oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 5.3., 17.kolo
Vyškov 
14:30
 SFC Opava


V září 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.9.Utkání s Pardubicemi? Byla to ostudaOPA - PAR 1:5, 5.kolo | RedakceTo, co dnes předvedli opavští fotbalisté proti Pardubicím, je neomluvitelné. Katastrofální výkon zapříčinil, že Slezané doma chytili ostudný debakl 1:5.
3.9.Karviná U15 – SFC Opava U15 1:1RedakcePo třech úvodních lehčích utkáních čekal na opavské hráče jeden z kvalitnějších soupeřů.
4.9.Patrik Dřizgevič: Dorostenecká liga je fyzicky náročnější než divize RedakceOmladině v opavské rezervě se nedělní zápas proti Slavičínu povedl po všech stránkách. Soupeře po většinu času přehrávala a nadělila slavičínským fotbalistům čtyřku. Obranná fáze s hlavní oporou v Patriku Dřizgevičovi pracovala dobře, o čemž svědčí i první čisté konto v sezoně.
4.9.VIDEO: Nový trenér Opavy David Vavruška Redakce/VIDEOROZHOVOR/ Nový opavský trenér David Vavruška v rozhovoru pro klubový web.
4.9.Devatenáctka prohrála na SlaviiRedakceNaši dorostenci podlehli v pátém kole dorostenecké ligy Slavii Praha v poměru 1:5.
4.9.Trenér U-17 Pavel Vaigl hodnotí odehraná mistrovská utkání RedakceSedmnáctka má za sebou již 5kol MS dorostenecké ligy s jednou porážkou, jednou remízou a třemi vítězstvími.
6.9.SFC Opava U15 - Uničov U15 8:0RedakcePatnáctka si připsala na konto vysoké vítězství nad Uničovem.
6.9.SK Uničov U13 vs. SFC Opava U13 1:16RedakceOdehráli jsme další ze zápasů, kdy nás soupeř příliš neprověřil.
7.9.David Vavruška: Do Zlína nejedeme se svěšenými hlavami ZLF - OPA 2:2, 6.kolo | RedakceNa zlínské Letné se nám už delší dobu nedaří. Všichni pevně věříme, že v sobotu se to změní. Opava potřebuje body jako sůl. Navíc každý sebemenší úspěch by Vavruškovu družinu nabudil.
8.9.Bod ze Zlína se počítá ZLF - OPA 2:2, 6.kolo | RedakceVýborní opavští fanoušci vytvořili Slezskému FC na hřišti ve Zlíně doslova domácí prostředí. Od první do poslední minuty hnali své miláčky za bodovým ziskem. Nakonec se to povedlo. Opava pod novým koučem Davidem Vavruškou vybojovala na zlínské Letné remízu 2:2.
9.9.Havířov porazil béčko SFC 2:1 Redakce/VIDEO/ Trenér opavského béčka Jaroslav Kolínek a trenér Havířova Zoltán Beňo po nedělním divizním utkání, ve kterém Havířov porazil béčko SFC 2:1.
10.9.Devatenáctku povede Vladimír Skalba RedakceVedení SFC Opava rozhodlo po sobotní prohře s Libercem odvolat trenéra Radomíra Hlaváče od mužstva U19. Vedením týmu byl pověřen koordinátor mládeže Vladimír Skalba.
10.9.MFK Karviná U13 vs. SFC Opava U13 2:7RedakceDnešní utkání s Karvinou bylo z kategorie těch náročnějších, které nás letos čekají.
11.9.David Vavruška je správným mužem pro SFC RedakceDaniel Kutty: Šéftrenér Slezského FC se v rozhovoru pro klubový web vyjádřil ke jmenování nového trenéra i dalším tématům.
12.9.Jarda Kolínek slaví 40! RedakceDlouholetý hráč Slezského FC, opavský srdcař a nyní asistent hlavního trenéra a trenér B mužstva slaví dnes čtyřicáté narozeniny. Jardo, gratulujeme!
13.9.Béčko zvítězilo nad Novým Jičínem Redakce/VIDEO/ Trenér opavského béčka Jaroslav Kolínek a trenér Nového Jičína Bohuš Keler po středeční výhře opavského béčka 2:1.
14.9.Klokani jsou nepříjemní, ale my musíme vyhrát OPA - BOH 1:4, 7.kolo | RedakceAktuálně druhý celek soutěže, vršovičtí Klokani, míří do Opavy. Tým Jožky Webra v posledních zápasech nabral slušnou formu a tabulkou stoupá vzhůru. Nastal čas klokaní rozlet zastavit! Pevně věříme, že Vavruškově družině se to podaří a nový kouč společně s asistentem Jaroslavem Kolínkem dostanou pěkný dárek ke svým čtyřicátým narozeninám.
14.9.Jan Vybíral: Měli jsme vyhrát oba zápasy RedakcePodle slov kapitána opavského béčka měl Slezský FC ze dvou posledních domácích duelů vytěžit šest bodů. Už v neděli proti Havířovu si Kolínkovci vytvořili několik šancí, ale dali jen jeden gól.
15.9.Další nevydařený zápas Opavy OPA - BOH 1:4, 7.kolo | RedakceFotbalisté Slezského FC po pardubickém debaklu selhali v dalším domácím utkání.
16.9.VIDEO: Tiskovka po Bohemians 1905 OPA - BOH 1:4, 7.kolo | Redakce/VIDEO/ Tisková konference trenérů Davida Vavrušky a Jozefa Webera po prohře Opavy s Bohemians 1905.
Další stránky
12>>