oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 2
Pov. Bystrica 2
středa 6.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Jastrzebie


V červnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.6.Hodnocení žákovských kategorií U-15, U-14 a U-13RedakceO P A V A - Sezona 2014/2015 je už minulostí a v našem malém seriálu se posouváme k hodnocení dalších mládežnických celků. Tentokrát si blíže rozebereme výkony žákovských kategorií U-15, U-14 a také U-13.
29.6.Mladší přípravka má za sebou poslední turnaj v KolíněRedakceO P A V A - Mladší přípravka, tedy kategorie U-8 s hráči ročníku narození 2007, se před nedávnem vypravila do Kolína na závěrečný turnaj sezony. Musela se popasovat s velkou konkurencí, protože do Kolína se sjelo celkem šestnáct mužstev z celé České republiky.
29.6.OBRAZEM: Fotbalisté Slezského FC jsou na soustředěníRedakceJ A K U B Č O V I C E (DOPLNĚNO) – V oderském Kaprunu polykají tréninkové dávky fotbalisté opavského áčka. Ubytování jsou ve Švamlově mlýně, tréninky probíhají na hřišti v Jakubčovicích nad Odrou. Vše jde podle plánu, ve středu je pak na programu přípravný zápas s juniorským týmem Zbrojovky Brno.
27.6.Na úvod přípravy výhra, Opava uspěla v PolskuCHZ - OPA 0:2, 0.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaC H O R Z Ó W – Díky skvělému závěru prvního poločasu dokázali opavští fotbalisté zvítězit ve svém úvodním utkání přípravy. Na výhře 2:0 nad Chorzówem se góly podíleli Dominik Fišer a Nemanja Kuzmanovič.
26.6.Hodnocení jednotlivých dorosteneckých kategoriíRedakceO P A V A - Sezona 2014/2015 je už minulostí a v našem malém seriálu se po hodnoceních našeho áčka a také rezervy posouváme k mládežnickým celkům. Konkrétně ke kategoriím U-19, U-17 a také U-16.
25.6.Hodnocení jednotlivých kategorií: Áčko zvládlo sezonu úspěšněRedakceO P A V A - Sezona 2014/2015 je už nějakou dobu minulostí a v době zahájení přípravy na nový ročník se nabízí ideální čas na hodnocení všech věkových kategorií. Předně je třeba říct, že Slezský FC se řadí ke stabilním klubům na české fotbalové scéně. První tým se po postupu z MSFL skvěle aklimatizoval ve Fotbalové národní lize a zvedla se i úroveň mládeže.
24.6.Fotbalová národní liga rozlosována, bude mít jen patnáct mužstevRedakceO P A V A – Následující ročník Fotbalové národní ligy 2015/2016 byl rozlosován. Poté, co odmítli střížkovští Bohemians a Domažlice si ji zahraje pouze patnáct týmů. Fotbalisté Slezského FC zahájí sezonu doma, kde je čeká derby s nedalekým Frýdkem-Místkem. Svůj jízdní řád zná také I. celostátní dorostenecká liga.
24.6.Letní příprava začala tréninkem v Chlebičově Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaO P A V A – Tak už to začalo. Opavští fotbalisté ve středu absolvovali v Chlebičově první trénink letní přípravy. Trenér Jan Baránek ještě neměl k dispozici celý kádr. Mimo jsou marodi Zdeněk Pospěch, s Davidem Mikulou. Prvního července se pak k týmu připojí i Jan Žídek. První trénink s týmem absolvoval také Libor Kozák.
23.6.Ludevít Grmela má namířeno do OpavyRedakceO P A V A – Jan Baránek už zná jméno svého asistenta. Prvního července se k realizačnímu týmu Slezského FC připojí Ludevít Grmela, který v loňské sezoně už jednou v Městských sadech byl, jako hlavní kouč Znojma.
18.6.Slezský FC děkuje za podporu v uplynulém ročníkuKlubO P A V A - Je za námi fotbalová sezona 2014/2015 a vedení Slezského FC Opava tímto děkuje všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na jejím úspěšném zvládnutí. Všem partnerům, hráčům, trenérům a fanouškům přejeme krásné léto a na všechny příznivce SFC Opava se těšíme na startu nového ročníku 2015/2016.
