oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 2
Pov. Bystrica 2
středa 6.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Jastrzebie


V dubnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.4.Opavská šestnáctka přetlačila JihlavuOPA - JIH 2:1, 0.kolo | RedakceO P A V A - Na úvod jarní části se šestnáctka Slezského FC představila v Karviné a před nedávnem se na vlastním hřišti střetla také s celkem jihlavské Vysočiny. I když v prvním poločase naši mladíci jasně dominovali, ten druhý byl z jejich strany o něco horší.
2.4.Sedmnáctka nestačila na JihlavuOPA - JIH 2:3, 0.kolo | RedakceO P A V A - Naše sedmnáctka neměla proti Jihlavě k bodům daleko. Do vedení ji během prvního poločasu dostal Mička, který přetavil v gól přesný centr ze standardní situace Mičky. Když už to vypadalo, že Slezský FC zahájí přestávku s nejtěsnějším možným náskokem, přišla chyba ve středu hřiště a mužstvo z Vysočiny nemilosrdně trestalo.
3.4.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Další víkend je před námi a výběry Slezského FC nelení. Už v pátek se v Brně představí naše devatenáctka, v sobotu jede áčko na Soukeník změřit síly s Táborskem a mladší žáci míří do Vítkovic. V neděli se rezerva doma utká s Líšní a mladší dorostence čeká test na Hané.
3.4.Slezský FC vyjíždí na jih Čech, čeká ho TáborskoTAO - OPA 2:2, 21.kolo | RedakceO P A V A - Hodně dlouhý výlet před sebou mají fotbalisté našeho áčka. V rámci dalšího kola Fotbalové národní ligy vyráží do Sezimova Ústí, kde se střetnou s Táborskem. Po téměř dvou letech se vrací na hřiště, na němž se prakticky rozhodlo o jejich posledním sestupu do třetí ligy. Na divočinu z jihu Čech nejde jen tak zapomenout.
4.4.Opava jede, remizovala s TáborskemTAO - OPA 2:2, 21.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaSEZIMOVO ÚSTÍ - Olomoucká Sigma a Táborsko – první dva týmy Fotbalové národní ligy spojuje jedna věc. Ani jeden z těchto aspirantů na postup nenašel recept na Slezský FC Opava. V sobotu totiž vyválčila Baránkova družina cenný bod v Sezimově Ústí, kde má svůj domovský stránek Táborsko.
5.4.Béčko nad Líšní vedlo, nakonec je ale bez boduOPB - LIS 1:3, 20.kolo | RedakceO P A V A – Hned s několika hráči z áčka nastoupilo v neděli dopoledne naše béčko proti Líšni. V prvním poločase to vypadalo, že by kluci mohli bodovat, bohužel po přestávce se sen o bodovém zisku rozplynul jako pára nad hrncem.
6.4.Využijte Měsíce náborů. Je to skvělá šance!RedakceO P A V A - Možná pomalu ale jistě nastává ten správný čas na vyřízení přihlášek. Květen a potom také září totiž budou tzv. Měsíci náborů mladých fotbalistů a fotbalistek, na jejichž přípravě se podílí Fotbalová asociace České republiky (FAČR), Česká televize, kluby Synot ligy, Fotbalové národní ligy, krajské či okresní fotbalové svazy anebo také projekt Můj první gól. Rodiče tak mají jedinečnou šanci přihlásit svého potomka do některého klubu z jejich okolí a zaregistrovat ho jako člena FAČR.
8.4.Opavská sedmnáctka si z Olomouce odvezla vítězstvíOLO - OPA 0:3, 0.kolo | RedakceO P A V A - Na velmi cenný skalp dosáhl náš výběr do sedmnácti let, který před nedávnem zkřížil kordy s olomouckou Sigmou. Na jejím hřišti totiž zvítězil rozdílem tří branek.
8.4.Starší dorost padl na jihu Čech, rozhodl druhý poločasCEB - OPA 3:1, 42.kolo | RedakceČESKÉ BUDĚJOVICE – Naše devatenáctka prohrála v Českých Budějovicích. V poločase přitom držela s Jihočechy nerozhodný výsledek, bohužel ve druhém dějství dvakrát inkasovala.
