oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 8.8., příp.
Fotbal Třinec 
od 11:00
 SFC Opava


Posledních 30 aktualít

1.8.Výsledky mládežeSFC Opava B – Karviná U19 4:2 (Janjuš, Katschmarz, Veselý a Kuča)
Frýdek-Místek – SFC Opava U16 1:1
Vítkovice – SFC Opava U15 0:6
SFC Opava U14 – Wodzisław 5:4
30.7.Výsledkový servisSFC Opava U17 – Frýdek-Místek 4:2 (Segeťa, Miensopust, Krömer, Král)
SFC Opava U15 – Wodzisław 10:0
SFC Opava U15 – Hlučín 8:2
SFC Opava U14 – Hlučín 18:2
30.7.Martin Rozhon má 55 letBývalý opavský útočník Martin Rozhon právě dnes slaví své 55. narozeniny. Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, pevné zdraví a spokojenosti v osobním i sportovním životě!
27.7.Třináctka podlehla BaníkuMladší žáci SFC U13 prohráli s výběrem Baníku 2:5. Hrálo se ve formátu 10+1.
27.7.Opavští hráči v nominaciK mezinárodnímu trojutkání, které bude sehráno mezi výběry Zlínského KFS, Západoslovenského FZ a MS KFS ve středu 5. srpna v Otrokovicích byli nominováni i tito hráči SFC. V kategorii U15: Vojtěch Hranoš, Matyáš Kadlec a Daniel Kubát. Ve výběru U14 nechybí Miroslav Andrle, Petr Kutálek a Jakub Proházska.
25.7.Výsledky mládežeSFC Opava U15 – Vítkovice 13:0
SFC Opava U14 – Vítkovice 11:0
25.7.Béčko porazilo ZlínRezerva v přípravném utkání porazila béčko Zlína v poměru 3:0. Branky Opavy: Koschatzký, Darmovzal, Janjuš.
23.7.Patnáctka remizovala s KrnovemOpavští starší žáci U15 remizovali na půdě Krnova s tamním výběrem mladších dorostenců (U17 / U16) 4:4. Branky Opavy: Hranoš 3, Zacpal.
23.7.Šestnáctka porazila SlaviiŠestnáctka Slezského FC v přípravném utkání zvítězila na hřišti opavské Slavie 7:3. Branky Opavy: Blatný 3, Nováček 2, Panyla, Sedláček.
22.7.Delegace rozhodčíchČtvrteční utkání Slezského FC se Sigmou Olomouc bude jako hlavní rozhodčí řídit Ondřej Pechanec, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Matěj Vlček (AR1) a David Hock (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Radek Dubravský. Videorozhodčím je Pavel Rejžek, asistent videorozhodčí je Jiří Pečenka Delegátem FAČR je Pavel Mareš a technickým delegátem LFA Milan Ondo.
22.7.Sedmnáctka porazila VítkoviceMladší dorostenci SFC kategorie U17 si poradili s Vítkovicemi v poměru 8:2. Branky Opavy: Král 2, Barták 2, Segeťa, Vala, Kavan a Sochor.
21.7.Lístky jsou pryčVeškeré vstupenky na čtvrteční utkání se Sigmou Olomouc už mají své majitele. Výdej lístků tímto končí.
21.7.Béčko porazilo Dolní BenešovDivizní rezerva v přípravě zvítězila na půdě Dolního Benešova 3:2. Opavští sice po první půli prohrávali o dva góly, po změně stran ovšem skóre třemi brankami otočili. Branky Opavy: Janjuš, Veselý a Darmovzal.
21.7.Starší dorost podlehl KrnovuStarší dorostenci Slezského FC prohráli v Krnově v dramatické přestřelce 3:4. Branky Opavy: Ligáč 2, Hrdlička.
19.7.Zemřel Miroslav RubýVe věku nedožitých 77 let zemřel někdejší fotbalista a dlouholetý trenér opavské mládeže či rezervy Miroslav Rubý. Slezský FC Opava vyjadřuje rodině a všem pozůstalým upřímnou soustrast.
