oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 7.8., 3.kolo
SFC Opava 
17:00
 Vyškov


Posledních 30 aktualít

4.8.Třináctka na triangluMladší žáci kategorie U13 se zúčastnili trianglu na Slovácku. V utkání hraných na 2x25 minut zvítězili nad domácím týmem 4:2 a nad Hodonínem 12:4.
2.8.Třináctka ve ValmezuMladší žáci SFC kategorie U13 absolvovali turnaj ve Valašském Meziříčí. Žlutý tým obsadil čtvrté místo, červený výběr skončil sedmý. „Měli jsme na víc, v průběhu turnaje se nám bohužel zranilo hned šest hráčů, takže kluci museli přebíhat mezi týmy,“ řekl kouč opavských žáků Dominik Havlík.
2.8.Vstupenky na Vyškov v prodejiVstupenky na domácí duel s Vyškovem už byly uvolněny do on-line prodeje.
31.7.Výsledkový servisSlezský FC Opava U19 – SK Sigma Olomouc 0:8
Slezský FC Opava U17 – SK Sigma Olomouc 2:3
30.7.Patnáctka porazila KarvinouStarší žáci Slezského FC kategorie U15 zvítězili na půdě Karviné v poměru 2:0, trefili se Višňa a Prohászka. Utkání výběrů U14 se bohužel neuskutečnilo, soupeř se v úterý omluvil pro nedostatečný počet hráčů.
30.7.Delegace rozhodčíchNedělní utkání Slezského FC na půdě Zbrojovky Brno bude jako hlavní rozhodčí řídit Petr Hocek, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Dan Vodrážka (AR1) a Zdeněk Arnošt (AR2). Delegátem FAČR je František Hubička a technickým delegátem LFA je Petr Hojsík.
29.7.Disciplinární řízení s OpavouDisciplinární komise zahájila disciplinární řízení se Slezským FC Opava za porušení předpisů z Protokolu opatření LFA v souvislosti s COVID-19 z důvodu nedodržení odstupu mezi diváky a hráči a členy realizačních týmů po skončení utkání 1. kola F:NL proti Vlašimi.
26.7.Rataj prožil debut v NorskuÚtočník Tomáš Rataj má za sebou premiéru v dresu FK Bodö/Glimt! První minuty si odkroutil v pohárovém utkání na půdě Rana FK, kde jeho celek zvítězil jasně 4:1. Opavský odchovanec se na hřiště dostal coby střídající hráč v 75. minutě. Gratulujeme, jen ať ty minuty hezky přibývají.
23.7.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC s Vlašimí bude jako hlavní rozhodčí řídit Karel Hanousek, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Karel Mikeska (AR1) a Jakub Bureš (AR2). Delegátem FAČR je Pavel Peřina a technickým delegátem LFA je Jiří Trčka.
22.7.Honza Žídek podruhé otcemHonza Žídek je podruhé otcem – dnes ve 12.39 hodin jeho žena Petra porodila synka Tobiase! Malý Žiďas se má čile k světu, měří 49 centimetrů a váží 3 300 gramů. Gratulujeme celé rodince a přejeme, ať jste všichni zdraví!
19.7.Vstupenky na Vlašim on-lineVstupenky na úvodní duel sezony s Vlašimí už byly uvolněny do on-line prodeje.
17.7.Stream z generálkyPoslední přípravný duel Slezského FC před startem F:NL s GKS Tychy můžete sledovat prostřednictvím živého streamu. Úvodní výkop je na programu v 11 hodin.
4.7.Honza Žídek má 36 letDnes slaví své narozeniny náš kapitán Honza Žídek. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a hodně štěstí i úspěchů nejen na hřišti!
29.6.Aleš Rozsypal slaví padesátinyDnes slaví své 50. narozeniny někdejší dlouholetý hráč opavského Ostroje, Kaučuku a SFC Aleš Rozsypal, který se po konci aktivní hráčské kariéry věnoval coby trenér také naší mládeži. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí a pohodu v osobním i pracovním životě.
