oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 26.6., příp.
Púchov 
11:00
 SFC Opava


Posledních 30 aktualít

13.6.Lumír Sedláček má narozeninyNěkdejší vynikající záložník a nynější sportovní sekretář SFC Lumír Sedláček dnes slaví své 43. narozeniny. Přejeme všechno nejlepší, hlavně pevné zdraví, hodně štěstí a optimismu!
8.6.Fanshop otevřen v úterý a čtvrFanshop Slezského FC bude tento týden otevřen v úterý a čtvrtek vždy od 15 do 18 hodin.
8.6.Fanshop otevřen od 15 do 18.00Fanshop Slezského FC bude tento týden otevřen v úterý a čtvrtek vždy od 15 do 18 hodin.
8.6.Fanshop otevřen od 15 do 18 hoFanshop Slezského FC bude tento týden otevřen v úterý a čtvrtek vždy od 15 do 18 hodin.
4.6.Večerka v reprezentaciDalibor Večerka má za sebou první start za národní tým do 19 let! Při výhře nad Slovenskem v poměru 4:0 nastoupil v základu a na hřišti strávil 74 minut. Gratulujeme!
2.6.Karol Mondek slaví kulatinyOpavský záložník Karol Mondek slaví své 30. narozeniny! Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, a hodně štěstí i úspěchů nejen na hřišti!
31.5.Fanshop je uzavřenFanshop Slezského FC je tento týden (31. 5. – 6. 6.) z důvodu inventury uzavřen. Děkujeme za pochopení.
29.5.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC s Plzní bude jako hlavní rozhodčí řídit Ondřej Lerch, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Zdeněk Dobrovolný (AR1) a Milan Flimmel (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Dalibor Černý. Videorozhodčím je Pavel Julínek a asistentem videorozhodčího je Marek Podaný. Delegátem FAČR je Petr Hojsík a technickým delegátem LFA je Jan Kořínek.
29.5.Vilda Fendrich je otcemBrankář Vilém Fendrich se stal v pátek večer otcem! Jeho přítelkyně Lucie ve 20.41 hodin porodila dcerku Julinku. Celé rodince přejeme hlavně pevné zdraví!
27.5.SFC zaplatí pokutuDisciplinární komise potrestala Slezský FC za porušení předpisů z Protokolu opatření LFA v souvislosti s COVID-19 v sektorech tribuny G a nad sektorem A3 v utkání proti Sigmě Olomouc peněžitou pokutou ve výši 10 tisíc korun.
23.5.Starší žáci porazili HlučínStarší žáci SFC kategorie U15 změřili síly s hlučínskou šestnáctkou a zvítězili 4:2. Branky SFC: Hottek 2, Moravec 2.
22.5.Sedláček předsedou T-M komiseŠéftrenér miniškoličky SFC Lumír Sedláček je novým předsedou Trenérsko-metodické komise OFS Opava. Na svém jednání o tom rozhodl Výkonný výbor OFS Opava, který jmenoval i předsedy dalších komisí. Gratulujeme a přejeme hodně zdaru!
22.5.Hrabina bude v Brně chybětObránce Matěj Hrabina bude opavskému týmu v nedělním utkání s Brnem scházet. Disciplinárka mu totiž uložila trest zastavení závodní činnosti na jedno soutěžní utkání poté, co byl bek SFC v posledním duelu vyloučen.
22.5.Delegace rozhodčíchNedělní utkání Slezského FC na půdě brněnské Zbrojovky bude jako hlavní rozhodčí řídit Ladislav Szikszay, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Tomáš Mokrusch (AR1) a Ivo Nádvorník (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Lukáš Raplík. Delegátem FAČR je Libor Zeman a technickým delegátem LFA je Jiří Neuberg.
16.5.Hellebrand má 22 letDnes slaví své 22. narozeniny záložník Patrik Hellebrand. Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, pevné zdraví a spoustu úspěchů na hřišti i mimo něj!
14.5.Tomáš Digaňa slaví narozeninyDnes slaví své 24. narozeniny opavský brankář Tomáš Digaňa. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí a spoustu vychytaných nul!