18.7.Příprava staršího dorostuPustá Polom – SFC Opava U19 / U18 4:1 (2:0), Žídek
Prostějov U19 – SFC Opava U19 / U18 1:4 (0:2), Kramář 2, Rataj a Hrdlička
18.7.Mladší dorost vyhrál v KrnověOpavská šestnáctka si v přípravě poradila s krnovskou devatenáctkou, na jejímž hřiště zvítězila 5:3. Branky Opavy: Lazecký, Blatný, Sedláček, Šrek a Ligáč.
13.7.Štěpán Harazim má dvacetDnes slaví své 20. narozeniny nadějný opavský obránce Štěpán Harazim. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí a spoustu úspěchů na hřišti i mimo něj!
11.7.Rezerva remizovala se SigmouOpavské béčko v přípravném utkání remizovalo s rezervou Sigmy Olomouc 1:1.
4.7.Kapitán slaví narozeninyDnes slaví své 35. narozeniny náš kapitán Honza Žídek. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí a úspěchů na hřišti i mimo něj!
4.7.Béčko podlehlo FrýdlantuDivizní rezerva má za sebou přípravné utkání na hřišti Frýdlantu nad Ostravicí, kde prohrála 1:2. Jediný gól Opavy vstřelil Darmovzal.
29.6.Přípravka sedmnáctáPřípravka SFC kategorie U11 se na Ondrášovka Cupu v Benešově stala vítězem bronzové skupiny. V celkovém pořadí tak obsadila 17. příčku.
28.6.Jedenáctka na OndrášovceStarší přípravka SFC kategorie U11 obsadila na Ondrášovka Cupu v základní skupině 5. místo poté, co zapsala jednu výhru a čtyři porážky. V pondělí ji čeká boj v bronzové skupině.
26.6.Delegace rozhodčíchNedělní utkání Slezského FC s Příbramí bude jako hlavní rozhodčí řídit Miroslav Zelinka, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Jan Paták (AR1) a Marek Podaný (AR 2). Čtvrtým rozhodčím je Ondřej Cieslar. Delegátem FAČR je Slavomír Kozel a technickým delegátem LFA Václav Andrejs.
24.6.Pavel Prusek má narozeninyDnes slaví své 43. narozeniny fyzioterapeut opavského A-mužstva Pavel Prusek. Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, pevné zdraví a úspěchů v profesním i osobním životě!
22.6.Delegace rozhodčíchÚterní utkání Slezského FC na půdě Karviné bude jako hlavní rozhodčí řídit Pavel Královec, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Ivo Nádvorník (AR1) a Tomáš Mokrusch (AR 2). Čtvrtým rozhodčím je Jan Machálek. Delegátem FAČR je Ladislav Dofek a technickým delegátem LFA Ludvík Urbanec.
21.6.Sobotní utkání ve Zlíně kvůli zranění dolní končetiny nedohrál Honza Schaffartzik. 🚑 Hřiště opustil ve 37. minutě, následně absolvoval lékařské vyšetření a ještě večer podstoupil operaci. Přejeme brzké uzdravení a rychlý návrat do hry!
21.6.Schaffartzik po operaciSobotní utkání ve Zlíně kvůli zranění dolní končetiny nedohrál Jan Schaffartzik. Hřiště opustil ve 37. minutě, následně absolvoval lékařské vyšetření a ještě večer podstoupil operaci. Přejeme brzké uzdravení a rychlý návrat do hry, Honzo!
20.6.Delegace rozhodčíchSobotní Slezského FC na půdě Zlína bude jako hlavní rozhodčí řídit Karel Hrubeš, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Zdeněk Koval (AR1) a Miloš Vitner (AR 2). Čtvrtým rozhodčím je Alex Denev. Delegátem FAČR je Ladislav Míka a technickým delegátem LFA Zdeněk Zavadil.
18.6.Dvanáctka na 16. místěMladší žáci Slezského FC na Ondrášovka Cupu v Hradci Králové postoupili do stříbrné skupiny a nakonec obsadili 16. místo z 24 účastníků turnaje.