SFC Opava

V září 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.9.Patnáctka veze tři body z BrnaBRN - OPA 1:2, 4.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisté naší patnáctky se před několika dny představili na půdě brněnské Zbrojovky. Až do sedmdesáté minuty to vypadalo na to, že se budou body dělit, pak se ale trefil hostující Kuča a mladí Opavané dobyli moravskou metropoli, když vyhráli 2:1.
3.9.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Přinášíme vám tradiční víkendový program mužstev Slezského FC. Áčko se v sobotu představí na půdě nedaleké Karviné, rezerva hraje na hřišti Hranic. Devatenáctka vyráží na Andrův stadion, kde narazí na Sigmu a stejného soupeře vyzvou ve slezské metropoli mladší dorostenci Opavy.
4.9.Velké derby je tady. Slezský FC se představí v KarvinéKAR - OPA 3:0, 5.kolo | RedakceO P A V A - Naše áčko si během posledních dvou týdnů dalo od Fotbalové národní ligy oraz. Naposledy se v druholigových bojích ocitlo na Žižkově s Vyšehradem, kde remizovalo 0:0. O minulém víkendu si svěřenci trenéra Jana Baránka v poměrně nezáživném duelu nejtěsnější možnou výhrou vybojovali účast ve třetím kole MOL Cupu, když zdolali Hlučín. V sobotu 5. září od 17 hodin se vrátí do reality FNL. Na Kovoně se totiž utkají s Karvinou.
5.9.Slezský FC poprvé v sezoně prohrál. Derby ovládla KarvináKAR - OPA 3:0, 5.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaO P A V A - První porážku v letošním ročníku Fotbalové národní ligy si připsali opavští fotbalisté. Stalo se tak na hřišti Karviné, které Slezský FC podlehl rozdílem tří branek.
6.9.Na Sigmě bez šance. Devatenáctka venku znovu nebodovalaOLO - OPA 2:0, 7.kolo | RedakceO L O M O U C – Devatenáctka prohrála na hřišti olomoucké Sigmy. Po bezbrankovém prvním poločase v tom druhém Opavští dvakrát inkasovali a domů se vrátili s prázdnou.
6.9.Dobrá zpráva! Béčko dalo Hranicím čtyřkuHRN - OPB 1:4, 5.kolo | RedakceH R A N I C E – Skvělý výkon z druhého poločasu přinesl našemu béčku tři body. Opava vyhrála v Hranicích 4:1, dvěma góly se blýskl Dominik Fišer, který navíc v prvním poločase zařídil pokutový kop.
7.9.FOTO: Nábor do školičky se vydařil! Stále se můžete hlásitRedakceO P A V A - V pátek 4. září se na umělce v Opavě-Kylešovicích uskutečnil nábor do fotbalové školičky Slezského FC, který se povedl. Zúčastnilo se jej hned 42 dětí!
8.9.Slezský FC se zapojil do projektu Měsíc náborů! Stavte se v pondělíRedakceO P A V A - Projekt FAČR Měsíc náborů startuje a nebude u něj chybět ani Slezský FC Opava. V pondělí 14. září 2015 od 8:30 se chystá nábor malých fotbalistů nebo fotbalistek do opavského fotbalového klubu.
8.9.Opavská jedenáctka má za sebou dva turnajeRedakceO P A V A - Poměrně náročných bylo posledních několik dní pro svěřence trenérů Petra Kubaláka, Davida Mikuly a Lumíra Sedláčka, kteří mají na starosti kategorii U-11. Nejprve na kravařském turnaji Višegrad Cup obsadil modrý tým 13. a žlutý 20. místo. EON Cup 2015 hraný v Roudném u Českých Budějovic pak pro naši jedenáctku vyústil v 16. příčku.
8.9.Patnáctka doma remizovala se ZlínemOPA - ZLF 2:2, 5.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisté našeho výběru U-15 mohou po dalším mistrovském utkání, které tentokrát sehráli se Zlínem, smutnit. Ve dvacáté minutě vedli už 2:0 a byli na nejlepší cestě k vítězství. Soupeři však ještě v první půli dovolili vyrovnat na, jak se později ukázalo, konečných 2:2.
