oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava


V prosinci 2016 vyšly tyto články:

31.12.Slezský FC hlásí první posily! Přichází hvězdná jménaRedakceOpava – Zimní příprava ještě nezačala a v Městských sadech se už objevily první nové tváře. Spíš by se ale hodilo říci staronové. Do Opavy se totiž vrací odchovanci Ondřej Švejdík s Liborem Kozákem. Nováčkem je Julius Lavický, který naposledy oblékal dres třetiligového Vyšehradu. Ve Slezsku se pokusí restartovat svou kariéru.
24.12.Veselé Vánoce a šťastný nový rokRedakceOpava – Slezský fotbalový club Opava přeje všem hráčům, trenérům, fanouškům, partnerům a spolupracovníkům příjemné prožití vánočních svátků, hodně zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce 2017.
19.12.Mladíci Slezského FC skončili druzí v RaškovicíchRedakceOpava – Nabitý turnaj v nové krásné hale v Raškovicích u Frýdku-Místku mají za sebou mladí hráči Slezského FC z kategorie U 13, kteří v konkurenci dalších devíti týmů obsadili celkově druhé místo. Mužstvo získalo také individuální ocenění, když byl Petr Katschmarz vyhlášen nejlepším hráčem celého turnaje.
18.12.Slezský FC zahájil spolupráci se studentskou televizí SGORedakceOpava – Slezský FC rozjíždí spolupráci se studentskou televizí SGO, kterou tvoří studenti Slezského gymnázia Opava. Cílem je přiblížit fanouškům klub formou zajímavých reportáží a rozhovorů.
17.12.Trenéři vs. osobnosti? Vánoční duel skončil remízouRedakce | FOTO: Deník / František GélaOpava – Tradiční Vánoční zápas Slezského FC tentokrát vítěze neměl. Exhibice, ve které se představily výběry současných mládežnických trenérů SFC a opavské staré gardy, skončil smírně.
16.12.Vánoční kvíz vyhodnocen, vyhráli jste?Redakce/AKTUALIZOVÁNO/ Opava – Rok se s rokem sešel a blíží se další Vánoční zápas Slezského FC Opava. Při této příležitosti jsme si pro Vás připravili vědomostní soutěž o zajímavé ceny.
15.12.Grémium schválilo novou termínovou listinuRedakceOpava – Ligové grémium LFA na svém zasedání odhlasovalo novou termínovou listinu pro jaro 2017. Grémium schválilo reprezentační přestávky i pro Fortuna národní ligu, proto se dvě utkání odehrají oproti původnímu plánu ve středečním termínu.
15.12.Opavští fotbalisté zpívali koledy a křtili kalendářRedakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – O tom, že fotbalisté Slezského FC umí více, než hrát jen fotbal dokázala středa. Trenér Roman Skuhravý, technický ředitel Jaroslav Rovňan, sekretář Lumír Sedláček a hráči Zdeněk Pospěch, Jan Žídek, Jan Schaffartzik, Václav Mozol a Vilém Fendrich společně se zástupci žákovských výběrů zpívali na Dolním Náměstí koledy.
14.12.Vánoční zápas je tady! Vypukne v sobotu odpoledneRedakceOpava – Tradiční Vánoční utkání Slezského FC se kvapem blíží. Oblíbená exhibice se uskuteční v sobotu 17. prosince od 16 hodin na umělé trávě v Opavě-Kylešovicích.
14.12.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Přinášíme Vám tradiční víkendový program fotbalových mužstev Slezského FC. V sobotu odpoledne si udělejte čas a přijďte se podívat na kylešovickou umělku, kde je od 16 hodin na programu Vánoční utkání SFC.
12.12.VIDEO: Fotbalisté SFC navštívili nemocnici a předali dárky dětemRedakceOpava – Mikulášská nadílka předána. Fotbalisté Slezského FC jako každým rokem navštívili dětské oddělení Slezské nemocnice v Opavě a dětem předali spoustu dárečků.
9.12.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Přinášíme tradiční víkendový program opavských fotbalových mužstev. Mládežníky čeká spousta turnajů.
8.12.Dvanáctka absolvovala trojici turnajůRedakceOpava – Fotbalisté naší dvanáctky mají za sebou další tři halové turnaje, které absolvovali během uplynulé soboty a neděle. Nejprve se mladíci Slezského FC představili ve Frýdku-Místku, kde z toho nakonec byla celková třetí příčka.
7.12.Nové kalendáře jsou tady! Prodej byl zahájenRedakceOpava – Slezský FC připravil zbrusu nový kalendář na nadcházející rok 2017. Stylové fotbalové kalendáře jsou v prodeji od pondělí 12. prosince.
6.12.Do mikulášské sbírky přispěli i Džeky a spol.RedakceOpava – Nejen hráči druholigového áčka či mládežníci Slezského FC. Mikulášskou nadílku obohatili o drobné dárečky také opavští fanoušci.
3.12.VIDEO: Dvanáctka ovládla turnaj v KarvinéRedakceOpava – Poslední mistrovská utkání tohoto roku už sice mají za sebou, ale pro mladé fotbalisty opavské dvanáctky jako by podzimní část ještě neskončila. Před nedávnem se v konkurenci dalších sedmi týmů představili ve sportovní karvinské hale Kovona a v sedmi zápasech si vedli nejlépe ze všech. Slezský FC turnaj vyhrál.
2.12.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Podzimní část sezony skončila. Mládežníci Slezského FC ale doma nesedí. Čeká je řada turnajů. Mladší dorostenci v pátek odpoledne změří síly s výběry Krnova na tamní umělce.
2.12.Mikulášská nadílka pokračuje, zapojili se mládežníciRedakceOpava – Mikulášské nadílky se zúčastnila také mladé naděje Slezského FC. Drobnými dárečky pro děti ve slezské nemocnici přispěli také hráči výběrů kategorie U 8 a U 12. Palec nahoru!