oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava


V prosinci 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.12.Šéf Jaroslav Rovňan: Pro záchranu uděláme všechnoRedakceVážení přátelé opavského fotbalu,
a tím myslím Vás všechny – naše hrdé fanoušky, partnery, spolupracovníky, hráče, trenéry a v neposlední řadě majitele klubu.
30.12.Kondiční kouč Hampel: Zátěž se snažíme zvyšovat po celý rokRedakceOpava – Fotbalisté Slezského FC už brzy zahájí společnou přípravu před startem jarní části FORTUNA:LIGY. Vzhledem k nabité termínovce je zimní pauza kraťoučká – vždyť už 16. ledna čeká opavský tým ostrý ligový zápas se Zlínem. Na ladění tedy příliš času nezbývá. Jak bude příprava, jejíž hlavní část absolvuje tým v Portugalsku, vypadat? To nastínil kondiční kouč SFC Michal Hampel.
29.12.Slezský FC zamíří na jih Evropy, čeká ho soustředění v PortugalskuRedakceOpava – Fotbalisté Slezského FC absolvují zimní přípravu v teple, co nevidět totiž vyrazí na desetidenní soustředění v Portugalsku.
28.12.KovyRedakceOpava –
26.12.Odměna pro Kubného, brankářský talent podepsal první smlouvuRedakceOpava – Slezský FC si pojistil služby talentovaného brankáře Mikuláše Kubného. Šestnáctiletý gólman, jenž má za sebou povedenou premiéru v nejvyšší soutěži, podepsal v Městských sadech svou první profesionální smlouvu.
24.12.Veselé Vánoce a šťastný nový rokKlubOpava – Slezský fotbalový club Opava přeje všem hráčům, trenérům, fanouškům, váženým partnerům, spolupracovníkům klubu a statutárnímu městu Opava příjemné prožití vánočních svátků, pevné zdraví, štěstí a úspěchů v nadcházejícím roce 2021.
23.12.První jarní kola upřesněna, Zlín hostíme v sobotu 16. lednaRedakceOpava – FORTUNA:LIGA už zná přesné termíny úvodních dvou jarních kol. Fotbalisty Zlína přivítáme na našem stadionu v sobotu 16. ledna od 14 hodin, o týden později se představíme na půdě Sigmy Olomouc. Zápas na Hané je na programu v sobotu 23. ledna od 14.00.
23.12.Oznámení o rozhodování PER ROLLAM valné hromady společnostiKlubOznámení o rozhodování PER ROLLAM valné hromady společnosti Slezský fotbalový club Opava a.s. se sídlem Lípová 105/2, Předměstí, 746 01 Opava, IČ: 25835912.
21.12.Zájem Opavy? Obrovská čest! Žiju si svou pohádkuRedakceOpava – Svými výkony v dresu druholigové Líšně zaujal zástupce Slezského FC, kteří si ho pozvali na týdenní zkoušku. Co záložník Marek Matocha říká o opavské šanci?
21.12.Oznámení o doplnění pořadu valné hromady společnostiKlubOznámení o doplnění pořadu valné hromady společnosti Slezský fotbalový club Opava a.s. se sídlem Lípová 105/2, Předměstí, 746 01 Opava, IČ: 25835912.
18.12.Pomoc pro první linii: SFC podpořil zdravotníky ze Slezské nemocnice Redakce | FOTO: Eliška Žídková, sfc.czOpava – Slezský FC se před Vánoci rozhodl podpořit Slezskou nemocnici v Opavě a symbolicky poděkovat tamním zdravotníkům za jejich obětavou práci v současné koronavirové pandemii.
17.12.Pavel Zavadil novým sportovním manažerem Slezského FCKlub | FOTO: Eliška Žídková, SFCOpava – Slezský FC bude mít od 1. ledna nadcházejícího roku nového sportovního manažera. Po konci bohaté hráčské kariéry se jím stane Pavel Zavadil, který má v Městských sadech na co navazovat.
17.12.Pavel Zavadil: V SFC je obrovský potenciál. Jakou má vizi a bude ještě hrát?RedakceOpava – Na trávníku umí rány rozdat i přijmout. Když se mu něco nelíbí, bez váhání řekne svůj názor. Stručně, jasně a na rovinu. Nesnáší porážky, touží uspět a má silnou vůli – tyto předpoklady se budou Pavlovi Zavadilovi v nové roli náramně hodit. Ze hřiště totiž od ledna přesedlá coby nový sportovní manažer Slezského FC Opava do kanceláře.
17.12.Kovi po LibeLIB - OPA 2:0, 12.kolo | RedakceLiberec –
17.12.Kubný nejmladším brankářem ligy: Je super se zapsat do historieRedakce | FOTO: Jaroslav Hoffmann, FC Slovan LiberecLiberec – Velkou premiéru mezi českou elitou si ve středu na libereckém stadionu U Nisy odbyl Mikuláš Kubný, který teprve v září oslavil 16. narozeniny. I když dvakrát inkasoval, proti Slovanu předvedl coby debutant fantastický výkon plný vynikajících zákroků. Jak hodnotil náročnou premiéru?
17.12.SFC míří do karantény, nejbližší utkání jsou odloženaRedakceOpava – Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje dnes rozhodla o nařízení mimořádných karanténních opatření ve Slezském FC. V návaznosti na to řídící orgán soutěže LFA odložil nejbližší dvě utkání, které měli opavští fotbalisté sehrát.
17.12.Slezský nominuje kandidáta na šéfa okresu, je jím Petr HlaváčekPředstavenstvoOpava – Rok 2021 se rychle blíží a společně s ním také volby do OFS Opava, které se uskuteční již 7. ledna 2021.
17.12.Disciplinárka trestala, Slezský FC zaplatí pokutuRedakceOpava – Disciplinární komise LFA potrestala Slezský FC za porušení předpisů z Protokolu opatření LFA v souvislosti s COVID-19 v utkání proti FC Baník Ostrava peněžitou pokutou ve výši 50 tisíc korun.
16.12.Statečný výkon na body nestačil. Slezský FC podlehl LiberciLIB - OPA 2:0, 12.kolo | Redakce | FOTO: DeníkLiberec – Ve značně okleštěné sestavě se představili opavští fotbalisté na půdě Liberce. V základní sestavě se objevili i debutanti Mikuláš Kubný a Jaromír Blažej. Statečně bojující Slezané ovšem Slovanu podlehli rozdílem dvou branek.
15.12.Oslabená Opava míří pod Ještěd. Jedeme s dorostem, přiznává KováčLIB - OPA 2:0, 12.kolo | RedakceOpava – Zraněními a onemocněním COVID-19 výrazně oslabený výběr Slezského FC se ve středu od 14 hodin představí na stadionu libereckého Slovanu.
Další stránky
12>>
×
Dnes v 10:15 |
SK Sigma Olomouc B
Slezský FC Opava