oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 6.3., 22.kolo
Teplice 
16:00
 SFC Opava


Posledních 30 aktualít

26.2.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC s Jabloncem bude jako hlavní rozhodčí řídit Jan Machálek, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Adam Horák (AR1) a Lukáš Lakomý (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Ondřej Cieslar, videorozhodčí je Emanuel Marek a asistentem videorozhodčí je Petr Dorušák. Delegátem FAČR je Jiří Kureš a technickým delegátem LFA Michal Urban.
23.2.Stopka pro Čvančaru a HelešiceDisciplinární komise LFA uložila trest zastavení závodní činnosti na jedno soutěžní utkání hráčům po čtyřech žlutých kartách. Stopku si odpykají i opavský útočník Tomáš Čvančara a obránce Matěj Helešic.
21.2.Petr Stuchlík má narozeninyFyzioterapeut Slezského FC Petr Stuchlík dnes slaví své 34. narozeniny! Přejeme všechno nejlepší, zejména pevné zdraví, hodně štěstí a pohody v pracovním i osobním životě!
19.2.Delegace rozhodčíchNedělní utkání Slezského FC v Českých Budějovicích bude jako hlavní rozhodčí řídit Jan Petřík, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Matěj Vlček (AR1) a Jan Váňa (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Petr Hocek, videorozhodčí je Ondřej Pechanec a asistentem videorozhodčí je Ivo Nádvorník. Delegátem FAČR je Slavomír Kozel a technickým delegátem LFA Michal Tandler.
18.2.Akce: O2 TV Sport PackVe spolupráci s O2 TV jsme pro si vás připravili cenově zvýhodněnou nabídku služby O2 TV Sport Pack na tři měsíce za 299 Kč! Pokud odebíráte náš newsletter, zkontrolujte si e-mail a využijte této zajímavé akce.
16.2.David Březina má narozeninyDnes slaví své 24. narozeniny opavský obránce David Březina. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a hodně zdaru na hřišti i mimo něj, Břízo!
16.2.V Teplicích v sobotu od 16.00FORTUNA:LIGA už zná přesný termín 22. kola. Na půdě Teplic se představíme v sobotu 6. března od 16 hodin.
5.2.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC v Karviné bude jako hlavní rozhodčí řídit Tomáš Klíma, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Kamil Hájek (AR1) a Jaroslav Poživil (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Milan Matějček, videorozhodčí je Jana Adámková a asistentem videorozhodčí je Marek Podaný. Delegátem FAČR je Zdeněk Tasch a technickým delegátem LFA Miroslav Poklop.
4.2.S Jabloncem od 14 hodinDomácí utkání 21. kola FORTUNA:LIGY s Jabloncem sehrajeme na stadionu v Městských sadech v sobotu 27. února od 14 hodin.
4.2.Žídek s Březinou mají stopkuDisciplinární komise LFA uložila trest zastavení závodní činnosti na 1 soutěžní utkání opavským obráncům Davidu Březinovi a Janu Žídkovi, kteří nasbírali čtyři žluté karty.
2.2.Václav Juřena má 30 letDnes slaví své 30. narozeniny opavský útočník Václav Juřena. Přejeme Ti všechno nejlepší, pevné zdraví a hodně zdaru na hřišti i mimo něj, Vašku!
30.1.Zemřel Petr Čelůstka✝ Slezský FC Opava dnes přijal zprávu o úmrtí bývalého hráče, který prošel opavskou mládeží či Kaučukem Kralupy nad Vltavou, dlouholetého trenéra a předsedy FK Slavia Opava Petra Čelůstky, který navždy odešel v pouhých 47 letech. Rodině a všem pozůstalým vyjadřujeme upřímnou soustrast. Památku Petra Čelůstky uctíme před výkopem nedělního utkání s Brnem minutou ticha.
29.1.Delegace rozhodčíchNedělní utkání Slezského FC s Brnem bude jako hlavní rozhodčí řídit Radek Dubravský, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Blažej (AR1) a Jaroslav Kubr (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Dalibor Černý, videorozhodčím je Pavel Franěk a asistentem Jiří Kříž. Delegátem FAČR je Libor Zeman a technickým delegátem LFA Milan Ondo.
28.1.Na jihu Čech hrajeme v neděliFORTUNA:LIGA už upřesnila termíny 20. kola. Utkání na půdě Českých Budějovic sehrajeme v neděli 21. února od 14 hodin.
26.1.Delegace rozhodčíchStředeční utkání Slezského FC na půdě Bohemians Praha 1905 bude jako hlavní rozhodčí řídit Ondřej Cieslar, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Tomáš Mokrusch (AR1) a Marek Podaný (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Jan Petřík, videorozhodčí je Jiří Adam a asistentem viderozhodčího je Jaroslav Kubr. Delegátem FAČR je Miroslav Svoboda a technickým delegátem LFA Jiří Neuberg.
