oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
středa 20.1., 13.kolo
SFC Opava 
18:00
 Sparta


Posledních 30 aktualít

15.1.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC s Libercem bude jako hlavní rozhodčí řídit Jan Petřík, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Ivo Nádvorník (AR1) a Adam Horák (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Radek Dubravský. Delegátem FAČR je Ladislav Dofek a technickým delegátem LFA Michal Brutar.
7.1.S Brnem v neděli od 14 hodinFORTUNA:LIGA už zná přesné termíny 17. kola. Domácí utkání s brněnskou Zbrojovkou je na programu v neděli 31. ledna s výkopem od 14 hodin.
21.12.Fanshop před VánociPoslední šanci nakoupit si ve fanshopu před Vánoci máte dnes a v úterý 22. prosince od 14 do 17 hodin. Ve středu 23. prosince je zavřeno, znovu otevřeno bude 6. ledna. Veškeré objednávky na e-shopu po 22. prosinci budou expedovány v lednu.
15.12.Delegace rozhodčíchStředeční utkání Slezského FC na půdě Liberce bude jako hlavní rozhodčí řídit Karel Hrubeš, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Kotalík (AR1) a Jiří Pečenka (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Milan Matějček. Videorozhodčím je Ondřej Pechanec, asistent videorozhodčího je Lucie Ratajová. Delegátem FAČR je Karel Vidlák a technickým delegátem LFA Petr Mikel.
15.12.Jan Schaffartzik má narozeninyDnes slaví své 33. narozeniny opavský záložník Jan Schaffartzik. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně úspěchů a hlavně rychlý návrat do hry, Honzo!
14.12.Zdeněk Pospěch má 42 letDnes slaví své 42. narozeniny jeden z nejslavnějších odchovanců opavského fotbalu Zdeněk Pospěch. Bývalý vynikající krajní obránce či záložník, který si zahrál kromě Opavy za Baník, Spartu, německou Mohuč či dánskou Kodaň, to dotáhl až do české reprezentace. Nyní pomáhá SFC coby sportovní manažer mládeže. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a mnoho zdaru v osobním i pracovním životě!
11.12.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC s Mladou Boleslaví bude jako hlavní rozhodčí řídit Ondřej Berka, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Caletka (AR1) a Lucie Ratajová (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Jakub Vojkovský. Videorozhodčím je Jana Adámková, asistent videorozhodčího je Marek Podaný. Delegátem FAČR je Jaroslav Kubíček a technickým delegátem LFA Stanislav Kaláb.
9.12.Fanshop je otevřen do VánocV kamenném fanshopu Slezského FC si budete moci nakoupit až do 23. prosince. Prodejna je otevřena vždy v úterý a čtvrtek od 14 do 17 hodin a ve středu od 15 do 18 hodin. Otevřeno bude až do 23. prosince, po svátcích se fanshop znovu otevře ve středu 6. ledna.
3.12.Fanshop je znovu otevřenDnes opět otevírá fanshop Slezského FC na stadionu v Městských sadech. Otevřeno bude v rozmezí 14.00 – 17.00 hodin, tak se za námi stavte. Těšíme se na Vás!
2.12.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC s FC Baník Ostrava bude jako hlavní rozhodčí řídit Pavel Franěk, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Ivo Nádvorník (AR1) a Zdeněk Dobrovolný (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Radek Dubravský. Videorozhodčím je Emanuel Marek, asistent videorozhodčího je Marek Podaný. Delegátem FAČR je Pavel Peřina a technickým delegátem LFA Ladislav Kruliš.
30.11.Kamil Bitta je podruhé otcemMasér opavských fotbalistů Kamil Bitta se stal podruhé otcem. Jeho přítelkyně Lenka dnes ráno v 6.45 porodila malého Josífka, který měří 50 centimetrů, váží 3450 gramů a má se čile k světu. Celé rodince přejeme hlavně pevné zdraví!
30.11.Honza Řezníček je tátouDnes ve 13.34 se stal otcem i záložník Jan Řezníček – jeho snoubenka Denisa porodila syna Nikolase. Oba jsou v naprostém pořádku a my celé rodince přejeme hlavně zdraví a spoustu radosti!
30.11.Kamil Bitta podruhé otcemMasér opavských fotbalistů Kamil Bitta se stal podruhé otcem. Jeho přítelkyně Lenka dnes ráno v 6.45 porodila malého Josífka, který měří 50 centimetrů, váží 3450 gramů a má se čile k světu. Celé rodince přejeme hlavně pevné zdraví!
