oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 5.3., 17.kolo
Vyškov 
14:30
 SFC Opava


V prosinci 2021 vyšly tyto články:

3.12.Pocta pro Romana Westa! Opavský kouč vyhlášen trenérem měsíceRedakceOpava – Kouč fotbalistů Slezského FC Roman West byl vyhlášen nejlepším trenérem ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE za uplynulý měsíc.
3.12.Letos naposledy na fotbal: Slezský FC hostí lídra soutěže z BrnaOPA - BRN 0:2, 16.kolo | RedakceOpava – V Městských sadech se v sobotu 4. prosince půjde letos naposledy na FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU. Fotbalisté Slezského FC od 13.30 hodin vyzvou brněnskou Zbrojovku.
3.12.Na zápas s Brnem max. 1 000 osob. Jaké jsou podmínky pro vstup na stadion?RedakceOpava – Fotbalisté Slezského FC v sobotu 4. prosince od 13.30 hodin vyzvou brněnskou Zbrojovku. Jaké jsou aktuální podmínky vstupu na stadion?
4.12.Vítězná série skončila. Proti Brnu jsme se střelecky neprosadiliOPA - BRN 0:2, 16.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Poslední utkání v letošním roce fotbalistům Slezského FC nevyšlo. Svou převahu v první půli nedokázali přetavit v góly, po změně stran Zbrojovka dvakrát udeřila a odvezla si tři body.
6.12.West po porážce s Brnem: Měli jsme rozhodnout v první půliRedakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Fotbalisté Slezského FC ztratili dobře rozehraný duel s brněnskou Zbrojovkou. Z převahy v první půli totiž nevytěžili ani gól a po změně stran vinou vlastních chyb dovolili soupeři dvakrát skórovat. Jak zápas viděl opavský trenér Roman West?
6.12.Druhý gól a bylo po nás, přiznává Rychlý. Co řekl o Řezníčkovi?Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Absolvoval náročný duel. Opavský obránce Adam Rychlý v duelu se Zbrojovkou neúnavně sváděl osobní souboje s Jakubem Řezníčkem. Co říkal po utkání s Brnem?
7.12.Prohlášení představenstva Slezského fotbalového clubu Opava a.s.Představenstvo Slezského fotbalového clubu Opava a.s.Opava – V úterý 7. prosince se konalo řádné zasedání představenstva Slezského fotbalového clubu Opava a.s.