oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava


V lednu 2022 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.1.Šťastný nový rok 2022!KlubOpava – Slezský fotbalový club Opava vám přeje pevné zdraví, hodně štěstí a úspěchů v novém kalendářním roce 2022!
5.1.Pochvala pro naše benjamínky! Podzim přípravek SFC očima trenérůRedakceOpava – Podzimní část sezony za sebou mají také kluci z přípravek Slezského FC. Jak si vedly jednotlivé výběry hráčů ročníků narození 2011 – 2014? Na to jsme se zeptali trenérů těchto celků. Jak hodnotili uplynulý půlrok?
8.1.Josef Dvorník o misi v dorostu SFC: U hráčů i trenérů chci vidět jasný progresRedakceOpava – Na podzim převzal tým devatenáctky a coby vedoucí trenér SCM má pod sebou všechny dorostenecký týmy SFC. Jak ambiciózní kouč Josef Dvorník hodnotí podzimní část sezony? Co čeká od jara? A jak vnímá spolupráci se svými trenérskými parťáky?
8.1.Michal Bílek už je v Opavě: Těším se, až začne soutěž a na stadion dorazí fanoušciRedakce | FOTO: Tomáš Závěšický, sfc.czOpava – Záložník Michal Bílek v prvním rozhovoru po podpisu smlouvy v Opavě hovořil o tom, jak se zrodil jeho přestup do Slezska i o tom, jak se těší na zimní přípravu.
10.1.Slezský zahájil přípravuRedakceOpava – Zimní příprava zahájena. Trenér Roman West dnes poprvé v novém roce přivítal své svěřence na stadionu v Městských sadech. Chyběl mezi nimi záložník Lukáš Holík a také obránce Josef Hnaníček. Naopak se již hlásily posily Bílek s Kopečným.
10.1.Pepa Hnaníček končí v OpavěRedakceOpava – Po dvou letech končí ve Slezském FC obránce Josef Hnaníček.
12.1.SFC podpoří Tříkrálovou sbírku, zapojte se společně s námi!Redakce | FOTO: Tomáš Závěšický, sfc.czOpava – Slezský FC letos poprvé podpoří Tříkrálovou sbírku Charity Opava.
12.1.Lukáš Holík odchází do KarvinéRedakceOpava – Po roce a půl ve žlutomodrém dresu opouští Opavu Lukáš Holík. Jeho novým působištěm bude MFK Karviná.
14.1.Změna v programu přípravy. S Olomoucí venku, místo Kroměříže Uničov.RedakceOpava – V programu přípravných zápasů SFC došlo k menším změnám. První duel přípravy se tak například v sobotu neodehraje na UT v Kylešovicích, nýbrž v Olomouci na UT v Řepčíně.
14.1.Přípravné zápasy začínají také mládežnickým týmůmRedakceOpava – O víkendu odehrají svá první přípravná utkání také některé mládežnické týmy. Do akce jdou všechny dorostenecké kategorie. Například kategorie U16 v rámci prestižního Memoriálu Vlastimila Marečka přivítá v neděli na UT v Kylešovicích tým FC Vitkoria Plzeň U16. V sobotu pak můžete vyrazit do haly SFC, v prostorech Městského stadionu, kde se uskuteční Triangl kategorií U8 a U10.
15.1.West: Jsem rád, že se nám zápas podařilo dotáhnout do vítězného konceRedakceOpava – Po náročném prvním týdnu zimní přípravy čekala na svěřence trenéra Romana Westa první prověrka v podobě přípravného zápasu s rezervou olomoucké Sigmy.
15.1.Slezský zvládl první utkání přípravy vítězně, porazil rezervu olomoucké SigmyOLB - OPA 1:2, 0.kolo | Redakce | FOTO: SK Sigma OlomoucOlomouc – Slezský vyrazil na první utkání zimní přípravy do Olomouce, kde se na umělé trávě v Řepčíně utkal s domácí rezervou ligové Sigmy.
15.1.Kopečný: Věřím, že teď už to bude jen lepší a lepšíRedakce | FOTO: Tomáš ZávěšickýOpava – Zimní posila Slezského FC, Miloš Kopečný, má za sebou své první minuty v opavském dresu.
17.1.Jan Žídek besedoval s žáky ZŠ OldřišovRedakceOpava – Začátkem ledna se Honza Žídek zúčastnil besedy s žáky první až čtvrté třídy na základní škole v Oldřišově.
17.1.Memoriál Vlastislava Marečka: U16 těsně padla s PlzníRedakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava - V neděli se na umělé trávě v Kylešovicích sehrálo utkání tradičního Memoriálu Vlastislava Marečka, ve kterém naše dorostenecká kategorie U16 přivítala stejné starý výběr FC Viktoria Plzeň.
21.1.Informace pro fanoušky před utkáním s HlučínemRedakceOpava – Slezský FC aktuálně čeká série čtyř přípravných duelů na domácí půdě. První z těchto utkání se uskuteční již v sobotu 22. ledna od 10:00 na umělé trávě v Kylešovicích, soupeřem bude třetiligový Hlučín.
21.1.Víkendový program našich týmůRedakce
22.1.Slezský nezvládnul druhý poločas a padl: SFC Opava - FC Hlučín 1:3OPA - HLU 1:3, 0.kolo | Redakce | FOTO: Tomáš ZávěšickýOpava – Slezský se v rámci přípravy představil poprvé na domácí půdě, když v rámci svého druhého utkání v zimní přípravě hostil třetiligový Hlučín.
22.1.West: Měli jsme rozhodnout v prvním poločaseRedakce | FOTO: Petr WidenkaOpava – Slezský se v rámci zimní přípravy poprvé představil na domácí půdě, když na umělé trávě v Kylešovicích přivítal třetiligový Hlučín.
22.1.Michal Bílek má za sebou první start v opavském dresuRedakce | FOTO: Tomáš ZávěšickýOpava – Do první zápasu přípravy v Olomouci sice Michal Bílek ještě nenastoupil, proti Hlučínu si však na umělé trávě v Kylešovicích již připsal první minuty ve žlutomodrém dresu.
Další stránky
12>>