oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava


V červnu 2021 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.6.Hnaníček prodloužil smlouvu, dres SFC oblékne i ŠigutRedakce | FOTO: Eliška Žídková, sfc.czOpava – Kádr Slezského FC na nadcházející sezonu FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY už dostává obrysy. V Opavě bude pokračovat zkušený obránce Josef Hnaníček a SFC se upsal také záložník Samuel Šigut.
30.6.V sobotu změříme síly s Karvinou. Výtěžek ze vstupného pomůže HodonínuOPA - KAR 0:1, 0.kolo | RedakceOpava – Fotbalisty Slezského FC čeká v sobotu 3. července od 10 hodin druhé přípravné utkání. Na stadionu v Městských sadech narazí na soupeře z nedaleké Karviné.
29.6.Hrát v Opavě? Obrovská zodpovědnost, ví Janoščín. Brzy vypíše prémieRedakce | FOTO: Eliška Žídková, sfc.czOpava – Po téměř sedmi letech zvedl kotvy a opustil Třinec, kde nosil i kapitánské céčko. Obránce Jiří Janoščín nyní bude hrát za Slezský FC. Jak se těší na novou výzvu?
28.6.Hotovo, podepsáno. První letní posilou SFC je Jiří JanoščínRedakce | FOTO: Eliška Žídková, sfc.czOpava – První letní posilou Slezského FC se stal Jiří Janoščín. Osmadvacetiletý obránce s naším klubem podepsal roční kontrakt, jehož součástí je také opce.
27.6.Nábor se blíží! Do naší školičky hledáme kluky ročníků 2015 a 2016RedakceOpava – V pondělí 28. června od 17 hodin pořádáme nábor kluků ročníků narození 2015 a 2016. Přidejte se k naší žluto-modré fotbalové rodině!
27.6.SFC před druhým týdnem přípravy: Připojí se Hnaníček i polský útočníkRedakceOpava – Fotbalisté Slezského FC vkročí do druhého týdne společné přípravy a skladba kádru opět dozná několika změn. Kdo je na cestě do Městských sadů, a kdo se s Opavou naopak loučí?
26.6.Na úvod přípravy výhra. Púchovu jsme dali tři brankyPUC - OPA 1:3, 0.kolo | RedakcePúchov – Fotbalisté Slezského FC zvládli první zápasovou prověrku letní přípravy. Na půdě účastníka druhé nejvyšší slovenské soutěže z Púchova zvítězili 3:1. Trefili se Matěj Denis Kramář, Matěj Helešic a Dominik Smékal.
25.6.Pomoc pro jižní Moravu! Zapojte se do dobročinné sbírkyRedakceOpava – Ničivé tornádo, které se prohnalo jižní Moravou, napáchalo obrovské škody. Zapojte se do potravinové a materiální sbírky pro obyvatele poškozených obcí.
22.6.David Vavruška se vrací do SFC, stal se šéftrenérem mládežeRedakceOpava – Poté, co se Roman West přesunul k druholigovému A-mužstvu, musel Slezský FC vyřešit personální obsazení pozice šéftrenéra sportovního centra mládeže a kouče devatenáctky. Těchto rolí se ujme David Vavruška, který už pro SFC dříve pracoval.
21.6.SFC zahájil přípravu, dorazily i nové tváře. Kdo se připojí v týdnu?Redakce | FOTO: Eliška Žídková, sfc.czOpava – Fotbalisté Slezského FC se v pondělí poprvé sešli a zahájili společnou letní přípravu na nadcházející ročník FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V kabině se hlásilo celkem 24 hráčů včetně několika noviců.
18.6.Díky, borci! Slezský FC se loučí s řadou hráčůRedakceOpava – Někteří tady odehráli roky, jiní se tady rychle mihli. Někomu se dařilo více, jinému méně. Teď se ovšem loučí a za jejich odvedené služby se jim sluší poděkovat.
16.6.Start přípravy se blíží, hlásit se budou i nové tvářeRedakceOpava – Fotbalisté Slezského FC se v pondělí 21. června sejdou ke společné letní přípravě. Na jejím startu nebude chybět ani pětice nových hráčů, kteří se poperou o místo v druholigovém kádru.
16.6.Los FNL: Na úvod vyzveme Vlašim, pak zamíříme do BrnaRedakceOpava – FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA už zná rozlosování nadcházejícího ročníku 2021/2022. Fotbalisté Slezského FC zahájí novou sezonu doma, kde na úvod vyzvou soupeře z Vlašimi. O týden později se představí na půdě brněnské Zbrojovky. Jak vypadá kompletní los Slezského FC?
15.6.Nábor se vydařil! Slezský FC bude mít první dívčí týmRedakce | FOTO: Eliška Žídková, sfc.czOpava – V pondělí se v areálu hlavního stadionu v Městských sadech uskutečnil nábor do dívčího družstva Slezského FC.
13.6.Informace o permanentkách na sezonu 2021/2022RedakceOpava – Věříme, že také v nadcházejícím soutěžním ročníku 2021/2022 budete naší součástí a pořídíte si permanentní vstupenku na domácí zápasy Slezského FC! Kompletní informace naleznete v článku.
11.6.SFC čekají čtyři přípravná utkání, v plánu je i soustředěníRedakce | FOTO: Eliška Žídková, sfc.czOpava – Fotbalisté Slezského FC už znají program letní přípravy. Během ní čekají mužstvo pod vedením trenéra Romana Westa čtyři zápasové prověrky.
8.6.Jaroslav Kolínek po návratu do SFC: Chci tvořit novou a úspěšnou historiiRedakce | FOTO: Eliška Žídková, sfc.czOpava – V dresu Kaučuku a později Slezského FC sehrál spoustu bitev. Po konci aktivní kariéry začal trénovat. Nejdříve opavskou rezervu, pak byl také u áčka a přes Hlučín zamířil do Teplic, kde strávil posledních bezmála šest let.
7.6.Od hráčů budeme chtít maximální nasazení, říká West. Nejvíc se těší na fanouškyRedakce | FOTO: Eliška Žídková, sfc.czOpava – Coby hráč skončil na úrovni divize, pak se ale naplno vrhl na trenéřinu, které se věnuje už dvacet let. Ambiciózní kouč Roman West má teď před sebou druholigovou výzvu ve Slezském FC.
6.6.Novým trenérem Slezského FC je Roman West, sportovním manažerem Jaroslav KolínekKlub | FOTO: Eliška Žídková, sfc.czOpava – Slezský FC má nového trenéra. Opavu v nadcházející sezoně povede z pozice hlavního trenéra Roman West, který se k A-týmu přesouvá od výběru U19. V Městských sadech podepsal dvouletou smlouvu.
5.6.Sezona očima číselRedakceOpava –
Další stránky
12>>