oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
čtvrtek 30.6., přip.
AC Sparta Praha 3
SFC Opava 0
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Pov. Bystrica


V prosinci 2013 vyšly tyto články:

27.12.Vánoční utkání se povedlo! Diváci se baviliRedakceO P A V A - Na umělé trávě v Opavě-Kylešovicích se odehrálo v pořadí již sedmé Vánoční utkání Slezského FC Opava. Po hřišti se proháněla známá jména i fanoušci opavského klubu. Na zápas si našlo cestu téměř pět stovek diváků!
26.12.Vánoční utkání už tento pátek! Přijďte se mrknoutRedakceO P A V A - V pátek 27. prosince od 16 hodin se na kylešovické umělce uskuteční již sedmé Vánoční utkání Slezského FC za účasti současných i bývalých opavských hráčů a fanoušků.
24.12.Veselé Vánoce a šťastný nový rokRedakceSlezský fotbalový club Opava přeje všem hráčům, trenérům, příznivcům, partnerům a spolupracovníkům klidné prožití vánočních svátků a hodně zdraví, štěstí a zdaru v roce 2014.
23.12.Lukáš Černín: Spokojeni být nemůžeme, ale věříme ve zlepšeníRedakceO P A V A - Fotbalisté opavské šestnáctky obsadili v podzimní části sezony Moravskoslezské ligy U16 devátou příčku. S umístěním v tabulce nejsou trenéři Lukáš Černín s Pavlem Hadaščokem spokojeni a na jaře očekávají zlepšení.
22.12.Žáci kategorie U12 reprezentovali na turnaji ve Frýdku-MístkuRedakceSlezský FC nasadil na turnaji ve Frýdku-Místku dva týmy. Výběr žlutých skončil na třetí příčce a červené družstvo obsadilo pátou pozici. Podle slov trenéra Radima Malocha oba opavské týmy odvedly poctivé výkony a předváděly kvalitní fotbal.
17.12.Vánoční Prahu ovládly naděje SFC Opava ročníku 2004RedakceP R A H A, O P A V A – V neděli se v Praze uskutečnil turnaj pořádaný pražskou Duklou pod záštitou bývalého reprezentanta Jana Suchopárka a opavské naděje si vedly náramně, když celý turnaj ovládly.
11.12.Benjamínci ročníku 2005 excelovali na turnaji v PolskuRedakceO P A V A - Opavské naděje ročníku narození 2005 pod vedením trenérů Petra Kubaláka a Lumíra Sedláčka se zúčastnily turnaje v polské Ratiboři a vedly si parádně. Turnajem prošli benjamínci Slezského FC bez porážky a inkasovali pouze jediný gól.
9.12.Vánoční zápas se blíží! Přijďte se podívatRedakceO P A V A – Bývá zvykem, že vánoční svátky zpestřuje oblíbená exhibice současných a bývalých hráčů Slezského FC společně s fanoušky opavského klubu. Nejinak tomu bude letos, kdy se v pátek 27. prosince od 16:00 na umělce v Kylešovicích uskuteční v pořadí již sedmé Vánoční utkání SFC Opava.
8.12.Mikulášská nadílka opavských fotbalistů v nemocniciRedakce | FOTO: Daniel SvobodaO P A V A - Fotbalisté Slezského FC také v letošním roce navázali na svou více než pět let trvající tradici a navštívili děti ve Slezské nemocnici Opava, kterým předali drobné dárky.
5.12.Slezský FC čeká přípravný zápas v KarvinéRedakceO P A V A - Fotbalisté Slezského FC se ve čtvrtek 5. prosince od 10:30 utkají v rámci přípravného utkání s druholigovou Karvinou. Půjde o poslední zápas Opavy v tomto roce. Další přípravné duely sehrají Slezané až od ledna.
5.12.Opavští na závěr roku uspěli v KarvinéKAR - OPA 1:2, 0.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisté Slezského FC absolvovali v Karviné poslední zápas v letošním roce. Se svěřenci trenéra Josefa Mazury sice Opavští v první půli prohrávali, po změně stran ale vyrovnal Gebauer a rozhodující gól přidal v závěru Jurečka.
4.12.Kopačky sundat, kytary do ruky! Fotbalisté zpívají proti rakoviněRedakceO P A V A - Fotbalisté Slezského FC Jan Schaffartzik s Radovanem Lokšou se na chvíli stali zpěváky. Oba se vrhli do hry na kytaru a nedávno složili vlastní písničku, která podporuje boj proti rakovině prostaty.