18.6.Posily do miniškoličkyDo naší miniškoličky hledáme hledáme chlapce narozené v letech 2015 a 2016! Více informací poskytne sportovní sekretář Lumír Sedláček na e-mailu sedlacek@sfc.cz.
16.6.Kdo bude naším soupeřem?Utkání 1. kola MOL Cupu na půdě vítěze utkání Bohumín / Dětmarovice. Úřední termín je na stanoven na středu 11. srpna od 17 hodin.
16.6.Christ Tiéhi má 23 letDnes slaví své 23. narozeniny opavský záložník Christ Tiéhi. Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, pevné zdraví a spoustu úspěchů na hřišti i mimo něj!
15.6.Schaffartzik magistremOpavský záložník Jan Schaffartzik státní zkouškou úspěšně zakončil magisterské studium na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci. Gratulujeme!
13.6.Lumír Sedláček má narozeninyNěkdejší vynikající záložník a nynější sportovní sekretář SFC Lumír Sedláček dnes slaví své 43. narozeniny. Přejeme všechno nejlepší, hlavně pevné zdraví, hodně štěstí a optimismu!
8.6.Fanshop otevřen v úterý a čtvrFanshop Slezského FC bude tento týden otevřen v úterý a čtvrtek vždy od 15 do 18 hodin.
8.6.Fanshop otevřen od 15 do 18.00Fanshop Slezského FC bude tento týden otevřen v úterý a čtvrtek vždy od 15 do 18 hodin.
8.6.Fanshop otevřen od 15 do 18 hoFanshop Slezského FC bude tento týden otevřen v úterý a čtvrtek vždy od 15 do 18 hodin.
4.6.Večerka v reprezentaciDalibor Večerka má za sebou první start za národní tým do 19 let! Při výhře nad Slovenskem v poměru 4:0 nastoupil v základu a na hřišti strávil 74 minut. Gratulujeme!
2.6.Karol Mondek slaví kulatinyOpavský záložník Karol Mondek slaví své 30. narozeniny! Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, a hodně štěstí i úspěchů nejen na hřišti!
31.5.Fanshop je uzavřenFanshop Slezského FC je tento týden (31. 5. – 6. 6.) z důvodu inventury uzavřen. Děkujeme za pochopení.
29.5.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC s Plzní bude jako hlavní rozhodčí řídit Ondřej Lerch, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Zdeněk Dobrovolný (AR1) a Milan Flimmel (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Dalibor Černý. Videorozhodčím je Pavel Julínek a asistentem videorozhodčího je Marek Podaný. Delegátem FAČR je Petr Hojsík a technickým delegátem LFA je Jan Kořínek.
29.5.Vilda Fendrich je otcemBrankář Vilém Fendrich se stal v pátek večer otcem! Jeho přítelkyně Lucie ve 20.41 hodin porodila dcerku Julinku. Celé rodince přejeme hlavně pevné zdraví!
27.5.SFC zaplatí pokutuDisciplinární komise potrestala Slezský FC za porušení předpisů z Protokolu opatření LFA v souvislosti s COVID-19 v sektorech tribuny G a nad sektorem A3 v utkání proti Sigmě Olomouc peněžitou pokutou ve výši 10 tisíc korun.
23.5.Starší žáci porazili HlučínStarší žáci SFC kategorie U15 změřili síly s hlučínskou šestnáctkou a zvítězili 4:2. Branky SFC: Hottek 2, Moravec 2.
22.5.Sedláček předsedou T-M komiseŠéftrenér miniškoličky SFC Lumír Sedláček je novým předsedou Trenérsko-metodické komise OFS Opava. Na svém jednání o tom rozhodl Výkonný výbor OFS Opava, který jmenoval i předsedy dalších komisí. Gratulujeme a přejeme hodně zdaru!