oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 2
Pov. Bystrica 2
středa 6.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Jastrzebie


V prosinci 2017 vyšly tyto články:

1.12.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Většina mužstev Slezského FC už má po podzimu zasloužené volno. Ne ale opavští mládežníci, které čeká zápolení na turnajích.
4.12.Opavští fotbalisté nadělovali ve Slezské nemocniciRedakce | FOTO: Deník / Petr DušekOpava – Generální manažer Slezského FC Opava Alois Grussmann spolu s hráči Joelem Ngandu Kayambou a Jany Žídkem a Schaffartzikem navštívili dětské oddělení Slezské nemocnice v Opavě, aby mikulášskou nadílkou zpříjemnili nemocným dětem jejich pobyt.
4.12.Závěrečná SFC? Zabíjačka přímo na stadionuRedakce | FOTO: Deník / František GélaOpava – Fotbalisté Slezského FC přezimovali po podzimu na prvním místě. V polovině sezony tak mají velmi dobře nakročeno k postupovému cíli. Před úprkem na zaslouženou dovolenou si hráči užili tradiční zabíjačku přímo na stadionu v Městských sadech.
5.12.Třináctka kralovala na HanéRedakceOpava – Nabitý víkend mají za sebou fotbalisté opavské třináctky. Startovali totiž na dvou turnajích. Velice se jim dařilo v Prostějově, kde vybojovali zlaté medaile. Navíc Richard Kovárník se s osmi góly stal nejlepším střelcem turnaje.
5.12.Dobrá zpráva! Zranění Tomáše Smoly není vážnéRedakceOpava – Obrovský balvan spadl ze srdce Tomáši Smolovi. Klíčového muže Slezského FC čekala v pondělí operace levého kolena. Ta naštěstí dopadala dobře.
6.12.Třináctka bronzová na mezinárodním turnaji v BruntáleRedakceOpava – Od pátku do neděle bojovala část fotbalistů opavské třináctky na mezinárodním turnaji v Bruntále. Malí Slezané v silné konkurenci vybojovali třetí místo.
6.12.Vánoční utkání se odehraje před Štědrým dnem, v pátek 22. prosinceRedakceOpava – Vánoční utkání Slezského FC Opava už zná svůj termín. Tradiční exhibice se uskuteční dva dny před Štědrým dnem, tedy v pátek 22. prosince 2017 od 17 hodin na umělé trávě v Opavě-Kylešovicích.
7.12.Velká paráda! Starší přípravka na turnaji v MnichověRedakceOpava – Letošní podzim byl pro hráče Slezského FC Opava U 11 opravdu pestrý. V září si na mezinárodním turnaji E.ON Cup v Českých Budějovicích kluci díky umístění vybojovali postup na další mezinárodní turnaj v německém Mnichově, který plně hradil pořadatel.
8.12.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Mládežníci si zimní přestávku tradičně zpestřují zápolením na turnajích. Jaký program mají mužstva Slezského FC o víkendu?
11.12.Dvanáctka bronzová na Lipina CupuRedakceOpava – Raškovice byly dějištěm mezinárodního turnaje Lipina Cup, který byl vypsán pro věkovou kategorii U 12. V hale se představil i tým Slezského FC Opava, který nakonec obsadil třetí místo.
11.12.Třináctka veze z mezinárodního festivalu šesté místoRedakceOpava – Na mezinárodním halovém festivalu v Bílovci startovali fotbalisté opavské třináctky. Během tří dnů odehráli celkem osm zápasů a v konečném zúčtování obsadili šestou příčku.
14.12.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – O víkendu bude živo v hale Slezského FC. Opavské přípravky kategorií U 8 a U 10 si zde totiž zpestří sobotu tradičními triangly.
17.12.Vánoční utkání SFC se blíží, vědomostní kvíz vyhodnocenRedakce(AKTUALIZOVÁNO) Opava – Tradiční Vánoční utkání Slezského FC Opava se letos odehraje v pátek 22. prosince od 17 hodin na umělce v Opavě-Kylešovicích.
23.12.Veselé Vánoce a šťastný nový rokRedakceOpava – Slezský fotbalový club Opava přeje všem hráčům, trenérům, fanouškům, partnerům a spolupracovníkům klubu příjemné prožití vánočních svátků, hodně zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce 2018. Nejkrásnější dárek si snad společně nadělíme v květnu.
23.12.Vánoční zápas ovládla Stará gardaRedakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – V tradičním vánočním utkání se v páteční podvečer na umělce v Opavě-Kylešovicích proti sobě představila mužstva staré gardy SFC Opava proti výběru mládežnických trenérů a členů realizačních týmů SFC Opava.