oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava


V prosinci 2014 vyšly tyto články:

26.12.Devatenáctka třetí v Polsku, v boji o bronz porazila WroclawerbO P A V A - Třetího ročníku mezinárodního halového turnaje v polských Kobierzycích se ve zlatou neděli zúčastnil opavský starší dorost. Přestože ve skupině ani jednou neprohrál, v semifinále podlehl Górniku Walbrzych. V boji o bronz pak devatenáctka Slezského FC porazila Slask Wroclaw.
26.12.Zrušení valné hromadyKlubO P A V A - Představenstvo akciové společnosti Slezský fotbalový club Opava a.s. ruší v souladu s příslušným ustanovením Zákona o obchodních korporacích a Stanov společnosti řádnou valnou hromadu Společnosti, která se měla konat v pondělí 12. ledna 2015 od 13 hodin v kanceláři primátora Statutárního města Opava, Horní nám. 69 (budova Hlásky), II. patro.
26.12.Pozvánka na valnou hromadu Slezského FCKlubO P A V A - Představenstvo akciové společnosti Slezský fotbalový club Opava a.s. svolává v souladu s příslušným ustanovením Zákona o obchodních korporacích a Stanov společnosti řádnou valnou hromadu Společnosti, která se bude konat v úterý 27. ledna 2015 od 13 hodin v kanceláři primátora Statutárního města Opava, Horní nám. 69 (budova Hlásky), II. patro.
22.12.Veselé Vánoce a šťastný nový rokRedakceO P A V A - Slezský fotbalový club Opava přeje všem klidné prožití vánočních svátků, hodně zdraví, štěstí a úspěchů v roce 2015.
20.12.Vánoční utkání ovládli žlutomodří, zvítězili o dva gólyRedakce | Foto: Deník / František GélaO P A V A - Kylešovická umělka v sobotu žila fotbalem. Slušná divácká kulisa byla svědkem v pořadí již osmého Vánočního zápasu současných a bývalých opavských hráčů společně s fanoušky. Z vítězství se nakonec radovalo mužstvo současných fotbalistů Slezského FC.
17.12.Úspěch třináctky! Opavští žáci byli druzí ve Frýdku-MístkuRedakceF R Ý D E K – M Í S T E K – Žákovský tým Slezského FC pod vedením trenéra Radima Malocha se v sobotu zúčastnil turnaje ve Frýdku-Místku. Opavská třináctka předvedla kvalitní výkony a nakonec obsadila skvělé druhé místo za vítězným bílým výběrem Frýdku-Místku.
16.12.Zasoutěžte si o roční předplatné DeníkuRedakceO P A V A - Slezský FC Opava ve spolupráci s Opavským a Hlučínským Deníkem přichystal pro opavské fanoušky fotbalovou soutěž. Vítěze čeká roční předplatné Opavského a Hlučínského Deníku.
16.12.Vánoční zápas se blíží, připraveny jsou zajímavé soutěžeRedakceO P A V A - Oblíbené Vánoční utkání současných a bývalých hráčů Slezského FC a opavských příznivců. Pořadatelé akce pro fanoušky připravili také několik soutěží o hodnotné ceny. Vánoční zápas startuje v sobotu 20. prosince od 15 hodin na umělé trávě v Opavě-Kylešovicích.
10.12.Opavská dvanáctka druhá na halovém turnajiMartin ErbenO P A V A - Na konci listopadu se žákovský výběr Slezského FC kategorie U12 zúčastnil halového turnaje ve víceúčelové Městské hale v Opavě, který pořádal Okresní fotbalový svaz Opava. Ve skupině si opavští žáčci vedli skvěle, ve čtyřech zápasech třikrát vyhráli a jednou remizovali. V semifinále došlo k derby opavských S, z něhož vyšli vítězně žáci Slezského FC, jejichž spanilou jízdu zastavily až ve finále Kravaře.
10.12.Křest se vydařil! O kalendáře byl velký zájemRedakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaO P A V A - V prostorách OC Breda & Weinstein se uskutečnil slavnostní křest nástěnného kalendáře Slezského FC Opava 2015. Křtu se společně s hráči a představiteli klubu zúčastnil také primátor města Martin Víteček. O kalendáře byl mezi fanoušky velký zájem. Příznivci si je mohli přímo na místě podepsat od opavských hráčů.
6.12.Fotbalisté předali dárky dětem ve Slezské nemocniciRedakceO P A V A - V pátek 5. prosince 2014 zamířili hráči Slezského FC společně s generálním manažerem klubu Aloisem Grussmannem na dětské oddělení Slezské nemocnice v Opavě, aby zde již popáté nadělili ve spolupráci primářkou Prejdovou v rámci Mikulášské nadílky dětem drobné dárečky.
6.12.Starší dorost remizoval se Sigmou, bod zařídil JanetzkýOPA - OLO 2:2, 39.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaO P A V A - Opavská devatenáctka má za sebou poslední podzimní utkání. Na umělce v Kylešovicích se utkala se Sigmou Olomouc. Hosté si vytvořili dvoubrankový náskok, Slezané se ale do hry dostali díky snížení Adama Helebranda. Ve druhém poločase sice Hanáci měli častěji míč na svých kopačkách, ale pět minut před koncem utekl Jakub Janetzký a vyrovnal na konečných 2:2.
5.12.Opavští fotbalisté si zahráli hokej, vyhráli "staří"RedakceO P A V A - Ve čtvrtek se po ledě kravařské Buly Arény proháněli opavští fotbalisté společně s trenéry. V souboji "staří" versus "mladí" kraloval starší výběr, který nakonec zvítězil v poměru 10:6. Dnes bude následovat odveta, tentokrát ve florbale.
3.12.U12 turnaj ve VíceúčelovceRedakceO P A V A -
3.12.Opavští na závěr roku prohráli v KarvinéKAR - OPA 1:0, 0.kolo | RedakceK A R V I N Á - Fotbalisté Slezského FC za sebou mají poslední zápas letošního roku. Na umělé trávě v Karviné prohráli s tamním protivníkem 0:1. Zajímavé utkání rozhodla trefa Kurušty v závěru prvního poločasu. Opavský výběr složený z hráčů rezervy a testovaných Kušnera, Vrťa a Ďungela skórovat nedokázal.
3.12.Ve středu pokřtíme nový kalendář, přijďte se podívat!RedakceO P A V A - Ve středu 10. prosince 2014 od 16 hodin se v prostorách OC Breda & Weinstein uskuteční křest nástěnného kalendáře Slezského FC Opava 2015. Slavnostního křtu se spolu s hráči zúčastní také primátor města Martin Víteček.
1.12.Devatenáctka veze výhru z MeteoruMTR - OPA 1:2, 38.kolo | RedakceP R A H A, O P A V A – Starší dorostenci Slezského FC po bezbrankové remíze ve Zlíně vezou další body z venku. Tentokráte uspěli na hřišti pražského Meteoru. Hostující mužstvo poslal do vedení gólem z penalty Rolný a po změně stran přidal druhou branku Večerek. Podzimní část sezony zakončí opavská devatenáctka domácím soubojem s olomouckou Sigmou.
1.12.Další nové tváře na testech v Městských sadechRedakceO P A V A - Slezský FC bude testovat další dva nové fotbalisty. Záložníka Tomáše Vrťa, který na podzim kopal za Gabčíkovo, a slovenského středopolaře Petera Ďungela ze Žiliny.