oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava


V červnu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
4.6.Remízu béčka zachránil v nastavení RychlýOPB - HAV 1:1, 28.kolo | RedakceOpava – O postup hrající Havířov se představil proti rezervě SFC. Indiánům vyšel úvod, když je poslal do vedení Lišaník. Opava ve druhém poločase přidala a zaslouženě Rychlým v první minutě nastavení vyrovnala na konečných 1:1.
5.6.Opavské naděje v barvách krajského výběruRedakceOpava – Velké Losiny hostily republikové finále Mezikrajské soutěže kategorie U 14 za účasti čtyř týmů, které postoupily na základě výsledků v průběhu soutěžního ročníku 2017/2018.
5.6.Třináctka přetlačila Uničov, rozhodl KovárníkOPA - UNI 2:1, 28.kolo | RedakceOpava – Dvě branky Richarda Kovárníka rozhodly o tom, že fotbalisté opavské třináctky na domácím trávníku zdolali Uničov v poměru 2:1.
5.6.Třináctka si hladce poradila s HlučínemOPA - HLU 6:0, 17.kolo | RedakceOpava – Výtečný výkon předvedl tým opavské třináctky v derby s regionálním rivalem z Hlučína, kterého smetl šesti góly. Kouč SFC Marcel Klajmon nešetřil chválou.
5.6.Kayamba si užil chatu s kamarády, teď ladí formu v TureckuRedakceAlanya – Už příští týden započnou opavští fotbalisté přípravu na první ligu. Řada z nich aktuálně nabírá sílu u moře. Do této skupiny se řadí i Joel Kayamba, který vyrazil s rodinou do turecké Alanye, přesněji do resortu Sea Planet.
7.6.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Sezona se chýlí ke svému konci, ale následující víkend bude stále plný fotbalu. Divizní rezerva Slezského FC se v sobotu odpoledne představí v Ústí. Devatenáctka i sedmnáctka hostí pražskou Bohemku. Kde hrají další mládežníci SFC?
10.6.Nejvyšší soutěž mění svůj herní formát, přibude zápasů i atraktivityRedakceOpava – Uplynulá sezona 2017/18 byla poslední, která se hrála tradičním systémem na třicet zápasů. Česká nejvyšší fotbalová soutěž letos završila 25 let své existence a vůbec poprvé ve své historii mění svůj herní formát. Fanoušci se tak nyní mohou těšit na novinku, která zatraktivní fotbalové soutěže.
10.6.Béčko zakončilo sezonu výhrou, uspělo v ÚstíUST - OPB 1:3, 29.kolo | RedakceOpava – Poslední zápas má za sebou rezerva SFC. V sobotu vyhrála na hřišti Ústí 3:1. Černínovci hráli v okleštěné sestavě, přesto se to na jejich výkonu neprojevilo.
12.6.Potvrzeno. Slezský FC bude hrát na stadionu v BrněRedakce | FOTO: fczbrno.czOpava – Fotbalisté Slezského FC Opava zahájí prvoligovou sezonu v Brně, kde budou pro své zápasy využívat tamní stadion na Srbské.
12.6.Třináctka nadělovala na ValašskuVSE - OPA 0:13, 29.kolo | RedakceOpava – Rozlučka se sezonou vyšla opavské třináctce na jedničku. Vyhrála ve Vsetíně vysoko 13:0. Pro kluky to byl poslední zápas na šířku hřiště.
12.6.Osmička se ukázala na Ondrášovce, Hulva byl nejlepším brankářemRedakceOpava – Osmiletí kluci SFC se představili na finálovém turnaji Ondrášovka Cupu v Hradci Králové. Pro opavský potěr šlo o vrcholný podnik celé sezony.
13.6.Klajmon končí u ročníku 2005, dva roky si pochvalovalRedakceOpava – Jeho mise končí. Trenér fotbalových nadějí Slezského FC Opava Marcel Klajmon má za sebou úspěšný dvouletý cyklus u hráčů ročníku narozených v roce 2005.
13.6.Dvanáctka slaví, v Želatovicích brala bronzRedakceOpava – Výborného úspěchu dosáhli kluci opavské dvanáctky na mezinárodním turnaji v Želatovicích. V konkurenci šestnácti týmů vybojoval výběr trenéra Radima Malocha bronzové medaile.
15.6.Slezský FC zahájil přípravu. Nechyběly nové tváře, Pospěch končíRedakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Dovolená skončila, fotbalisté Slezského FC se ve čtvrtek odpoledne poprvé sešli v šatně a ihned absolvovali společný trénink. V kabině se objevily také dvě nové tváře – Václav Juřena a Jan Řezníček.
15.6.Nováčci v Opavě: S týmem se připravují Juřena s ŘezníčkemRedakceOpava – Se Slezským FC se budou na nejvyšší soutěž představovat také dva novici. Prvním z nich je útočník Václav Juřena (na snímku), druhou novou tváří v opavské šatně je záložník Jan Řezníček. Pro oba jsou ve Slezsku připravené tříleté smlouvy.
15.6.Hektické období v SFC, pozitivních zpráv je ale daleko víceRedakceOpava – Příprava na ligu v Městských sadech je v plném proudu. Řeší se posily, licence na ligu a také vyhřívání, s tím související azyl v Brně.
17.6.Miniškolička naposledy trénovala, ročník 2011 míří mezi přípravkyRedakceOpava – V pondělí se na malé ploše UT SFC Opava uskutečnil poslední trénink Miniškoličky Slezského FC Opava.
19.6.Další novic v Opavě. Slezský FC testuje Petra PejšuRedakce | FOTO: Jaroslav RovňanOpava – Dvacetiletý útočník Petr Pejša je momentálně na testech v druholigové Opavě. Jedná se o fotbalistu, který vyrostl v pražských Bohemians. Přes Úvaly se dostal do třetiligového Vltavínu, za který v uplynulé sezoně nastřílel 18 branek.
19.6.Opavské naděje ročníku 2005 na republikovém fináleRedakceOpava – V Třeboni proběhlo republikové finále Mezikrajské soutěže věkové kategorie U 13, ročníku narození 2005. Stejně jako u starší kategorie U 14 se jedná o soutěž, která se hraje v průběhu sezony a je rozdělena na východní a západní skupinu.
19.6.Nejvyšší soutěž má nový vizuál. Představily ho Fortuna a LFARedakceOpava – Sázková kancelář Fortuna je po desetiletí spojena se sponzoringem fotbalu a těch nejlepších českých klubů. V říjnu 2016 pak realizaci vlastní značky ve fotbale povýšila bezprecedentním kontraktem s FAČR a LFA.
Další stránky
12>>