oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava


V listopadu 2021 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.11.Zápas českých fotbalistek s Běloruskem se odehraje v roce 2022Redakce(AKTUALIZOVÁNO) Opava – Kvalifikační duel českých fotbalistek s Běloruskem, který byl kvůli výskytu onemocnění COVID-19 v běloruském týmu odložen, se uskuteční v náhradním termínu v roce 2022.
29.11.LFA rozhodla: Duel se Zbrojovkou v sobotu 4. prosince od 13.30 hodinRedakceOpava – Ligová fotbalová asociace coby řídící orgán soutěže rozhodla o náhradním termínu 16. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Slezským FC Opava a FC Zbrojovka Brno. Utkání je na programu v sobotu 4. prosince od 13.30 hodin.
28.11.Cítili jsme, že máme formu, říká West. Nejraději by hrál hned v neděliRedakceOpava – Sníh zasypal Městské sady a sobotní duel se Zbrojovkou musel být odložen. Co na to říká trenér Slezského FC Roman West?
28.11.Podpořte české fotbalistky! Národní tým žen vyzve BěloruskoRedakceOpava – Městský stadion bude v úterý 30. listopadu hostit prestižní duel. V rámci kvalifikace o postup na mistrovství světa v roce 2023 se v Opavě představí česká ženská reprezentace v utkání s Běloruskem.
27.11.Dnes se nehraje: Utkání se Zbrojovkou Brno odloženo na neurčitoRedakceOpava – Vedení FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY odložilo z důvodu nezpůsobilé hrací plochy utkání 16. kola mezi Slezským FC Opava a brněnskou Zbrojovkou, které se mělo sehrát dnes 27. listopadu od 13.30 hodin.
26.11.SFC vyzve Zbrojovku. Věřím, že navážeme na dobré výkony, říká WestOPA - BRN 0:2, 16.kolo | Redakce | FOTO: fczbrno.czOpava – Poslední domácí duel v letošním roce mají před sebou fotbalisté Slezského FC. Na svém stadionu si to v sobotu 27. listopadu od 13.30 hodin ve šlágru kola rozdají s brněnskou Zbrojovkou.
26.11.Mimořádný trénink našich děvčat! V neděli od 16.30 hodinRedakce | FOTO: Eliška Žídková, sfc.czOpava – Opavský stadion hostí v úterý 30. listopadu od 17 hodin utkání české ženské reprezentace s Běloruskem v rámci kvalifikace o postup na mistrovství světa v roce 2023.
25.11.Kapacita omezena na 1 000 osob: Na duel s Brnem půjdou jen permanentkářiRedakceOpava – Vláda České republiky schválila vyhlášení nouzového stavu a současně omezila kapacitu sportovních utkání na 1000 osob.
24.11.Vítězná série pokračuje! Varnsdorf zlomily trefy Šiguta s HolíkemVAR - OPA 0:3, 13.kolo | RedakceVarnsdorf – Opavští fotbalisté zvítězili počtvrté v řadě. Na půdě Varnsdorfu vyhráli v jednoznačném poměru 3:0. Dvakrát se střelecky prosadil Samuel Šigut, trefil se i útočník Lukáš Holík.
23.11.SFC se ukáže ve Varnsdorfu bez Westa na lavičce: Koučovat bude MikulaVAR - OPA 0:3, 13.kolo | RedakceOpava – Fotbalisty Slezského FC čeká ve středu 24. listopadu dohrávka 13. kola F:NL na půdě Varnsdorfu. Trenér Roman West bude na lavičce vzhledem ke karetnímu trestu chybět, jeho roli převezme asistent David Mikula. Kouč West bude s realizačním týmem samozřejmě v úzkém kontaktu po celý průběh utkání.
23.11.Aktuální pravidla vstupu na stadionRedakceOpava – Poslední domácí zápas nás na podzim čeká už v sobotu 27. listopadu, kdy v Městských sadech přivítáme Zbrojovku. Lístky na utkání s Brnem budou v prodeji výhradně na pokladnách před zápasem. Jaké jsou aktuální podmínky vstupu na Městský stadion, které vycházejí z mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví a Protokolu opatření LFA.
22.11.Mikulášská nadílka se hlásí o slovo! Tradičně podpoříme Slezskou nemocniciRedakceOpava – Mikulášská nadílka je opět tady! Letos už podvanácté organizujeme sbírku pro dětské oddělení Slezské nemocnice.
21.11.Prohlášení SFC OpavaKlubOpava – Klub se rozhodnul podat krátké a věcné vyjádření k informacím, které byly zveřejněny ke vstupu společnosti MARLENKA do Slezského fotbalového clubu Opava a.s..
20.11.Třetí vítězství v řadě? Povzbuzení do další práce, usmívá se HolíkRedakceÚstí nad Labem – V duelu na půdě ústecké Army otevřel skóre Bartosz Pikul a krátce nato přidal gólovou pojistku i Lukáš Holík, jenž se v součtu prosadil už potřetí v probíhajícím ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Jak viděl páteční zápas?
19.11.S vedením na pivo: Představitelé klubu se sejdou s fanouškyKlubOpava – Vedení Slezského FC se na začátku prosince sejde s fanoušky na přátelském setkání v restauraci Kašpárkova Hasičárna Opava. Tyto schůzky představitelů klubu s fanoušky by měly pravidelně pokračovat také v budoucnu.
19.11.Marlenka chce vstoupit do SFC OpavaKlubOpava – Město Opava, které vlastní 99,25 procenta akciové společnosti Slezský fotbalový club, dostalo oficiální nabídku od společnosti MARLENKA Food na partnerství v klubu.
19.11.Třetí výhra v řadě! V Ústí nad Labem trefili Pikul s HolíkemUNL - OPA 0:2, 15.kolo | RedakceÚstí nad Labem – Na sever Čech zdaleka neodcestovali v kompletním složení. Ani zdravotní komplikace ovšem nezastavily opavský celek v honbě za třemi body. Slezané na půdě Ústí nad Labem zvítězili 2:0. O obě branky se už v první půli postarali Bartosz Pikul s Lukášem Holíkem.
19.11.West po výhře v Ústí nad Labem: Fantazie! Hráči ukázali srdceUNL - OPA 0:2, 15.kolo | RedakceÚstí nad Labem – Po povedeném utkání na severu Čech nemohl být spokojenější. Střevní viróza, která se v týdnu prohnala opavskou šatnou, pořádně zamotala hlavu trenérovi Romanu Westovi. Ten neměl ani zdaleka k dispozici kompletní kádr, přesto jeho tým zápas na půdě Ústí nad Labem zvládl skvěle a zapsal třetí vítězství v řadě.
18.11.Vzhůru na sever! Fotbalisté SFC se představí v Ústí nad LabemUNL - OPA 0:2, 15.kolo | RedakceOpava – Fotbalisté SFC jdou ve F:NL opět do ostré akce. V pátek 19. listopadu od 16.30 hodin se představí na půdě Ústí nad Labem. Duel v přímém přenosu nabídne stanice ČT sport.
15.11.Hranoš se poprvé trefil za nároďák, a to hned dvakrát. Naskočil i BlatnýRedakceOpava – Dva talentovaní útočníci Slezského FC Vojtěch Hranoš s Josefem Blatným za sebou mají zápasy v mládežnických reprezentacích.
Další stránky
12>>