oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 2
Pov. Bystrica 2
středa 6.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Jastrzebie


V březnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.3.Víkendové zápasy týmů Slezského FC OpavaRedakceVzhledem k odložení mistrovských zápasů A-týmu a U19 je víkendový program mužstev SFC Opava následující:
1.3.Jan Schaffartzik odchází na hostování do HlučínaRedakceJan Schaffartzik stráví jarní část ročníku 2012/2013 na hostování v týmu hrajícím MSFL.
3.3.Opavský B-tým porazil v přípravě PolankuRedakceOpavský B-tým se dnes střetl v Kylešovicích se soupeřem z Polanky. Svěřenci Jana Hrušky byli v tomto přípravném utkání úspěšní, ale jejich cesta za výhrou nebyla jednoduchá.
4.3.David Vavruška: Nebudeme se na nic vymlouvatRedakceNepříznivé počasí narušilo začátek fotbalové sezóny, celé první jarní kolo Fotbalové národní ligy bylo odloženo na červen. Opavský tým navíc předtím odehrál svůj poslední přípravný zápas s Orlovou na zasněženém terénu. Jak tyto okolnosti vnímá David Vavruška?
5.3.Mladší dorostenci vyhráli přípravné zápasy v PrazeRedakceV minulém týdnu absolvovali naši mladší dorostenci zájezd do Prahy, kde sehráli dva přípravné zápasy proti mužstvům Bohemians Praha 1905 a Dukly Praha.
6.3.SFC Opava "B" 1–0 FK MikuloviceRedakceOpavský B-tým dnes v Kylešovicích odehrál další přípravné utkání. Svěřenci Jana Hrušky poměřili síly s Mikulovicemi, s nimiž se střetnou také v rámci mistrovského zápasu v divizní soutěži.
7.3.Starší přípravka Slezského FC vyhrála turnaj v ŠumperkuRedakceV sobotu 2. března se tým SFC Opava U10 zúčastnil tradičního turnaje v šumperské hale Gymnázium. Turnaje se zúčastnilo sedm týmů, které proti sobě soupeřily systémem každý s každým.
7.3.Přijďte na zápas s HFK Olomouc v klubových barvách!RedakceSlezský FC Opava čeká v jarní části sezóny pouze šest domácích utkání. Podpora ze strany fanoušků bude pro tým extrémně důležitá.
8.3.Víkendový program týmů Slezského FC OpavaRedakceO mistrovské body budou tento víkend bojovat kromě áčka také starší dorostenci. Ostatní týmy Slezského FC odehrají přípravné zápasy, hráči ročníku 2005 se zúčastní halového turnaje.
8.3.Představení HFK Olomouc, prvního jarního soupeře OpavyRedakceSlezský FC se v prvním jarním kole Fotbalové národní ligy střetne s nováčkem soutěže, který se momentálně nachází na 5. místě v tabulce, a bude mu chtít oplatit porážku z konce srpna loňského roku.
8.3.Slezský FC Opava je do konce sezóny v podmínceRedakceDisciplinární komise FAČR dne 27. listopadu vynesla trest pro SFC Opava za události v posledním podzimním utkání s Viktorií Žižkov. Klub se vyhl peněžitému postihu, byl mu však udělen trest uzavření hřiště na jedno soutěžní utkání s podmínečným odkladem do konce soutěžního ročníku 2012/13.
8.3.Nové tričko ve fanshopuRedakceFanshop na Městském stadionu má ve své nabídce nové tričko, které si fanoušci budou moci poprvé zakoupit před sobotním utkání s HFK Olomouc.
9.3.SFC Opava 0–1 HFK OlomoucOPA - HFK 0:1, 18.kolo | RedakceSlezský FC v prvním jarním utkání Fotbalové národní ligy střetl s týmem z olomoucké čtvrti Holice. V zápase plném neproměněných opavských šancí byli úspěšnější hosté.
9.3.Hodnocení Davida Vavrušky po zápase s HFK OlomoucRedakceHodnocení trenéra Slezského FC po prvním jarním utkání, v němž opavský tým nestačil na HFK Olomouc.
10.3.SFC Opava "B" 0–2 Hradec nad MoravicíRedakceOpavský B-tým se dnes na hřišti v Kylešovicích představil v předposledním přípravném utkání. Jeho soupeřem byl tým Hradce nad Moravicí.
10.3.Robin Wirth: Budeme bojovat až do konceRedakceOpavský záložník Robin Wirth, který nemohl nastoupit do utkání Fotbalové národní ligy kvůli karetnímu trestu, se dnes objevil v dresu opavského B-týmu proti Hradci nad Moravicí.
11.3.Klub uspořádá schůzku s fanoušky RedakceSlezský FC Opava zve všechny fanoušky klubu na schůzku se zástupci vedení a trenérů za účelem prodiskutování aktuálních témat týkajících se opavského klubu.
13.3.VIDEO: Harlem Shake v podání týmu SFC Opava U13RedakceMladší žáci vedení Janem Hruškou ml. a Lukášem Vaidou se rozhodli vytvořit vlastní příspěvek na téma Harlem Shake. Jejich verzi můžete zhlédnout níže.
13.3.Jaroslav Kolínek před zápasem s PardubicemiRedakceJaroslav Kolínek se vyjádřil k tomu, jak se opavský tým chystá na zápas v Pardubicích, kde se Slezský FC představí v sobotu.
14.3.Víkendový program týmů Slezského FC OpavaRedakceVšechny týmy Slezského FC odehrají svá utkání v první víkendový den. Zatímco A-tým a U19 hrají mistrovské zápasy, ostatní mužstva čekají ještě utkání v rámci zimní přípravy.
Další stránky
123>>