oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava


V únoru 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.2.David Vacek zatím v Opavě působit nebudeRedakceO P A V A – Obránce David Vacek ukončil přípravu ve Slezském FC. Není ale vyloučeno, že čtyřiadvacetiletý zadák se v Městských sadech v budoucnu objeví.
2.2.Hráči Slezského FC pomohli krajskému výběru ke druhému místuRedakceO P A V A - Radovan Morong není pouze trenérem naší patnáctky, ale stojí také v čele výběru Moravskoslezského kraje. Před nedávnem jej vedl v Olomouci při Poháru předsedy ŘK FAČR pro Moravu. Jeho svěřenci vybojovali skvělé druhé místo. Lví podíl na tom měli také hráči Slezského FC.
3.2.Opavská třináctka byla čtvrtá na turnaji v HlučíněRedakceO P A V A - Během uplynulého soboty se mužstvo SFC Opava kategorie U-13 představilo na velmi kvalitně obsazeném halovém turnaji Triangl v nafukovací hlučínské hale. V konečném součtu z toho bylo velmi pěkné čtvrté místo.
4.2.Sobotní utkání s Rybnikem zrušenoRedakceO P A V A - Přípravné utkání mezi Rybnikem a Slezským FC, které se mělo odehrát v sobotu 6. února na půdě soupeře, bylo zrušeno. Důvodem je rozsáhlá marodka hráčů na straně Opavy.
4.2.Nejprve do Vlašimi aneb jízdní řád jarní části sezonyRedakceO P A V A - Druhá polovina letošní sezony Fotbalové národní ligy byla rozlosována. Slezský FC zahájí jarní misi na půdě Vlašimi. První domácí zápas je na programu v sobotu 12. března od 18 hodin, soupeřem Opavy bude výběr Vyšehradu. Opavští odehrají jedno utkání netradičně už v pátek, kdy dorazí Karviná. Důvodem je termínová kolize s basketbalem.
5.2.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Následující víkend mají hráči opavského áčka, aby vyléčili šrámy. Z důvodu rozsáhlé marodky totiž muselo být zrušeno přípravné utkání v Rybniku. Rezerva se v sobotu představí na hřišti Mohelnice a devatenáctka na umělce v Kravařích vyzve výběr Dolního Benešova.
5.2.Čtrnáctka byla šestá na turnaji v PřerověRedakceO P A V A - Mladí fotbalisté výběru U-14 Slezského FC se před nedávnem představili na turnaji v Přerově. Opavané se neprezentovali špatnými výkony a nakonec si došli pro poměrně slušné, celkově šesté místo.
5.2.Pozvánka na valnou hromadu Slezského FC, Audit, Výroční zpráva 2014/2015KlubO P A V A - Představenstvo akciové společnosti Slezský fotbalový club Opava a.s. svolává v souladu s příslušným ustanovením Zákona o obchodních korporacích a Stanov společnosti řádnou valnou hromadu Společnosti, která se bude konat v úterý 8. března 2016 od 11 hodin v kanceláři primátora Statutárního města Opava, Horní nám. 69 (budova Hlásky), II. patro.
6.2.Vítězství devatenáctky nad Dolním Benešovem zařídil KirschnerRedakceK R A V A Ř E – Opavská devatenáctka zakončila soustředění v Kravařích zápasem na místní umělce proti diviznímu Dolnímu Benešovu. Na góly diváci čekali až do závěru, kdy se dvakrát trefil Kirschner.
7.2.Béčko prohrálo v Mohelnici, jediný gól Opavy dal UvíraRedakceM O H E L N I C E – Opavská rezerva odehrála další zápas přípravy v Mohelnici s místním účastníkem MSFL. Kvalitní duel nakonec domácí rozhodli čtyři minuty před koncem a vyhráli 2:1.
8.2.Útočník Jakub Přichystal v OpavěRedakceO P A V A – Brněnský útočník Jakub Přichystal od pondělka trénuje v Opavě.
9.2.Mladší přípravka se představila na Vítek CupuRedakceO P A V A - Malí fotbalisté naší mladší přípravky kategorie U-8 během uplynulého víkendu vyjeli do Ostravy, kde se zúčastnili mezinárodního turnaje s názvem Vítek Cup. Postupně poměřili síly s Vítkovicemi, ostravským Baníkem, Sigmou Olomouc, Frýdkem-Místkem, Hranicemi, Trenčínem, Hlučínem, polským Górnikem Zabrze a Bílovcem.
10.2.Nabitý program opavské třináctkyRedakceO P A V A – Mladí hráči naší třináctky se v průběhu uplynulého víkendu museli značně otáčet. Jedna skupina totiž absolvovala přípravný duel s polskými Gliwicemi na kylešovické umělé trávě, druhé mužstvo odjelo do Bílovce, kde ho čekal halový turnaj.
12.2.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Jaký bude víkend fotbalových mužstev Slezského FC? Áčko čeká další přípravný duel v sobotu na půdě Kroměříže, starší dorostenci stejně jako starší žactvo míří do Žiliny. Mladší dorost se utká s Prostějovem. V neděli se béčko střetne na umělce v Kylešovicích s Krnovem a přípravky si tradičně zahrají na turnajích.
13.2.Mrázek s Jurečkou zařídili výhru Opavy na půdě KroměřížeKRO - OPA 0:2, 0.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaK R O M Ě Ř Í Ž - Opavští fotbalisté se na kroměřížské umělce neprezentovali špatným výkonem. Podařilo se jim vstřelit dvě branky, ale také zahodit několik šancí. V opavském sestavě chyběl brněnský útočník Jakub Přichystal, který se k týmu připojí v pondělí.
16.2.Patnáctka zvítězila v ŽiliněRedakceO P A V A – Fotbalisté naší patnáctky se před nedávnem představili na hřišti slovenské Žiliny. Jediná branka se urodila po změně stran, kdy se prosadil opavský Kuča. Ten byl zároveň jediným úspěšným střelcem přípravného zápasu. Slezský FC tedy zvítězil nejtěsnějším možným rozdílem.
17.2.Mladší dorostenci U16 přehráli Prostějov rozdílem tří branekRedakceO P A V A – Hráči z kategorie U-16 Slezského FC před několika dny vyjeli do Prostějova, kde absolvovali přípravné utkání. Slezané nakonec zvítězili poměrně přesvědčivě 5:2. Dvě branky vsítil hostující Čonka.
18.2.Devatenáctka začne v Mladé Boleslavi, doma pak přivítá SpartuRedakceO P A V A - Starší dorostenci Slezského FC znají svůj jarní los. Úvodní zápas jara odehrají v sobotu na půdě Mladé Boleslavi, první domácí utkání čeká Opavu proti pražské Spartě.
19.2.Mladší přípravka má za sebou tři turnajeRedakceO P A V A – Vůbec špatně si nevedli svěřenci trenérů Davida Sedláře a Marka Fusse z naší mladší přípravky U-9. Během ledna a února se v hlučínské sportovní hale zúčastnili trojice turnajů spadajících do Halové ligy přípravek.
19.2.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Co se chystá o následujícím víkendu? Áčko Slezského FC se na umělce v Bílovci střetne s polským výběrem GKS Tychy. Po obědě na hřišti Mladé Boleslavi vstoupí do jarní části sezony opavská devatenáctka a mladší dorostenci kategorie U16 se utkají s žákovským výběrem do 15 let.
Další stránky
12>>