9.9.Béčko remizovalo v KrnověKRN - OPB 1:1, 15.kolo | RedakceK R N O V - Naše béčko veze bod z Krnova. Mohlo mít ale tři, Opavští totiž na hřišti nováčka vedli 1:0, tří minuty před koncem za domácí srovnával Roman Švrček, hráč, který v minulosti oblékal dres Slezského FC.
11.9.Víkendový program Slezského FCRedakce | Foto: Deník / František GélaO P A V A - Přinášíme vám tradiční víkendový program mužstev Slezského FC. Áčko se v sobotu představí na svém stadionu proti Třinci, rezerva hraje v neděli dopoledne v Chlebičově se Vsetínem. Devatenáctka se střetne v sobotu dopoledne s Baníkem Ostrava.
11.9.V sobotu nás čeká derby s TřincemRedakce | Foto: Deník / František GélaO P A V A - Dalším soupeřem, který se představí na stadionu v Městských sadech, je Třinec. Celek z pod Javorového zatím okupuje s pěti body devátou příčku. Na naše kluky ztrácí pouhé tři body. V posledním duelu Třinečtí doma pouze remizovali s nováčkem z Vyšehradu 3:3. Tento zápas ale rozhodně diváky nenudil.
12.9.Opava dotahovala, vyrovnat se jí však nepodařiloOPA - TRI 1:2, 6.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr DušekO P A V A - Mocný finiš body nepřinesl. Opavští fotbalisté během sobotního derby nabrali dvougólové manko. V poslední čtvrthodině Třinec zmáčkli, avšak vyrovnat se jim nepodařilo. Dvě šance zazdil Dominik Simerský, v nastavení chytil gólman Paleček trestný kop Janu Žídkovi.
13.9.Rezerva si rozdělila body se VsetínemOPB - VSE 0:0, 6.kolo | RedakceC H L E B I Č O V - Naše béčko se v Chlebičově utkalo se Vsetínem a v nepříliš zajímavém utkání remizovalo. Ani jeden z týmů totiž nedokázal skórovat, a tak se body dělily.
13.9.Devatenáctka chytila debakl od BaníkuOPA - OST 1:6, 8.kolo | RedakceO P A V A – Tenhle zápas opavské devatenáctce nevyšel. Starší dorostenci Slezského FC prohráli na domácím trávníku s ostravským Baníkem 1:6.
14.9.Měsíc náborů se vydařil, zúčastnilo se jej více než 300 dětíRedakceO P A V A – Pondělní dopoledne se na hlavním hřišti neslo ve sportovně zábavném duchu, konal se zde totiž Měsíc náborů FAČR ve spolupráci se Slezským FC Opava.
14.9.Šestnáctka hrála s Baníkem bez branekOPA - OST 0:0, 17.kolo | RedakceO P A V A - V bezbrankovou remízu vyústilo střetnutí naší šestnáctky se stejně starými soky z ostravského Baníku. Blíže rozhodujícímu gólu přesto měli domácí, hned ve třech případech totiž pokusy hráčů Slezského FC zastavila branková konstrukce.
15.9.Šestnáctka deklasovala KroměřížKRO - OPA 0:9, 6.kolo | RedakceK R O M Ě Ř Í Ž - V duelu výběrů U-16 mezi Kroměříží a Slezským FC nebylo od úvodu moc co řešit. Po poločase hosté vedli o pět branek, v tom druhém pak přidali další čtyři a celkově zvítězili 9:0.
15.9.Patnáctka remizovala v OlomouciOLO - OPA 1:1, 6.kolo | RedakceO L O M O U C - Kvalita tohoto zápasu oko fanouška tolik nepohladila. Co do fotbalovosti a herních dovedností nešlo o kdovíjakou podívanou. I tak si ovšem opavští svěřenci trenéra Radovana Moronga z hřiště Sigmy Olomouc odvezli bod za remízu 1:1. Jedinou branku Slezanů vsítil Janjuš.