oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
čtvrtek 30.6., přip.
AC Sparta Praha 3
SFC Opava 0
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Pov. Bystrica


V lednu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.1.Další přípravný zápas je tady! Opavští v sobotu cestují do ZlínaRedakceO P A V A - Fotbalisty Slezského FC Opava čeká v pořadí již šesté přípravné utkání v novém roce. V sobotu jedou Opavští změřit síly s účastníkem Fotbalové národní ligy ze Zlína. Výkop zápasu je na programu v 11 hodin na umělé trávě v Pasekách.
29.1.Přípravka U10 ovládla dva turnaje v řaděRedakceOpavská přípravka U10, vedená trenéry Romanem Štůralou a Martinem Kavanem, absolvovala další sérii halových turnajů. Před týdnem zvítězili benjamínci Slezského FC v Karviné a o víkendu uspěli ve Smilovicích.
28.1.Žáci U12 vezou stříbro z turnaje v BílovciRedakceV neděli odehráli žáci Slezského FC Opava kategorie U12 další halový turnaj. V Bílovci nasadili Opavští hned dva výběry. Červené mužstvo skončilo druhé, žlutý tým obsadil celkově osmou pozici.
28.1.Mladší přípravka U8 na turnaji v PolanceRedakceOpavská mladší přípravka kategorie U8 v neděli absolvovala turnaj v Polance nad Odrou, kterého se zúčastnilo šest mužstev. Hrálo se systém každý s každým a níže uvádíme výsledky Slezského FC.
28.1.Slezský FC porazil Frýdek-Místek, rozhodl druhý poločasOPA - FRM 2:1, 0.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Radek HlavjenkaO P A V A - Fotbalisté Slezského FC porazili v dalším přípravném utkání výběr Frýdku-Místku. Valcíři šli sice na umělce v Kylešovicích do vedení, ale po změně stran střílela góly jen Opava. Vyrovnal Mrázek a osm minut před koncem rozhodl o opavské výhře Komenda.
25.1.Opavští fotbalisté v Žilině těsně padliZIL - OPA 1:0, 0.kolo | RedakceŽ I L I N A, O P A V A - Fotbalisté Slezského FC sehráli další přípravný zápas. Tentokráte zamířili na Slovensko, kde se utkali s výběrem tamní Žiliny, která zvítězila gólem z penalty v prvním poločase. Opava branku nedala a padla v poměru 0:1.
23.1.Místo v sestavě? Je jen na mě, abych se o něj popral, řekl KvětonRedakceO P A V A – Fotbalisté Slezského FC zvítězili v polském Opole a první poločas strávil v opavské bráně Josef Květon, který by rád získal zpět pozici brankářské jedničky Baránkova výběru.
22.1.Slezský FC veze výhru z Opole, dvakrát se trefil JurečkaOPO - OPA 0:2, 0.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaO P O L E, O P A V A - Opavští fotbalisté zvládli také třetí přípravné utkání, když zvítězili na půdě polského Opole v poměru 2:0. Oba góly Slezského FC vstřelil mladý forvard Václav Jurečka.
22.1.Opavští žáci kategorie U12 vezou z Šumperka stříbroRedakceŠ U M P E R K, O P A V A – Opavští benjamínci se v neděli zúčastnili halového turnaje v Šumperku, kde změřila síly šestice mužstev a Slezané v jejich konkurenci obstáli, když do Opavy přivezli stříbrné medaile.
22.1.Nejstarší přípravka U11 zlatá ve SmilovicíchRedakceS M I L O V I C E, O P A V A – Dlouhodobá soutěž ve Smilovicích s názvem Halová liga přípravek, které se Slezský FC účastní ve všech kategoriích přípravek od U7 až po U11, pokračovala druhým kláním kategorií U11. Opavské naděje si vedly velmi dobře a celý turnaj vyhrály.
22.1.Opavská přípravka U11 čtvrtá v HlučíněRedakceH L U Č Í N, O P A V A - Opavská přípravka U11 skončila čtvrtá na turnaji v hlučínské nafukovací hale, kterého se zúčastnilo šest mužstev. Zvítězil domácí Hlučín.
21.1.Opavští míří ve středu do Polska, soupeřem jim bude OpoleOPO - OPA 0:2, 0.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisty Slezského FC Opava čeká ve středu 22. ledna 2014 další přípravné utkání a opět to bude proti polskému soupeři. Opava cestuje na hřiště nedalekého Opole, kde zápas startuje ve 12 hodin.
21.1.František Schneider se připravuje s OpavouRedakceO P A V A - Opavská kabina je bohatší o dalšího fotbalistu. Trenéru Baránkovi se v úterní dopoledne hlásil záložník František Schneider, který se bude připravovat se Slezským FC.
20.1.Zdraví drží, kolena nebolí. Snad to vydrží, věří Martin NeubertOPA - ZDZ 6:1, 0.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Roman BrhelO P A V A - Fotbalisté Slezského FC v sobotu v rámci druhého přípravného zápasu sestřelili polské Zdzieszowice a úvodní gól sobotního duelu vstřelil vytáhlý útočník Martin Neubert.
18.1.Opavští nedali Zdzieszowicím šanci, nastříleli jim šest branekOPA - ZDZ 6:1, 0.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Roman BrhelBaránkova družina zvládla přípravný duel s polským protivníkem na jedničku. Opavští neměli se svým soupeřem slitování. Dvěma góly se do sítě Zdzieszowic blýskl Michal Zeman, který je ve slezské metropoli zatím na testech.
17.1.Slezský FC čeká druhý přípravný zápas, dorazí polské ZdzieszowiceOPA - ZDZ 6:1, 0.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisty Slezského FC Opava čeká v sobotu 18. ledna 2014 od 12:00 druhé přípravné utkání. V rámci něj do slezské metropole zamíří třetiligový polský výběr Zdzieszowice. Zápas se odehraje na umělé trávě v Opavě-Kylešovicích a startuje přesně v poledne.
16.1.Do Městských sadů přichází na testy Michal ZemanRedakceO P A V A - Kabina fotbalové Opavy je bohatší o další tvář. Do přípravy Slezského FC se zapojil mladý ofenzivní fotbalista Michal Zeman, který bude ve Slezsku na týdenní zkoušce.
14.1.Starší přípravka stříbrná v KarvinéRedakceK A R V I N Á , O P A V A – První halový turnaj v roce 2014 dopadl pro hráče starší přípravky U11 Slezského FC velmi dobře a v kvalitně obsazeném mezinárodním klání obsadili druhé místo.
14.1.Přípravky Slezského FC úspěšné na turnaji v BílovciRedakceB Í L O V E C, O P A V A - Opavské přípravky o víkendu bojovaly na turnaji v Bílovci určeném pro hráče ročníku narození 2004 a mladší. Slezský FC nasadil do klání dva týmy. Starší výběr hráčů ročníku 2004 bral stříbro, mladší výběr 2005 skončil šestý.
11.1.Slezský FC podlehl v prvním přípravném utkání Hradci KrálovéHRA - OPA 4:0, 0.kolo | RedakceFotbalisté Slezského FC změřili v prvním přípravném utkání síly s druholigovým Hradcem Králové. Po prvních pětačtyřiceti minutách prohrávali Opavští o dva góly a stejný počet jich inkasovali i po změně stran. Opava branku nevsítila, i když si šance vypracovala.
Další stránky
12>>