9.4.Nemanja Kuzmanovič si angažmá v Opavě užíváRedakceO P A V A - Má důvod k úsměvu, srbský útočník v opavských službách Nemanja Kuzmanovič si angažmá ve slezské metropoli užívá. Plní to, co se od něj očekává, dává góly. Na jaře se trefil pětadvacetiletý sniper třikrát, celkově má na svém kontě sedm zásahů. Naposledy překonal před týdnem gólmana Táborska Tomu.
9.4.Mladí Opaváci přispěli k postupu do fináleRedakceO P A V A - Základní část mezikrajské soutěže v kategoriích U-14 a U-13 je už minulostí. Moravskoslezskému výběru se povedlo postoupit do republikového finále v obou zmíněných věkových třídách. Závěrečná klání čtrnáctek se uskuteční v Praze na Strahově od 26. do 27. května. O rok mladší kategorie si pak finále mezi 2. až 3. červnem zahraje ve Velkých Losinách.
10.4.Do Opavy míří Žižkov, který má formuOPA - ZIZ 2:1, 22.kolo | RedakceO P A V A - Opavští fotbalisté se v jarní části představili na domácím trávníku zatím dvakrát, jak Třinec, tak Vlašim porazili. V sobotu do Městských sadů zavítá Viktoria Žižkov. Tým, který má formu, stejně jako Opava v posledních čtyřech zápasech bodoval. Diváky tak čeká bezesporu zajímavá podívaná.
10.4.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Před námi je další víkend plný fotbalu. Áčko Slezského FC v sobotu přivítá Viktorii Žižkov, rezerva míří do Holice, devatenáctka hostí Slovácko a starší žáky kategorie U 15 čeká přátelák s o rok mladšími parťáky. V neděli se mladší dorostenci představí v derby s Třincem a mladší žactvo jede do Frýdku-Místku.
11.4.Devatenáctka nestačila na SlováckoOPA - SLO 0:4, 27.kolo | RedakceO P A V A – Sobotní duel Dorostenecké ligy opavské devatenáctce vůbec nevyšel. Slezané nezachytili vstup do zápasu, navíc přišli brzy o zraněného Rychlého a nakonec dostali čtyřku.
11.4.Rozjetá Opava doma opět vítězněOPA - ZIZ 2:1, 22.kolo | RedakceO P A V A - Opavští fotbalisté dál válí. Nezastavily je ani příušnice, které v kabině Slezského FC momentálně řádí. Baránkovi kluci nastoupili proti Žižkovu bez respektu, v prvním poločase si vypracovali dvoubrankový náskok, který byl nakonec stěžejní pro zisk tří bodů.
12.4.Tomáš Mrázek má dceru EmičkuRedakceO P A V A – Radostné období prožívá náš útočník Tomáš Mrázek. V neděli mu jeho přítelkyně Lucia přivedla na svět dceru Emičku. Slečna Mrázková se má k světu, váží 3050 g a měří 49 cm. K celé rodince míří obrovská gratulace!
12.4.Béčko padlo v Holici, opět jej potopily chybyHFK - OPB 2:0, 21.kolo | RedakceO L O M O U C – Naše rezerva podala v Holici sympatický výkon. Bohužel to na body opět nestačilo. Nováček MSFL znovu doplatil na vlastní chyby.
12.4.Šestnáctka nestačila na OlomoucOLO - OPA 5:0, 0.kolo | RedakceO P A V A - Náš výběr U-16 se před nedávnem představil v Olomouci, kde změřil síly se stejně starým týmem Sigmy. Hanáci byli na rozdíl od Opavy střelecky při chuti a vyhráli 5:0.
14.4.Dvanáctka prohrála ve Frýdku-MístkuFRM - OPA 10:8, 21.kolo | RedakceO P A V A - Našim fotbalistům z výběru U-12 se zápas ve Frýdku-Místku, kde se střetli se stejně starým domácím mužstvem, dvakrát nepovedl. Utrpěli totiž porážku 8:10.
15.4.Třináctka podlehla Frýdku-MístkuFRM - OPA 13:5, 21.kolo | RedakceO P A V A - Našim fotbalistům z výběru U-13 se zápas se stejně starými vrstevníky z Frýdku-Místku nepodařil. Úvod utkání pro Slezský FC spadal do kategorie krajně nepovedených. Konečná prohra 5:13 je toho jasným důkazem.
Další stránky
123>>