFC. Přejeme všechno nejlepší, zejména pevné zdraví, hodně štěstí a zdaru ve sportovním i osobním životě!
21.3.Delegace rozhodčíchNedělní utkání Slezského FC na půdě pražské Slavie bude jako hlavní rozhodčí řídit Ondřej Cieslar, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Jakub Hrabovský (AR1) a Tomáš Mokrusch (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Ladislav Szikszay, videorozhodčí je Miroslav Zelinka a asistentem videorozhodčího je Matěj Vlček. Delegátem FAČR je Petr Hojsík a technickým delegátem LFA Jiří Trčka.
21.3.Tomáš Rataj má narozeninyOpavský útočník Tomáš Rataj dnes slaví své 18. narozeniny. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí a spoustu úspěchů na hřišti i mimo něj!
16.3.Opavští hráči v nominaci repreMezi náhradníky v předběžné nominaci na mistrovství Evropy hráčů do 21 let figurují útočník Tomáš Čvančara s Patrikem Hellebrandem a náš odchovanec ve službách Sparty Filip Souček. Gratulujeme!
12.3.Ve čtvrtek opět zasedalo předsPředstavenstvo fotbalového klubu Slezský fotbalový club Opava a.s. se dne 11. 3. 2021 opětovně sešlo po přerušeném pondělním jednání k aktuálnímu velmi neuspokojivému postavení v ligové tabulce. Představenstvo fotbalové klubu po svém jednání jednohlasně určilo nadále hlavní prioritou a jediným cílem této sezóny záchranu první ligy pro opavský fotbalový klub, a dokud nebude matematicky jisté, že již není reálná záchrana první ligy, má i nadále management klubu, realizační tým i hráčský kádr maximální důvěru představenstva. Představenstvo klubu bude nadále poskytovat sportovnímu úseku podmínky, které si určilo pro záchranu první ligy v Opavě. Z výše uvedeného představenstvo klubu vyjadřuje podporu managementu klubu i sportovnímu úseku a věří v záchranu první ligy v Opavě. Další body na programu jednání a přijatá rozhodnutí, se týkaly interních záležitostí klubu, ke kterým představenstvo klubu nebude sdílet další informace.
12.3.Zpráva představenstvaPředstavenstvo fotbalového klubu Slezský fotbalový club Opava a.s. se dne 11. 3. 2021 opětovně sešlo po přerušeném pondělním jednání k aktuálnímu velmi neuspokojivému postavení v ligové tabulce. Představenstvo fotbalového klubu po svém jednání jednohlasně určilo nadále hlavní prioritou a jediným cílem této sezóny záchranu první ligy pro opavský fotbalový klub, a dokud nebude matematicky jisté, že již není reálná záchrana první ligy, má i nadále management klubu, realizační tým i hráčský kádr maximální důvěru představenstva. Představenstvo klubu bude nadále poskytovat sportovnímu úseku podmínky, které si určilo pro záchranu první ligy v Opavě. Z výše uvedeného představenstvo klubu vyjadřuje podporu managementu klubu i sportovnímu úseku a věří v záchranu první ligy v Opavě. Další body na programu jednání a přijatá rozhodnutí, se týkaly interních záležitostí klubu, ke kterým představenstvo klubu nebude sdílet další informace.
12.3.Dalibor Večerka má 18 letOpavský obránce Dalibor Večerka právě dnes slaví své 18. narozeniny! Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí a plno nejen sportovních úspěchů!
12.3.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC s Pardubicemi bude jako hlavní rozhodčí řídit Miroslav Zelinka, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Radim Dresler (AR1) a Jan Dohnálek (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Dalibor Černý, videorozhodčí je Jan Machálek a asistentem videorozhodčího je Kamil Hájek. Delegátem FAČR je Jaroslav Kubíček a technickým delegátem LFA Josef Bajer.
8.3.Jiří Kulhánek má 25 letSvé 25. narozeniny dnes slaví opavský obránce či záložník Jiří Kulhánek! Přejeme všechno nejlepší a hodně úspěchů na hřišti i mimo něj!
5.3.V Teplicích nebudou hrát DidibDisciplinární komise LFA uložila trest zastavení závodní činnosti na jedno soutěžní utkání hráčům po čtyřech žlutých kartách. Stopku si odpykají i dva opavští hráči – obránce Joss Didiba a záložník Christ Tiéhi.
5.3.Didiba a Tiéhi mimo hruDisciplinární komise LFA uložila trest zastavení závodní činnosti na jedno soutěžní utkání hráčům po čtyřech žlutých kartách. Stopku si odpykají i dva opavští hráči – obránce Joss Didiba a záložník Christ Tiéhi.
5.3.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC v Teplicích bude jako hlavní rozhodčí řídit Emanuel Marek, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Jiří Kříž (AR1) a David Hock (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Lukáš Raplík, videorozhodčí je Jana Adámková a asistentem videorozhodčí je Ondřej Cieslar. Delegátem FAČR je Slavomír Kozel a technickým delegátem LFA Ladislav Kruliš.
26.2.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC s Jabloncem bude jako hlavní rozhodčí řídit Jan Machálek, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Adam Horák (AR1) a Lukáš Lakomý (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Ondřej Cieslar, videorozhodčí je Emanuel Marek a asistentem videorozhodčí je Petr Dorušák. Delegátem FAČR je Jiří Kureš a technickým delegátem LFA Michal Urban.
23.2.Stopka pro Čvančaru a HelešiceDisciplinární komise LFA uložila trest zastavení závodní činnosti na jedno soutěžní utkání hráčům po čtyřech žlutých kartách. Stopku si odpykají i opavský útočník Tomáš Čvančara a obránce Matěj Helešic.
21.2.Petr Stuchlík má narozeninyFyzioterapeut Slezského FC Petr Stuchlík dnes slaví své 34. narozeniny! Přejeme všechno nejlepší, zejména pevné zdraví, hodně štěstí a pohody v pracovním i osobním životě!
19.2.Delegace rozhodčíchNedělní utkání Slezského FC v Českých Budějovicích bude jako hlavní rozhodčí řídit Jan Petřík, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Matěj Vlček (AR1) a Jan Váňa (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Petr Hocek, videorozhodčí je Ondřej Pechanec a asistentem videorozhodčí je Ivo Nádvorník. Delegátem FAČR je Slavomír Kozel a technickým delegátem LFA Michal Tandler.
18.2.Akce: O2 TV Sport PackVe spolupráci s O2 TV jsme pro si vás připravili cenově zvýhodněnou nabídku služby O2 TV Sport Pack na tři měsíce za 299 Kč! Pokud odebíráte náš newsletter, zkontrolujte si e-mail a využijte této zajímavé akce.
16.2.David Březina má narozeninyDnes slaví své 24. narozeniny opavský obránce David Březina. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a hodně zdaru na hřišti i mimo něj, Břízo!
16.2.V Teplicích v sobotu od 16.00FORTUNA:LIGA už zná přesný termín 22. kola. Na půdě Teplic se představíme v sobotu 6. března od 16 hodin.
5.2.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC v Karviné bude jako hlavní rozhodčí řídit Tomáš Klíma, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Kamil Hájek (AR1) a Jaroslav Poživil (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Milan Matějček, videorozhodčí je Jana Adámková a asistentem videorozhodčí je Marek Podaný. Delegátem FAČR je Zdeněk Tasch a technickým delegátem LFA Miroslav Poklop.