30.11.Honza Řezníček je tátouDnes ve 13.34 se stal otcem i záložník Jan Řezníček – jeho snoubenka Denisa porodila syna Nikolase. Oba jsou v naprostém pořádku a my celé rodince přejeme hlavně zdraví a spoustu radosti!
27.11.Termíny jsou upřesněnyFORTUNA:LIGA zná přesné termíny 13. a 14. kola – domácí utkání s AC Sparta Praha sehrajeme v sobotu 19. prosince od 18.30 hodin, následně se ve středu 23. prosince od 15.00 představíme na půdě Bohemians Praha 1905.
26.11.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC na půdě Slovácko jako hlavní rozhodčí řídit Emanuel Marek, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Radek Kotík (AR1) a David Hock (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Radek Dubravský. Videorozhodčím je Jiří Adam, asistent videorozhodčího je Milan Flimmel. Delegátem FAČR je Miroslav Tulinger a technickým delegátem LFA Ivo Chytil.
25.11.Jan Vožník má narozeninyDnes slaví své 56. narozeniny někdejší útočník Ostroje Jan Vožník. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí a pohodu v osobním a pracovním životě!
23.11.Lukáš Černín slaví narozeninySvé 45. narozeniny dnes slaví Lukáš Černín. Někdejší fotbalista, který v opavském dresu sehrál 45 ligových utkání, je nyní koučem divizní rezervy SFC. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí a pohody v pracovním i osobním životě!
22.11.Řezníček má 28 letDnes slaví své 28. narozeniny opavský záložník Jan Řezníček! Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, pevné zdraví a spoustu radosti na hřišti i mimo něj!
20.11.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC se Slavií Praha bude jako hlavní rozhodčí řídit Ondřej Ginzel, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Jakub Bureš (AR1) a Jan Dohnálek (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Lukáš Machač. Videorozhodčím je Ondřej Berka, asistent videorozhodčího je Radek Kotík. Delegátem FAČR je Zdeněk Tasch a technickým delegátem LFA Jiří Trčka.
17.11.Pozvánka na valnou hromaduPředstavenstvo akciové společnosti Slezský fotbalový club Opava a.s. svolává v souladu s příslušným ustanovení Zákona o obchodních korporacích a Stanov společnosti řádnou valnou hromadu Společnosti. Pozvánku ve formátu .pdf si můžete stáhnout pod tímto odkazem.
13.11.Se Slováckem v sobotuUtkání 9. kola FORTUNA:LIGY na půdě Slovácka sehrajeme v sobotu 28. listopadu od 16 hodin.
10.11.Se Slavií v 18.30FORTUNA:LIGA už zná přesný termín 8. kola – opavští fotbalisté změří síly s pražskou Slavií v sobotu 21. listopadu od 18.30 hodin.
6.11.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC s Pardubicemi bude jako hlavní rozhodčí řídit Petr Ardeleanu, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Ivo Nádvorník (AR1) a Petr Caletka (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Karel Hanousek. Videorozhodčím je Jana Adámková, asistent videorozhodčího je Jakub Hrabovský. Delegátem FAČR je Michal Beneš a technickým delegátem LFA Jan Kořínek.
3.11.S Pardubicemi v sobotuUtkání 7. kola FORTUNA:LIGY s Pardubicemi sehrajeme v sobotu 7. listopadu od 14 hodin. Hrát se bude v pražském Ďolíčku.
3.11.David Mikula zvládl zkouškyKouč opavské osmnáctky David Mikula úspěšně zvládl trenérské zkoušky a stal se držitelem UEFA A licence. Gratulujeme!
11.10.Starší žáci hrají v KylešovicíUtkání starších žáků se Zlínem, která se původně měla odehrát na hřišti u koupaliště, jsou přesunuta na umělku v Opavě-Kylešovicích. Duel patnáctky startuje ve 13.30 hodin, zápas čtrnáctky o dvě hodiny později (tj. v 15.30).
11.10.Starší žáci hrají na umělceUtkání starších žáků se Zlínem, která se původně měla odehrát na hřišti u koupaliště, jsou přesunuta na umělku v Opavě-Kylešovicích. Duel patnáctky startuje ve 13.30 hodin, zápas čtrnáctky o dvě hodiny později (tj. v 15.30).
11.10.Výsledky starších žákůSFC Opava U15 – Zlín 7:4 (Hranoš 4, Winkler, Sivák, K. Hendrych)
SFC Opava U14 – Zlín 3:3 (Višňa 2, Prohászka)
7.10.Se Slavií v neděliTermín dalšího utkání F:L je upřesněn – zápas 8. kola s SK Slavia Praha sehrajeme v neděli 25. října od 14.30 hodin.