oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
čtvrtek 30.6., přip.
AC Sparta Praha 3
SFC Opava 0
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Pov. Bystrica


V prosinci 2015 vyšly tyto články:

28.12.Novou tváří Václav Mozol, na odchodu Pospěch a ČelůstkaRedakceO P A V A – První zimní posilou Slezského FC Opava se stane čtyřiadvacetiletý záložník Václav Mozol, který v podzimní části oblékal dres Třince. Jeho hráčská práva ale patří ligovým Teplicím.
24.12.Veselé Vánoce a šťastný nový rokRedakceSlezský fotbalový club Opava přeje všem hráčům, trenérům, příznivcům, partnerům a spolupracovníkům klidné prožití vánočních svátků, hodně zdraví, štěstí a zdaru v nadcházejícím roce 2016.
22.12.Odvolání valné hromadyKlubO P A V A - Dle ust. § 410 ZOK představenstvo společnosti odvolává valnou hromadu společnosti Slezský fotbalový club Opava a.s., která se měla uskutečnit dne 22.12.2015 ve 13 hod. v kanceláři primátora Statutárního města Opava, Horní nám. 69 (budova Hlásky), II. patro.
21.12.Podzim se nám nepovedl, ví Kuzmanović. Místo kapra bude mít řízekRedakceO P A V A - Do letošní sezony měl slabší vstup, závěr podzimní části jej však zastihl ve skvělé formě. S parťákem Zbyňkem Pospěchem v útoku vytvořil úderné duo a v posledních třech utkáních čtyřikrát skóroval. S šesti zásahy se srbský útočník Nemanja Kuzmanović stal nejlepším střelcem Slezského FC.
19.12.Vyhráli jste? Mrkněte na vyhodnocení vánočního kvízuRedakceO P A V A - V dopoledních hodinách proběhlo vylosování výherců vědomostního kvízu u příležitosti Vánočního utkání Slezského FC. Uspěli jste?
19.12.Vánoční utkání vyhráli žluto-modří, šutér Vožník dal hattrickRedakce | FOTO: Deník / František GélaO P A V A - Tradiční Vánoční utkání Slezského FC Opava je za námi. Diváci, kteří duel navštívili, nemohli litovat. V akci viděli spoustu osobností spojených s opavským fotbalem a navrch řadu krásných branek. Zvítězil výběr žluto-modrých a hattrickem se blýskl Jan Vožník.
17.12.Vánoční zápas se blíží, přijďte se podívat na duel osobnostíRedakceO P A V A - Vánoční zápas Slezského FC se hlásí o slovo, hostit jej bude jako tradičně umělka v Opavě-Kylešovicích. Utkání vypukne v sobotu 19. prosince od 16 hodin. Stavte se mrknout na duel osobností opavského fotbalu!
16.12.Třináctka má za sebou dva turnajeRedakceO P A V A - Fotbalisty opavské třináctky o uplynulém víkendu absolvovali nabitý program. Jeden tým už v pátek odcestoval do Bílovce, kde se zúčastnil třídenního turnaje s názvem Bílovec Cup 2015. Až ve finále nejtěsnějším možným rozdílem podlehl ostravskému Baníku. Druhé mužstvo odjelo do Třince. Zde neúspěšně bojovalo o vánoční pohár. Nakonec ale i tak obsadilo pěkné čtvrté místo.
10.12.Vánoční kvíz odtajněn, zahrajte si o zajímavé cenyRedakceO P A V A - U příležitosti blížícího se Vánočního utkání Slezského FC jsme si pro Vás připravili vědomostní soutěž o zajímavé ceny. Dokážete správně odpovědět na všechny tři záludné otázky?
9.12.Patnáctka vítězná na turnaji v TřinciRedakceO P A V A - Fotbalisté naší patnáctky si rozhodli zpestřit závěr podzimní části a vyrazili na halový turnaj do Třince, kde změřili síly s dalšími šesti soupeři. Hrálo se systémem každý s každým, mladí Opavané nenašli přemožitele a došli si pro celkové prvenství.
8.12.Fotbalisté Slezského FC podarovali děti v nemocniciRedakceO P A V A - Jan Žídek, Jakub Janetzký, Zdeněk Pospěch a František Metelka společně se sekretářem našeho klubu Lumírem Sedláčkem v rámci tradiční mikulášské akce v pondělí navštívili dětské oddělení Slezské nemocnice, aby malým pacientům předali hračky, omalovánky, pastelky a sladkosti, které se podařilo vybrat při nedávné sbírce.
7.12.Vánoční utkání je za dveřmiRedakceO P A V A - Tradiční Vánoční utkání pořádané Slezským FC Opava blíží. Uskuteční se v sobotu 19. prosince v 16 hodin na umělé trávě v Kylešovicích. Jako každoročně bude připravena divácká soutěž, o které Vás budeme informovat v průběhu týdne na našem webu.
6.12.Opavský kouč Jan Baránek s podzimem nebyl spokojenýRedakceO P A V A – Podzimní část skončila, opavští fotbalisté jsou sice ještě v tréninku, ale brzy nastoupí na zaslouženou zimní dovolenou. S prvními lednovými dny pak týmu Jana Baránka začne příprava na jarní část. Do ní vstoupí Slezané z osmého místa, s bilancí osmnácti bodů. Aktuální postavení bude chtít náročný kouč Jan Baránek bezesporu vylepšit.
5.12.Devatenáctka spláchla Příbram čtyřmi gólyOPA - PRI 4:1, 21.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaO P A V A - Poslední podzimní utkání Dorostenecké ligy zvládli fotbalisté opavského staršího dorostu excelentně. Na umělé trávě v Kylešovicích porazili účastníka Evropské ligy z Příbrami 4:1. Matěj Helebrand navíc neproměnil ještě pokutový kop, když míč nasměroval do tyče.
4.12.Víkendový program Slezského FC, devatenáctka hostí PříbramRedakceO P A V A - Starší dorostenci Slezského FC Opava zakončí podzimní část sezony 1. Celostátní dorostenecké ligy utkáním s druhým celkem soutěže z Příbrami. Utkání má úvodní výkop na programu sobotu 5. prosince od 12 hodin na umělé trávě v Kylešovicích. Přijďte povzbudit naše mladíky v boji o důležité tři body!
4.12.OBRAZEM: Sportovní areál v Městských sadech je v provozuRedakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaO P A V A - Areál stadionu v Městských sadech se rozrostl o nové multifunkční sportoviště. Za tribunou G od řeky vznikla nová víceúčelová hala a přilehlé mini-hřiště s umělým povrchem. Stavební práce vypukly v květnu a od prosince letošního roku je moderní areál, který byl slavnostně otevřel mj. za účasti primátora města Martina Vítečka, ve správě Slezského FC.
2.12.Třináctka ovládla turnaj v OstravěRedakceO P A V A - Fotbalisté naší třináctky už mají nějaký ten týden po podzimní části sezony. Ani po jejím konci ovšem nelení a před nedávnem se zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Ostravě, který pořádaly MFK Vítkovice. Slezský FC se díky nejlepším výsledkům stal celkovým vítězem.
2.12.Nový sportovní areál v Městských sadech se dočká otevřeníRedakce | FOTO: Jaroslav RovňanO P A V A - V areálu fotbalového stadionu v Městských sadech vyrostl nový víceúčelový sportovní areál. Nová hala s minihřištěm s umělou trávou bude v pátek 4. prosince předána do správy Slezského FC. V rámci dne otevřených dveřích si můžete nové sportoviště prohlédnout.