16.6.Přípravky Slezského FC obsadily dvanácté místo v republiceRedakce | FOTO: Josef ŠtěpánO P A V A - Během posledních čtyř víkendů měly naše přípravky napilno. Zúčastnily se totiž třetího ročníku série turnajů – Ondrášovka Cupu. Fotbalová veřejnost ho vnímá jako nepsané republikové mistrovství mezi přípravkami.
13.6.Devatenáctka zvládla odvetu s Kroměříží a slaví záchranu!Redakce | Foto: Deník / František GélaO P A V A - Starší dorost Slezského FC náročnou misi zvládl a v baráži uhájil právo na účast v celostátní dorostenecké lize i pro příští soutěžní ročník. Opava v úvodním duelu zvítězila v Kroměříži 1:0, a přestože prohrávala, odvetu nakonec ovládla v poměru 4:1.
12.6.Dvanáctka se se sezonou rozloučila vítězstvím v HlučíněHLU - OPA 3:20, 18.kolo | RedakceH L U Č Í N - Náš výběr U-12 před nedávnem absolvoval poslední zápas letošní sezony. Představil se na hřišti Hlučína, kde podal přesvědčivý výkon a zaslouženě zvítězil v poměru 20:3. Hned šest branek vstřelil Dalibor Večerka.
12.6.Devatenáctka hraje o udržení v první lizeRedakceO P A V A - Zápas pravdy čeká v sobotu od 11 hodin naši devatenáctku na hřišti U koupaliště. V odvetě baráže o první dorosteneckou ligu podruhé během několika dní změří síly s Kroměříží. První vzájemné klání skončilo vítězstvím opavských mladíků.
10.6.Ondra Švejdík a Pavel Zavadil se vrátili do školních lavicRedakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaO P A V A - Úterní dopoledne se neslo na ZŠ Kylešovice ve sportovním a otázkovém duchu. Do místní školy se sportovním zaměřením na fotbal se dostavili dva prvoligoví fotbalisté a to kapitán brněnské Zbrojovky Pavel Zavadila a hráč vicemistra AC Sparta Praha Ondřej Švejdík, mj. absolvent této základní školy.
10.6.Stojíme při vás! Mládežnické výběry podporují devatenáctkuRedakceO P A V A - Starší dorostenci Slezského FC dnes v Kroměříži rozehrají baráž, ve které chtějí uhájit působení v elitní soutěži i pro příští ročník. Devatenáctce drží palce i další opavské mládežnické týmy. Stojíme při vás! Dejte do boje svá srdce, naše jsou s Vámi! Hodně štěstí v baráži! To jsou citace jen části vzkazů, které visí na dveřích šatny staršího dorostu. Podívejte se sami.
10.6.První krok devatenáctka zvládlaRedakceK R O M Ě Ř Í Ž – První těžkou zkoušku mají kluci naší devatenáctky úspěšně za sebou. Úvodní barážový zápas v Kroměříži zvládli na jedničku s hvězdičkou, nejen, že dokázali zvítězit, ale navíc udrželi i nulu vzadu, což je hodně počítá.
9.6.Třináctka uspěla v přestřelce na půdě UničovaUNI - OPA 7:13, 29.kolo | RedakceU N I Č O V - Žákovský výběr Slezského FC kategorie U-13 sehrál zápas v Uničově, ale přes slibný start prohrával v první půli 4:5. Opavští však nesložili zbraně a po změně stran skóre otočili ve svůj prospěch.
9.6.Devatenáctku čeká perný týdenRedakceO P A V A – Poslední dva zápasy sezony mají před sebou fotbalisté naší devatenáctky. Ve středu a v sobotu je čeká baráž o Dorosteneckou ligu s týmem Hanácké Slavie Kroměříž.
8.6.Čtrnáctka těsně podlehla SlováckuSLO - OPA 3:2, 29.kolo | RedakceO P A V A - Poslední zápas sezony za sebou mají starší žáci Slezského FC kategorie U-14. Představili se na hřišti Slovácka, kde dlouho drželi šanci na bodový zisk. V závěru utkání ovšem inkasovali rozhodující branku a prohráli v poměru 2:3.
Další stránky
12>>