26.1.Tiéhi má stopkuChrist Joel Tiéhi, který byl po dvou žlutých kartách vyloučen v utkání na půdě Sigmy Olomouc, bude SFC chybět v jednom utkání. Disciplinární komise mu zastavila činnosti na jedno soutěžní utkání.
22.1.Fendrich a Smékal slavíDnes máme hned dva oslavence! Své 30. narozeniny slaví opavský brankář Vilém Fendrich a 23 let má čerstvě útočník Dominik Smékal! Oběma přejeme zejména pevné zdraví, hodně štěstí a spokojenosti v osobním i fotbalovém životě!
22.1.S Příbramí od 14 hodinVedení FORTUNA:LIGY už potvrdilo přesné termíny 19. kola. Domácí duel s Příbramí sehrajeme v sobotu 13. února od 14 hodin.
22.1.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC na půdě Sigmy Olomouc bude jako hlavní rozhodčí řídit Emanuel Marek, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Caletka (AR1) a Petr Antoníček (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Tomáš Batík, videorozhodčí je Jiří Adam a asistentem viderozhodčího je Ondřej Cieslar. Delegátem FAČR je Jiří Kureš a technickým delegátem LFA Zdeněk Duda.
21.1.Pohár ve středu 9. únoraNový termín odloženého 3. kola MOL Cupu už je znám. Na půdě FC Slavia Karlovy Vary se představíme v úterý 9. února od 16:30 hodin.
20.1.V Karviné v sobotu od 16 hodinTermín 18. kola FORTUNA:LIGY už je upřesněn. Na půdě Karviné se představíme v sobotu 6. února od 16 hodin.
19.1.Delegace rozhodčíchStředeční utkání Slezského FC se Spartou bude jako hlavní rozhodčí řídit Pavel Julínek, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Zdeněk Dobrovolný (AR1) a Jan Dohnálek (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Radek Dubravský, videorozhodčím je Miroslav Zelinkea a asistentem Ivo Nádvorník. Delegátem FAČR je Dušan Pospíšil a technickým delegátem LFA Michal Tandler.
17.1.Béčko podlehlo SigměDivizní rezerva SFC v přípravném utkání prohrála s béčkem Sigmy Olomouc 1:3. Jediný gól Opavy vstřelil Filip Jelínek.
15.1.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC s Libercem bude jako hlavní rozhodčí řídit Jan Petřík, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Ivo Nádvorník (AR1) a Adam Horák (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Radek Dubravský. Delegátem FAČR je Ladislav Dofek a technickým delegátem LFA Michal Brutar.
7.1.S Brnem v neděli od 14 hodinFORTUNA:LIGA už zná přesné termíny 17. kola. Domácí utkání s brněnskou Zbrojovkou je na programu v neděli 31. ledna s výkopem od 14 hodin.
21.12.Fanshop před VánociPoslední šanci nakoupit si ve fanshopu před Vánoci máte dnes a v úterý 22. prosince od 14 do 17 hodin. Ve středu 23. prosince je zavřeno, znovu otevřeno bude 6. ledna. Veškeré objednávky na e-shopu po 22. prosinci budou expedovány v lednu.
15.12.Delegace rozhodčíchStředeční utkání Slezského FC na půdě Liberce bude jako hlavní rozhodčí řídit Karel Hrubeš, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Kotalík (AR1) a Jiří Pečenka (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Milan Matějček. Videorozhodčím je Ondřej Pechanec, asistent videorozhodčího je Lucie Ratajová. Delegátem FAČR je Karel Vidlák a technickým delegátem LFA Petr Mikel.
15.12.Jan Schaffartzik má narozeninyDnes slaví své 33. narozeniny opavský záložník Jan Schaffartzik. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně úspěchů a hlavně rychlý návrat do hry, Honzo!
14.12.Zdeněk Pospěch má 42 letDnes slaví své 42. narozeniny jeden z nejslavnějších odchovanců opavského fotbalu Zdeněk Pospěch. Bývalý vynikající krajní obránce či záložník, který si zahrál kromě Opavy za Baník, Spartu, německou Mohuč či dánskou Kodaň, to dotáhl až do české reprezentace. Nyní pomáhá SFC coby sportovní manažer mládeže. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a mnoho zdaru v osobním i pracovním životě!
11.12.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC s Mladou Boleslaví bude jako hlavní rozhodčí řídit Ondřej Berka, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Caletka (AR1) a Lucie Ratajová (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Jakub Vojkovský. Videorozhodčím je Jana Adámková, asistent videorozhodčího je Marek Podaný. Delegátem FAČR je Jaroslav Kubíček a technickým delegátem LFA Stanislav Kaláb.