oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 5.3., 17.kolo
Vyškov 
14:30
 SFC Opava


V prosinci 2012 vyšly tyto články:

3.12.Dnes začíná dvoutýdenní přípravný meziblokRedakceHráči Slezského FC Opava se scházejí k první části zimní přípravy.
4.12.Fanshop nabízí veškeré zboží se slevou 10 %RedakcePříznivci Slezského FC Opava mohou v předvánočním období využít nižších cen v klubovém obchodě.
5.12.Začíná prodej permanentních vstupenek na jaroRedakceFanoušci Slezského FC Opava mají možnost navštívit jarní zápasy za zvýhodněnou cenu.
7.12.Hráči navštívili dětské oddělení Slezské nemocniceRedakceFotbalová návštěva zavítala za dětskými pacienty v opavské nemocnici.
8.12.Šestnáctka porazila Třinec 5–1RedakceŠestnáctka i ve druhém utkání turnaje „Memoriál Vlastislava Marečka“ zvítězila.
12.12.Šestnáctka vyhrála i ve třetím turnajovém zápaseRedakceOpavská šestnáctka pokračuje v turnaji „Memoriál Vlastislava Marečka“ na vítězné vlně.
14.12.Přípravný meziblok byl zakončen hokejemRedakceHráči Slezského FC Opava si zahráli hokej na stadionu v Krnově.
14.12.David Vavruška ke změnám v kádruRedakceTrenér Slezského FC Opava se pro klubový web vyjádřil k tématu hráčských změn.
17.12. Změna v realizačním týmu pro jarní část ročníkuRedakceSlezský FC Opava se rozhodl učinit pro jarní část sezóny změnu ve vedení A-týmu.
17.12.Pozvánka na Vánoční utkáníRedakcePřijďte se podívat na tradiční zápas mezi bývalými a současnými hráči opavského klubu.
18.12.Nový člen dozorčí radyRedakceTisková zpráva SFC Opava.
19.12.Představení nového člena dozorčí radyRedakceČlenem dozorčí rady Slezkého FC Opava se stal Ing. Marek Hájek
22.12.Veselé Vánoce a šťastný nový rokRedakceSlezský fotbalový club Opava přeje všem příznivcům, partnerům a spolupracovníkům krásné prožití vánočních svátků a spoustu zdraví, štěstí a pracovních úspěchů v roce 2013.
26.12.Tým Dominotrans obhájil vítězství ve Friendly CupuRedakceNa druhý svátek vánoční se v opavské víceúčelové hale odehrál tradiční turnaj Friendly Cup, který proběhl ve spolupráci TJ Morava a Slezského FC Opava.
27.12.Vánoční utkání skončilo remízouRedakceNa hřišti v Kylešovicích se odehrál šestý ročník tradičního utkání současných a bývalých hráčů.