14.5.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC se Sigmou Olomouc bude jako hlavní rozhodčí řídit Tomáš Klíma, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Caletka (AR1) a Petr Antoníček (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Jan Machálek. Videorozhodčím je Petr Dorušák a asistentem videorozhodčího je Adam Horák. Delegátem FAČR je Karel Bohuněk a technickým delegátem LFA je Michal Tandler.
13.5.Didiba má stopkuJoss Moudoumbou Didiba si proti Sigmě Olomouc nezahraje. Disciplinárka totiž opavskému obránci, který nasbíral osm žlutých karet, uložila trest zastavení závodní činnosti na jedno soutěžní utkání.
11.5.Mrázek má narozeninyDnes slaví své 35. narozeniny někdejší útočník Opavy a nynější trenér mladšího dorostu U16 Tomáš Mrázek. Přejeme všechno nejlepší, hlavně pevné zdraví, kopu štěstí a spoustu úspěchů v profesním i osobním životě!
10.5.Michal Hampel má 45 letDnes slaví své 45. narozeniny někdejší opavský útočník a nynější kondiční kouč našeho A-mužstva Michal Hampel. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí a hlavně pohodu v osobním i pracovním životě.
7.5.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC na půdě Zlína bude jako hlavní rozhodčí řídit Pavel Franěk, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Karel Mikeska (AR1) a Jan Hurych (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Jakub Vojkovský. Videorozhodčím je Alex Denev a asistentem videorozhodčího je Adam Horák. Delegátem FAČR je Dušan Pospíšil a technickým delegátem LFA Ludvík Urbanec.
3.5.Vojta Šrom má 33 letDnes slaví své 33. narozeniny opavský brankář Vojtěch Šrom! Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, spoustu vychytaných nul a hlavně pohodu v osobním i pracovním životě!
3.5.Holík ve Zlíně nenastoupíSlužby ofenzivně laděného záložníka či útočníka Lukáše Holíka trenéři nebudou moci využít v následujícím ligovém utkání na půdě Zlína. Holík totiž v duelu s Bohemians Praha 1905 obdržel čtvrtou žlutou kartu a čeká ho stopka.
3.5.Rycka slaví šedesátinyVýznamné životní jubileum slaví Miroslav Rycka – někdejší dlouholetý masér SFC má právě dnes 60. narozeniny! Kromě všeho dobrého přejeme hlavně pevné zdraví, hodně štěstí a radosti ze života!
30.4.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC s Bohemians bude jako hlavní rozhodčí řídit Alex Denev, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Kamil Hájek (AR1) a Lucie Ratajová (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Jakub Vojkovský. Videorozhodčím je Ondřej Cieslar a asistentem videorozhodčího je Marek Podaný. Delegátem FAČR je Martin Wilczek a technickým delegátem LFA Jiří Trčka.
30.4.Pavel Zavadil slaví narozeninyDnes slaví své 43. narozeniny někdejší vynikající záložník a současný sportovní manažer SFC Pavel Zavadil. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a hodně štěstí v osobním i pracovním životě!
29.4.Matěj Hrabina má 28 letDnes slaví své 28. narozeniny opavský obránce Matěj Hrabina. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a hodně úspěchů na hřišti i mimo něj, Matěji!
28.4.Závěrečná kola v 17 hodinFORTUNA:LIGA již odkryla přesný termín utkání 33. a 34. kola, které budou mít jednotný začátek. Zápas v Brně sehrajeme v neděli 23. května a sezonu uzavřeme domácím duelem s Plzní v sobotu 29. května. Obě utkání mají výkop na programu v 17.00.
23.4.Upřesnění termínuŘídící orgán FORTUNY:LIGY potvrdil přesné termíny utkání 32. kola – domácí duel se Sigmou Olomouc sehrajeme v sobotu 15. května od 15 hodin.
20.4.Delegace rozhodčíchStředeční utkání Slezského FC s Liberecem bude jako hlavní rozhodčí řídit Radek Dubravský, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Tomáš Mokrusch (AR1) a Jakub Hrabovský (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Ladislav Szikszay. Delegátem FAČR je Lubomír Martinec a technickým delegátem LFA Stanislav Kaláb.